Jump to content
Sign in to follow this  
rMk

[Admin] rMk v2

Recommended Posts

Nick na serwerze: rMk

Imię: Remek, Remik, Remigiusz itp. itd.
Znajomość SourceMod: 7/10 - podszkolić się mogę
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: ponad 4k
Link do Twojego GameMe: KLYK
Link do Twojego profilu Steam:KLYK2
Posiadasz działający mikrofon?: owszem
Kontakt: steam, fb, tel w razie potrzebny
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 8/9 - już się wiele nauczyłem
Na serwerze grywam w godzinach:  w zależności od pracy, jak już wcześniej pisałem - praca 6-14, gra 16-22/23, praca 14-22 - gra 7/8-12, praca 22-6, gra 7-11/12 17-20

edit:

Dodam w sumie, kilka słów od siebie.
Pograłem trochę sv i już wiem na czym tym to wszystko teraz polega, jednak kiedyś było inaczej, ALE JUŻ WIEM! I stwierdzam, iż na BANK dostosuję się do wszelki wymogów, ograniczeń i przywilejów. TAK MI DOPOMÓŻ BÓG
Edited by rMk
parę słów od siebie

Eeeeeee...eeeee...eeee... Nie wiem XD 

Na jedno to masz swoje wady jak każdy z nas, na drugie możesz wnieść coś pozytywnego.
Jest to drugie podanie także widać, że jakieś chęci i determinacja jest. Sesje są i te dłuższe i krótsze, ale 
każdemu zdarzy się dzień kiedy nie ma ochoty lub ma ważniejsze plany niż giereczki. 

Myślę, że jestem skłonny dać TAK zważając na naszą słabą aktywność w okresie wakacyjnym :D 

Od ostatniego podania sporo się zmieniło. Sesje są oke czat wydaje się być czysty. Poprawiłeś to co było do poprawienia, mam nadzieję też, że zapoznałeś się z zasadami i  atmosfera panującą na serwerze. Problemów z Tobą nie ma, a czasami próbujesz zapanować nad społecznością graczy co jest ewidentne  na plus. Ode mnie tym razem  TAK

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...