Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ta, jak xern powroci to ja tez xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja, jak Shadax wróci

Edytowane przez Adirio44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imo shom nie masz racji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Proteusz dostanie degrada to ja też wrócę 

Edytowane przez xEzicc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie jednoczesne znaczenie,że kuźwa kazdy wraca kiedy serwer ożył.
Nie ma to jak wrócić na ożywiony serwer A POTEM ODEJŚĆ jak straci graczy. ( Mam na mysli funkcje admina )
This is great!
Nw skad sie biora tacy ludzie ale ja pomimo,ze np. ZM umieral nie opuscilem go (trzymalem sie go), Tutaj "range" admina dostalem niespodziewanie (i nie chce zajmowac miejsca osobom ktore moga sie o wiele lepiej spelnic odemnie i streepy juz odemnie taka wiadomosc otrzymal DLA WASZEGO szczescia)
Pozderka wszystkim co dalej maja nw bol d*py czy cuś?

Po za tym szczesliwego nowego roku ;v

Edytowane przez Protek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

julek daj unbana wreszcie, zakopmy topór wojenny, make jb great again.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, hakiyo napisał:

julek daj unbana wreszcie, zakopmy topór wojenny, make jb great again.

Możesz napisać prośbę o UB, żaden problem. Podaj dobre argumenty i zobaczymy co dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, hakiyo napisał:

zakopmy topór wojenny

Po moim trupie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

nie wiem co cie ugryzlo chlopie ale musi bolec do dzis, trudno wytlumaczyc cos jak czlowiek czlowiekowi z tego co widze

Edytowane przez hakiyo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 31.12.2018 o 22:34, Protek napisał:

Mam takie jednoczesne znaczenie,że kuźwa kazdy wraca kiedy serwer ożył.
Nie ma to jak wrócić na ożywiony serwer A POTEM ODEJŚĆ jak straci graczy. ( Mam na mysli funkcje admina )

Mam wrażenie, że skierowałeś to do mnie po tym jak napisałem: "starzy gracze wracają ożywić serwer". Chciałbym Ci przedstawić parę istotnych faktów...

Odszedłem z funkcji admina jakoś dwa lata temu po tym jak serwer zaczął stawać na nogi.

Po dwóch latach wracam na serwer, który ostatnimi czasy miał małą średnią liczbę graczy. Oto screen z listopada i grudnia:

y54t8s1.png

Widać na nim, że liczba graczy nie przewyższała pięciu... Jednak co się dzieje od 26?

Tutaj kolejny screen, przedstawiający okres od 12.26.2018 

58W0RrZ.png

Słupki sięgają średnio 10 graczy, jeśli pojedziesz trochę dalej od 1-7 stycznia to będziesz mógł dostrzec, że średnio na serwerze gra 15 osób.

0hdtihT.png 

To teraz zerknijmy na moje sesje. 

WO83QYN.png

26-30 grudnia wróciłem na serwer już na dobre co można wywnioskować z moich sesji, chwila dedukcji i da się stwierdzić, że te daty się pokrywają...

Nie mówię, że to przez moją osobowość ludzie zaczęli grać, ale przez to, iż potrafię w CT przesiedzieć 4 mapy pod rząd bo nikt nie chce prowadzić. Gracze chcą pograć normalnego JailBreak'a, a nie słuchać jak jakiś 10 latek się drze, albo siedzieć w celi całą mapę bo nikt nie raczy poprowadzić od czasu do czasu dla dobra ogółu. Takie są moje obserwacje, i bardzo proszę nie mów o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia, nawet nie analizując tego co się dzieje, jest to hipokryzja z twojej strony i brak szacunku dla ludzi którzy się starają, nie dziwę się, że serwer miał słabe notowania posiadając w administracji takich ludzi jak ty niedojrzałych i dziecinnych. Dziękuje @Protek.

PS: Prośba do wszystkich graczy wpiszcie czasem to !g nie boli serio.

Edytowane przez Linx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Linx napisał:

Mam wrażenie, że skierowałeś to do mnie po tym jak napisałem: "starzy gracze wracają ożywić serwer". Chciałbym Ci przedstawić parę istotnych faktów...

Odszedłem z funkcji admina jakoś dwa lata temu po tym jak serwer zaczął stawać na nogi.

Po dwóch latach wracam na serwer, który ostatnimi czasy miał małą średnią liczbę graczy. Oto screen z listopada i grudnia:

y54t8s1.png

Widać na nim, że liczba graczy nie przewyższała pięciu... Jednak co się dzieje od 26?

Tutaj kolejny screen, przedstawiający okres od 12.26.2018 

58W0RrZ.png

Słupki sięgają średnio 10 graczy, jeśli pojedziesz trochę dalej od 1-7 stycznia to będziesz mógł dostrzec, że średnio na serwerze gra 15 osób.

0hdtihT.png 

To teraz zerknijmy na moje sesje. 

WO83QYN.png

26-30 grudnia wróciłem na serwer już na dobre co można wywnioskować z moich sesji, chwila dedukcji i da się stwierdzić, że te daty się pokrywają...

