Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Twój nick: Mackor04
Nick admina: Focus

Rodzaj kary: mute 30 minut
Data i godzina: 18:07 08-26
Mapa: summer
Powód bana: -
Opis sytuacji: mute nie wiem za co 

Avcert, niezłe nabijanie postów xD. Niezła skarga.

odwołanie od muta nie słuszne  Nie Ty o tym decydujesz :/ 

Notoryczne nadużywanie mikrofonu? Ile czasu byłem na serwerze sobie przypomnij. I jak nadyżywałem? 

Edited by Mackor04

Zgadzam się ja dostałem gaga na 30minut bez wytłumaczenia po czym administrator uciekł.

Jak Dostałeś muta To najwidoczniej ci się należało, ciesz się że tylko pół godziny po co o takie coś pisać Skarge?

/NIE WNOSISZ NIC DO TEMATU.

• Lubie to! 1

Tak Mackor muta dostałeś za notoryczne nadużywanie mikrofonu oraz ubliżanie administratorowi, a ty Krecik dostałeś gaga też za wyzywanie mnie dziekuje. Według mnie odwołanie od muta nie słuszne.

Edited by Focztrix

Chciałbym zauważyć że krecik powiedział na czacie głosowym "zdejmij kluchę z mordy" za co nie dałeś żadnej kary, natomiast gdy mackor powiedział klusek dałeś mu mute, a gdy zwróciłem na to uwagę dałeś gaga krecikowi I poszedłeś.

Ciekaw jestem skąd to wiesz kniaziu. Ty jak i większość administracji nie wchodzicie na serwer, a jak wchodzicie od święta to rozdajecie kary i wychodzicie. Sytuacja z wczoraj przez kilka rund Lorek afczył, nie było ct nie odpowiadał na [email protected], a gdy mapa się skończyła dał 120 minut mute dla mackora i wyszedł.

Edited by Dbesciaczek
  • Lubie to! 2

Mackor to że nadużywasz to sprawa oczywista. Cały serwer ma dosyć już twojego głosu, uspokoj się bo to tylko 60 minut jak na moje to już zaslugujesz na perma. A co do krecika to go też ponosi. W sumie wy to tacy bracia od kielicha.

• Lubie to! 1

Maćkor, Ty, debe, trochę Ulany lisek, krecik i powoli Ezic dostajecie I tak zbyt małe kary, bo To, cos sie dzieje na serwerze, gdy jestescir przechodzi ludzkie pojęcie. (Tyczy się to też nocnych "zabaw. To się tyczy 5 osob ktore wiedza o co chodzi) Obrażanie, przeszkadzanie, nadużywanie mikrofonu jest u was na porządku dziennym. Odwołanie jest bez sensu, bo zanim prośba zostanie rozpatrzona, to myta juz nie bedziesz mial, a dwa, powinieneś się cieszyć, ze to bylo tylko 30 min, bo dochodzą nas słuchy co gadacie o administracjii jak jej nie ma (A sam chciałeś w niej byc, smieszne). Reasumując powinniście trochę przemyśleć swoje zachowanie, bo do tej pory admin (nawet Ci, na których cisneliście) byli mega wyrozumiali i wlepiali naprawde male kary, ale niedługo pewnie to się zmieni i przy każdym kolejnym dowodzie na którym będzie cokolwiek obrszjaacego graczy, administrację to konsekwencje będą większe.

Mackor takim zachowaniem do administracjii nie trafisz

Edited by 1Kniaziu1

Kara minęła. Moim zdaniem powinna być dłuższa, no ale.

Cls.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.