Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick na serwerze:Krecik
Data/czas bana:29.08.2018 godzina 22:09:09
Nick admina:Nie wiem kto??
Powód bana:Obraza sieci.
Dowodywiadkowie:Nie ma takich osób ani nie ma żadnych dowodów.
Opis sytuacji:Wbiłem sobie porozmawiać z Whyttim,(na temat który zapoczątkował konflikt czyli "WYŻSZA ADMINISTRACJA STALKUJE INNĄ SIEĆ") po czym dowidziałem się od Whyttiego że wyższa administracja stalkuje inną sieć. Porozmawialiśmy po czym wyszedłem bo nie widziałem dalszego sensu pisania z takim człowiekiem, który ma tylko argumenty wyssane z palca. Kiedy chciałem wejść na serwer o godzinie 22:19 dostałem informację że jestem zbanowany za rzekome obrażanie sieci. Chcę tą sprawę doprowadzić do końca oraz dowiedzieć się jak niby obraziłem sieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zacznijmy od tego, że bana dałem ja.

Jak nasza rozmowa przebiegała? Przyszedłeś i powiedziałeś coś w stylu: "No słyszałem, że obserwujecie już sieć". Cały czas patrzę na to kogo z moich adminów przeciągacie do was, odkąd dowiedziałem się o istnieniu tego. Rozmawialiśmy o przyszłości tamtej sieci. Ja mówiłem, że to nie przetrwa, a ty, żę podobno macie sponsora. Powiedziałeś potem Venomowi (Który siedział z nami na kanale i był świadkiem), że wie na jakiego tsa wbić. Po czym zacząłeś obrażać sieć. Wtedy dałem bana. Nie był to już pierwszy raz kiedy obrażałeś sieć w mojej obecności soplice. Zawsze ci na to pozwalałem, bo gadaliśmy prywatnie, ale widzę, że tak bardzo chcesz abym stracił rangę, że manipulujesz faktami xD.

A tutaj screen z naszej rozmowy ;p
https://imgur.com/a/dA24GLQ

Edit#1: Masz tu świadka, którego rzekomo nie było ;) Myślisz, że nagrywam rozmowy, aby teraz rzucać dowodami. Raczej jak admin coś słyszy, to nie zmyśla sobie jakiejś sytuacji XD

Edytowane przez Lord Whytti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego prywatne rozmowy z Facebooka są tutaj wstawiane skoro nie wyraziłem na to zgody to po 1. Po 2 primo Pokaż mi że obraziłem sieć na ts, czy masz może jakieś dowody na piśmie bądź nagrania że "obraziłem sieć" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Więc tak.

Byłem na owej rozmowie na ts wraz z Whyttim rozmawialiśmy o DR i o serwerze gdzie przechodzi dużo adminów z naszej sieci.

Po chwili napisał do mnie krecik, abym zszedł o kanał niżej wraz z Whyttim.

Zaczął mówić coś o serwerze nie naszej sieci. Po dłuższych dyskusjach (które nie były za bardzo łagodne), krecik przed wyjściem powiedział abym razem z nim poszedł na inny ts, potem wyleciały z jego ust słowa, które obrażają naszą sieć Soplica.

Krócej:

Byłem i potwierdzam zdarzenie napisane przez Whyttiego.

Edytowane przez V3nomX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ty naprawdę chcesz się odwołać od bana nie mając świadków i dowodów, ze jesteś niewinny? xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojego punktu widzenia wygląda to tak: Przychodzisz do nas na ts rozmawiasz sobie nagadujesz na soplice po czym dostajesz bana. Nagle twierdzisz ze to wina admina i bez dowodów piszesz odwołanie, to w Twoim interesie jest mieć dowody na swoją niewinność bez nich na słowo ciężko jest uwierzyć. Ban mija Ci za godzinę więc i tak dostałeś bardzo małą karę.

Za zgodą Saygona zamykam temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u