Nie mówię, że to przez moją osobowość ludzie zaczęli grać, ale przez to, iż potrafię w CT przesiedzieć 4 mapy pod rząd bo nikt nie chce prowadzić. Gracze chcą pograć normalnego JailBreak'a, a nie słuchać jak jakiś 10 latek się drze, albo siedzieć w celi całą mapę bo nikt nie raczy poprowadzić od czasu do czasu dla dobra ogółu. Takie są moje obserwacje, i bardzo proszę nie mów o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia, nawet nie analizując tego co się dzieje, jest to hipokryzja z twojej strony i brak szacunku dla ludzi którzy się starają, nie dziwę się, że serwer miał słabe notowania posiadając w administracji takich ludzi jak ty niedojrzałych i dziecinnych. Dziękuje @Protek.

PS: Prośba do wszystkich graczy wpiszcie czasem to !g nie boli serio.

Jeżeli ustawiasz początek wykresu na listopad a koniec na grudzień to to jest normalne że poziom graczy jest taki niski ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie, zamiast cieszyć się, że serwer ruszył, że zaczęło ze wkoncu dziać na serwerze to wy urządzenie sobie kłótnie, która jest bez sensu... Wkrótce będą trwały prace nad serwerem, żeby go dopieścić, wprowadzić nowości, naprawic Bugi itd więc liczy się zgrana ekipa, dzięki której gra na serwerze staje się coraz większą przyjemnością, a nie garstki osób, które skaczą sobie do gardeł 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można przez to rozumieć że serwer ma mało ludzi źle, jest full serwer rozrasta się źle to co wam trzeba do ku*** XDDD 

Na dodatek te prowokacje w strone adminów są tak żałosne że głowa mała gadacie to i tamto, wyzywacie się na serwerze nagle jeden mówi mnie to obraża banuj ja nie bannuje najgorszy admin buuuuu i zrozumcie siebie co wy robicie bo to jest dziecinne zachowanie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uuu kniaziu [email protected] :yahoo: nice

Tak btw linx z tymi 2 latami trochę przesadziłeś. Max 1,5 xd. Nawet ja pamiętam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Qbek napisał:

Tak btw linx z tymi 2 latami trochę przesadziłeś. Max 1,5 xd. Nawet ja pamiętam :D

Spoko Qbek, ale to zbytnio nie miało znaczenia w tym co napisałem XDDDDD <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem tak o sobie napisałem xd ale rzeczywiście ten czas zapier*ala

Do zobaczenia na serwerze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Qbek napisał:

Uuu kniaziu [email protected] :yahoo: nice

Dzięki mordeczko :D Wbij jakoś na czasie na jb powspominać i popykac :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kekkei banned uuu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minutes ago, Qbek said:

Kekkei banned uuu

pana strupka gryzie sytuacja z przeszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, hakiyo napisał:

pana strupka gryzie sytuacja z przeszłości.

A może Ty przemyśl swoje zachowanie z przeszłości i zastanów się, dlaczego on reaguje tak, a nie inaczej? XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kekkei chcesz unbana i zamiast pokazać, że Ci zależy to ty wolisz prowokować... Zastanów się na nad sobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś łaskawie wytłumaczy temu juniorowi sieci, że 

po 1. nie cheatowałem na swoim turnieju soplicowym, w większosci zamykałem i byłem po prostu carrowany przez swój team, problem z vaciem pojawił sie kilka dni po turnieju na mm z kims z jb.

po 2. To, że zbugowałem boty w bodajże 2016/2017 roku na mapie nie znaczy, że jestem najgorszym człowiekiem który na nic nie zasługuję

po 3. Zasłaniasz się teraz swoją śmieszną rangą i myślisz, że jesteś kimś, tak naprawdę jesteś nikim, zwykłym człowiekiem który jedyne co potrafi to karać kogoś bo go nie lubi a nawet go nie zna, nie utrzymujemy kontaktu, nie masz prawa wiedzieć jaką osobą jestem teraz i jakie mam podejście do innych, człowieku pracuję z ludźmi, jestem agentem ubezpieczeniowym i wiem co to kultura oraz budowanie relacji, to śmieszne, że od początku do końca będziesz chował w sobie jakąś nienawiść do mnie i pod osłoną rangi myślisz, że jakoś zrobisz mi przykrość? To raczej normalne. że chce pograc na serwerze na którym spędziłem spory okres mojego czasu, przejrzyj wreszcie na oczy facet bo nie masz 15 lat, nie jesteś pępkiem świata a ty jako opiekun, a co ważniejsze [email protected] sieci powinieneś spoglądać na to normalnie a nie przez pryzmat twojego braku sympatii do mnie, pozdrawiam. @Streepy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa sprawa, że sam się przyznałeś do tego. Skleroza boli?

1 minutę temu, hakiyo napisał:

naprawdę jesteś nikim

Masz rację :)

Jednak powiedz mi, w jaki sposób mam zaufać osobie, na której 2 razy się zawiodłem. To nie żaden "brak sympatii" do Ciebie, lecz raczej normalne podejście do takiej osoby jaką jesteś.

Kończę ten chory temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi