Jump to content
xSneakYx

Macko63 v2

Recommended Posts

Nick na serwerze: Macko63

Imię:Maciek
Znajomość SourceMod:5
Ilość rozegranych godzin w CS:GO:1500
Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/2304482
Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/mlkw
Posiadasz działający mikrofon?:tak
Kontakt:fejs, steam
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 8-9
Na serwerze grywam w godzinach: ciezko powiedziec weekendy od rana na tygodniu ok 18-19 do nocy

Ja jestem wciąż na nie. 

Po pierwsze - sesje które czasami nie przekraczają nawet godziny, a starasz się przecież o admina. 

Po drugie - na serwerze nie widziałem Cie ani razu dłużej niż minutę. Jak już się zdarzyło, że wszedłeś to jakoś od razu znikałeś, ups...

Po trzecie - nie przepadam za Tobą sam wiesz z jakich powodów :)

No dobra, sesje poprawione, być może niektórzy nowi admini lepiej Cię poznali ale nie będziemy w stanie wpuścić kogoś do naszego grona kto ma spiny z innymi adminami. Przeszliśmy przez niezły cyrk kiedy wojowała ze sobą drużyna S i na prawdę zależy nam na zgranej ekipie, która się dobrze trzyma. Dlatego też uważam że to nie jest jeszcze ten czas, za krótko z nami jesteś po twoim zniknięciu ergo nie udowodniłeś że złagodniałeś. Na szansę zasługuje każdy, dlatego złóż podanie po prostu później.

Nie ma mowy. Przynajmniej na razie. Z względu na twoją rakową przeszłość. Jeszcze nie pokazałaś że "wyzdrowiałeś". 

Na nie, poczekaj jeszcze troche.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...