Jump to content
shocker1241

SKARGA - ADMINI

Recommended Posts

Twój nick: shocker

Nick oskarżonego: większość adminów (to nie jest nick xD)

Steam ID: --

Data i godzina: --

Mapa: --

Opis: Wbijają raz na dłuższy czas, a jak wejdą to są afk i po chwili wychodzą. A jeśli coś się wydarzy to często zdarza się, że nawet nie reagują...

Dowód: demka, gracze

Żądania: ukaranie tych adminów w miarę waszych możliwości [nie mam tu na myśli np. saits, patrick, artu, adiro]

skargad dotyczy : kniaziu, lorek, zielonka, venom, mao

Edited by shocker1241
  • Lubie to! 1

Słuchaj, administracja to też ludzie I oni też mają zycie prywatne. Często jest też tak, ze admin jakies sytuacji po prostu nie zauważył przez co nie reaguje, bo po prostu jest temat  "skargi" na forum gdzie możecie swoje ale wypisywać. Moim zdaniem "karanie" jest bez sensu, no ale ok. Musisz zwrócić uwagę na To, ze sa wakacje, mnóstwo osób powyjezdzalo na wakacje i często jest tak, ze siedząc za granicami Polski na wczasach po prostu wchodzi, zeby ogarnac tzw. ELITE JB (kmwtw) I wychodzi. Trochę wyrozumienia dla nas, bo robimy co tylko możemy 

3 minuty temu, 1Kniaziu1 napisał:

Słuchaj, administracja to też ludzie I oni też mają zycie prywatne. Często jest też tak, ze admin jakies sytuacji po prostu nie zauważył przez co nie reaguje, bo po prostu jest temat  "skargi" na forum gdzie możecie swoje ale wypisywać. Moim zdaniem "karanie" jest bez sensu, no ale ok. Musisz zwrócić uwagę na To, ze sa wakacje, mnóstwo osób powyjezdzalo na wakacje i często jest tak, ze siedząc za granicami Polski na wczasach po prostu wchodzi, zeby ogarnac tzw. ELITE JB (kmwtw) I wychodzi. Trochę wyrozumienia dla nas, bo robimy co tylko możemy 

raz na tydzień mógłbyś chociaż wejść

gosciu k**wa sa wakacje to ze ty jestes nerdem nie znaczy ze ja jestem nerdem i nie zmusisz nas do przesiadywania na serwerze 24/7. jak narzekasz tak na nas to moze sam sobie napisz podanie i zobaczymy czy sie nadajesz

ps wyjdz czasem z domu poki cieplo jest

• Lubie to! 1

10 minut temu, VenomRex napisał:

gosciu k**wa sa wakacje to ze ty jestes nerdem nie znaczy ze ja jestem nerdem i nie zmusisz nas do przesiadywania na serwerze 24/7. jak narzekasz tak na nas to moze sam sobie napisz podanie i zobaczymy czy sie nadajesz

ps wyjdz czasem z domu poki cieplo jest

gosciu k**wa to, że gram 4-5h dziennie na serwie nie oznacza, że jestem nerdem ;) a ty napisałeś podanie na admina, żeby być nie aktywnym?

ps. wychodzę częściej niż ci się wydaje :*

*dodaję nicki adminów, których to dotyczy bo nawet nie wiedziałem, że tacy istnieją*

Edited by shocker1241
  • Lubie to! 1

Więc tak, byłem na urlopie jeśli chodzi ci o aktywność. Po prostu nie mogłem grać z powodu wakacji i zepsutego sprzętu. Jeśli chodzi ci o karanie graczy, to nie jest najlepszy pomysł. Dobry admin to taki który potrafi ogarnąć serwer bez zbędnych kar. Można pozwolić sobie na śmieszkowanie, ale też bez przesady. Jak myślisz, że jest ktoś teraz na serwerze i nadaje się na admina to poproś go o napisanie podania.

PS: jeśli chcesz nas ukarać za życie prywatne i to, że jesteśmy dla was mili i nie dajemy zbędnego permmute czy banów to znajdź lepszego admina. Tyle ode mnie pozdrawiam.

Edited by TheTTMinerPL

1 minutę temu, TheTTMinerPL napisał:

Więc tak, byłem na urlopie jeśli chodzi ci o aktywność. Po prostu nie mogłem grać z powodu wakacji i zepsutego sprzętu. Jeśli chodzi ci o karanie graczy, to nie jest najlepszy pomysł. Dobry admin to taki który potrafi ogarnąć serwer bez zbędnych kar. Można pozwolić sobie na śmieszkowanie, ale też bez przesady. Jak myślisz, że jest ktoś teraz na serwerze i nadaje się na admina to poproś go o napisanie podania.

Co do sprzętu to nie wiedziałem, że masz z nim problem. Na serwerze są jednak sytuacje gdy śmieszkowanie wyjdzie poza wszelkie granice i zdarza się, że nawet upominki słowne nie działają, a bany/muty/gagi nie są rozdawane 

Teraz, shocker1241 napisał:

Co do sprzętu to nie wiedziałem, że masz z nim problem. Na serwerze są jednak sytuacje gdy śmieszkowanie wyjdzie poza wszelkie granice i zdarza się, że nawet upominki słowne nie działają, a bany/muty/gagi nie są rozdawane 

Rozmawialiśmy o tym z opiekunem i między sobą. Wczoraj było spokojnie jak wyjaśniłem, że za zbędne prowokacje i darcie się do mikrofonu poleci długi mute. Zwykle są to te same osoby. Nie będę wymieniał bo szkoda im psuć reputacji, ale każdy wie o kogo chodzi.

• Lubie to! 1

Dla twojej wiedzy mam prace, dziewczynę, znajomych, rodzinę itd. To, ze nie ma mnie na serwerze, jak Ty jesteś nie znaczy, ze nie wchodzę. 5h dziennie na serwie I nerdem nie jesteś? Ciekawe :D shocker... To, ze Ty dostajesz na wszystko ci tylko nie znaczy, ze ludzi z serwera maja tak samo. Jestes kolejna osobą (A raczej członkiem męskim, bo inaczej się tego nazwać nie da) ktory nie potrafi zrozumieć, ze admin to też człowiek i nie jest tylko po To, zeby niańczyć takich jak Ty. Jezeli masz jakiś problem jest komendą !call, albo !calladmin po której jakis admin wejdzie na serwer. Poza tym nieobecności sa zgłaszane na bieżąco i streepy wie o wszystkim. Tyle z mojej strony.

Edited by 1Kniaziu1

Nie prawda ja jak siedzę na serwerze to z Okolo 2h potem wychodzę i idę grać mma jak ktoś mi napiszę na pv że coś się dzieje A ja gram mam to wychodzę wbijam na jb I ogarniamwychodzę bo gram rankeda więc nie pisz takich skarg

Teraz, Focztrix napisał:

Nie prawda ja jak siedzę na serwerze to z Okolo 2h potem wychodzę i idę grać mma jak ktoś mi napiszę na pv że coś się dzieje A ja gram mam to wychodzę wbijam na jb I ogarniamwychodzę bo gram rankeda więc nie pisz takich skarg

skarga nie dotyczy ciebie

No to jedziemy drogi graczu, mamy pracę nie mamy po 14-16 lat że tylko szkoła na głowie itd... Są wakacje ludzie chcą odpocząć a nie ciągle przed komputerem. Odniose się do tego że wchodza i wychodzą na serwerze jest 20 osób + 5 ciągle sie wydziera przekrzykuje nie da rady nic powiedzieć damy muta ? Okej damy muta leci skarga i racja po waszej stronie co mamy zrobić ? MAcie gold vipdy 160 hp +speed nie da rady nic prowadzić nawet bo ciągle bunty lecą a gracze tylko mówię co to za CT nic nie ogarnia itd ja rozumiem że Wy jesteście miszczami CS:GO skill profesjonalny i byście ogarneli to pokażcie to i dajcie w końcu pograc innym którzy chcą poczuć się jak na jailbreaku bo to nie ma sensu 4fun się z tego robi powoli.. Skarga nie dotyczy Focusa ? A w temacie skarga na adminów prosze Ciebie zdecyduj się w końcu tak btw wchodze jak tylko się da tylko że jak wejde to odrazu leci hejt że 0 ogaru itd to jak mam to zorbić ? 

@Edit To mogłeś w temacie napisać co za różnica ? Dajcie im spokój tak btw Oni grają możecie sobie sprawdzić w historii aktywnosci 

Edited by Patryk Nastawniczy
  • Lubie to! 1

2 minuty temu, Patryk Nastawniczy napisał:

No to jedziemy drogi graczu, mamy pracę nie mamy po 14-16 lat że tylko szkoła na głowie itd... Są wakacje ludzie chcą odpocząć a nie ciągle przed komputerem. Odniose się do tego że wchodza i wychodzą na serwerze jest 20 osób + 5 ciągle sie wydziera przekrzykuje nie da rady nic powiedzieć damy muta ? Okej damy muta leci skarga i racja po waszej stronie co mamy zrobić ? MAcie gold vipdy 160 hp +speed nie da rady nic prowadzić nawet bo ciągle bunty lecą a gracze tylko mówię co to za CT nic nie ogarnia itd ja rozumiem że Wy jesteście miszczami CS:GO skill profesjonalny i byście ogarneli to pokażcie to i dajcie w końcu pograc innym którzy chcą poczuć się jak na jailbreaku bo to nie ma sensu 4fun się z tego robi powoli.. Skarga nie dotyczy Focusa ? A w temacie skarga na adminów prosze Ciebie zdecyduj się w końcu tak btw wchodze jak tylko się da tylko że jak wejde to odrazu leci hejt że 0 ogaru itd to jak mam to zorbić ? 

Masz napisane kogo to dotyczy. Ja mam 15 lat i pracuję na ulotkach pare godzin dziennie (3-4h). Nie mam też 18 lat, żeby pracować po 8-12h dziennie.

Zamykam tą szopkę, bo tłumaczenia niektórych adminów są... zabawne.

Wiem o co Ci chodzi, też zauważyłem ten problem. Admini są na bierząco informowani o swojej aktywności oraz o tym, co na ten temat sądze. Niebawem z tej racji wleci pare degradacji bądź kar.

Cieszę się, że ta skarga ma miejsce. Dzięki.

• Lubie to! 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.