Skocz do zawartości
Ronek

Seriale, Filmy?

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś poleci jakieś ciekawe filmy albo seriale? Najlepiej horrory, ale inne też mogą być :)

Jeżeli chodzi o seriale, to najlepiej żeby były to klimaty podobne do Gry o Tron, zresztą, przejrzę wszystkie propozycje :D

Edytowane przez Ronek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak trudno zobaczyć temat niżej? 

Tu masz spis polecanych seriali 

Co do horrorów to Obecność, Anabelle, OUIJA i może jakieś egzorcyzmy Emily Rose czy jak to tam się pisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem temat, lecz żaden z podanych mnie nie zainteresował. Nie zakładałbym nowego tematu bez powodu. Tak trudno się domyślić?

Oglądałem wszystkie które podałeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o seriale no to:

13 powodów, dość ciekawy i wciągający, chociaż bywa monotonnie.

The end of the **** world, pokopany, trzeba obejrzeć xD

Mr. Robot, mój faworyt. Mega serial!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cobra Kai, polecam serdecznie <3 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, MalaMi. napisał:

Jeśli chodzi o seriale no to:

oglądałem, kozak :D resztę sprawdzę :)

Edytowane przez Ronek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Utopia - porąbany klimat i bardzo fajna muzyczka :yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Seriale to: Alienista, Sherlock, Mindhunter, La casa del papel, The Get Down ( Jak lubisz klimaty kultury hip hop), El, Chapo, House of cards, Peaky blinders, Ballers, Ozark, Lucyfer, Rick and Morty, Brickleberry. To wszystko tylko z Netflix, później sprawdzę HBO GO :D.

Edytowane przez Omiros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam seriale netflixa. Ostatnio zaczęłam oglądać Mgłę, ma trochę z horroru. Potem Stranger Things, mnóstwo wątków ale fabuła 10/10. The Rain - o życiu w świecie zniszczonym przez wirusa, którego roznosił deszcz. Mój ostatni ulubieniec, The 100, o powrocie ludzi ze stacji kosmicznej na ziemie po wojnie nuklearnej, wojna z tymi którzy na ziemi już są itd. Drastyczny i sporo w nim przemocy, ale wciąga ja mało co :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam ci Rekinado :haha: , a także Venoma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.08.2018 o 22:26, MalaMi. napisał:

The end of the **** world, pokopany, trzeba obejrzeć xD

Mr. Robot, mój faworyt. Mega serial! 

Co do 13 powodów, to zgodzę się z tym stwierdzeniem jedynie co do pierwszego sezonu. Drugi natomiast jak dla mnie okazał się całkowitą klapą, nie dość że z Hannah zrobili wariatkę i 'łatwą dziewczyną' jakkolwiek to zabrzmi, to całkowicie zabili całego ducha serialu. Sam nie wiem, czy wgl jest sens kręcenia trzeciego sezonu, niby furtka dalej otwarta...

The end of f*ck*** world tu się zgodzę, krótki zwariowany serial o dwójce nastolatków z dość nieobliczalną akcją, lecz jednak po obejrzeniu można dojść do fajnych przemyśleń :)

Mr.Robot nie ma co ukrywać, że może i jest to na prawdę dobry serial, ale raczej dla węższej grupy odbiorców. Trzeba dużo myśleć i analizować, taka sama była sytuacja byłą choćby z 'Atlasem Chmur' gdzie w Stanach kompletnie się nie przyjął.

W dniu 31.08.2018 o 23:08, Omiros napisał:

La casa del papel

Tu się zgodzę w 100%, fajna alternatywa dla amerykańskich serial, gdzie wszyscy świecą tymi swoimi wybielanymi ząbkami :) W środkowej części całego sezonu jest to trochę monotonnie i dużo rozterek emocjonalnych, lecz cała akcja, ten język w tle i muzyka naprawdę robią nieocenioną robotę. Jak dla mnie jeden z lepszych seriali 2017roku.

W dniu 31.08.2018 o 23:19, Cotidie napisał:

Mój ostatni ulubieniec, The 100, o powrocie ludzi ze stacji kosmicznej na ziemie po wojnie nuklearnej, wojna z tymi którzy na ziemi już są itd. Drastyczny i sporo w nim przemocy, ale wciąga ja mało co :D

Również polecam :) oglądam go na bieżąco od 2 sezonu, lecz po części nie mogę się zgodzić co do Twojej opinii że jest drastyczny, porównując GoT lub PeakyBlinders. Ale reasumując serial na prawdę wciąga i w pełni podpinam się pod tymi słowami.

Oczywiście polecam Ci wszystkie wyżej wymienione seriale :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak aktywności, zamykam. Jeśli będziecie chcieli ponownie otworzyć temat, zgłoście temat moderatorom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u