Jump to content
pradu.

Prośba o admina - prądu

Recommended Posts

Twój Nick:prądu

Staż gry w CS'a: od 2012 z przerwami
Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 4/5

Umiejętność oceniania demek w skali od 1 do 5: 2
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: Tak miałem.
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: Nie.
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Miłą atmosferę, pomóc obecnej administracji w utrzymaniu porządku.
Jak długo jesteś w naszej sieci: 3 lata
Posiadasz mikrofon: Tak.
Płatność [sMS/PRZELEW]: Obojętnie 
Link do PS/GT:http://psychostats.cs-soplica.pl/tp/index.php?q=pradu
Twoje Imię: Bartosz

Steam Id:  STEAM_0:1:87825745
Brak WARNA: Mam 2, pozniej sie ogarnie 
ID konta w sklepiku sieciowym (http://sklep.cs-soplica.com/): 6061

Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść):

Wymagania:

- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) - Byłbym wyjątkiem.
- przegrane min. 150h na serwerze (swoje godziny sprawdzisz tutaj lub tutaj) 143h
- brak warnów Mam 2 warny, pozniej je ogarne.
- posiadanie sprawnego mikrofonu Posiadam.
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM Jest.

- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki) Brak.
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP Brak.
- aktywność na serwerze jak i forum Jest.
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku: 6061

Pomimo że nie spełniasz wymagań, to jestem za tym, aby dać Ci szansę, serwer obecnie jest w takim stanie że gorzej być nie może i nic mu nie zaszkodzi, więc nie ma nic do stracenia(ten fragment dla tych którzy mają negatywną ocene co do podania), a widać że się starasz i próbujesz rozkręcać serwer, przyda się nowa i młoda krew w zespole. Niestety starym adminom się nie chce już tak jak kiedyś(przyznaję że mi również) dlatego trzeba będzie zapełnić lukę po selekcji adminów. Proponuję dać szansę na miesiąc i jeśli po otrzymaniu admina nie osiądziesz na laurach i będziesz się starał jak do tej pory, głównie rozkręcając serwer to zostawić na stałe( to uwaga dla tych którzy po otrzymaniu admina przestali się starać).

I mała uwaga, jeśli otrzymasz admina, nie wdawaj się w nie potrzebne dyskusje na sb, i nie ulegaj prowokacją, wtedy będziesz nie tylko reprezentował siebie, ale również serwer TP !

• Lubie to! 1

Chcialbym zauwazyc, ze w kwestii wiekowej juz dwukrotnie bylo przymruzone na to oko i wyszlismy na tym naprawde calkiem niezle :) z malym wyjatkiem (pozdro toxic :P) 
Co do podania, to w zasadzie Pasiasty napisal mniej lub wiecej to co sam chcialem wyrazic. Widac, ze Prondu bardzo sie stara i zalezy Mu! Pomaga nam na kazdym kroku; zglaszajac wystepki graczy na [email protected], zwracajac uwage graczom na ogole i ogolnie jest bardzo aktywny. Wiek to nie wszystko. Czasami o wiele bardziej istotne jest to co ma sie w glowie. Jak jest sie w stanie analizowac rozne sprawy, a takze elokwetny sposob wyrazac sie na temat roznych spraw (pozdro hash ;)). Dlatego tez jestem jak najbardziej za nadaniem flag dla Pronda i tak jak Pasiasty wspomnial, mozna to ucznic na okres probny.

- Aktywynosc na +
- mikro na + 
- info zawsze jest +
- prowadzenie na +/-
- kultura wielki +
- cos tam szczela :P na +

• Lubie to! 1

NIE

-za dużo gada w czasie rundy o bzdurach/jąka się 

-słabo ogarnia co się dzieje w czasie rundy , podobnie jak otto 

-sporo fake-infa (myślę że jest to błędnym przewidywaniem ruchu przeciwnika , podobnie jak otto) 

-według niego sporo oporowych graczy jest odpalonych (wiąże się to z wieloma tematami na forum z prośbą o ub a co za tym idzie , zniechęcenie tych graczy do gry na soplicy i po kilku takich akcjach na serwerze będą grali Janusze csa) 

-jak stara się poprowadzić rundę to zanim powie taktykę maLy już dawno padł na B

-ogarnięcie csa według mnie 3/10 za mało jak na admina

+do zmiany mapy i wywalenie afk może i by się nadawał ale od tego już jest Otto chyba że podzielą się na zmiany, wtedy miałoby to sens

Osobiście jesteś mi obojętny, staram się tylko przedstawić sytuację jąka może mieć miejsce w sytuacji kiedy tego admina dostaniesz. Twoi koledzy będą Cię popierać, natomiast z punktu widzenia graczy ( tak graczy bo mogę śmiało powiedzieć że pisze w imieniu graczy , z którymi gram od długiego czasu i czasami rozmawiamy na temat stanu techniczno-kadrowego ) nie nadajesz się na admina. Pozdro 5!

• Lubie to! 1

14 godzin temu, Pasiak88 napisał:

Pomimo że nie spełniasz wymagań, to jestem za tym, aby dać Ci szansę, serwer obecnie jest w takim stanie że gorzej być nie może i nic mu nie zaszkodzi, więc nie ma nic do stracenia

Nie wierze, że to napisałeś...

Ok, jeżeli tak jak mówicie rozkręca serwer (ostatnio dość słabo z frekwencją), to plus dla niego, ale bez przesady. Od początku jak tylko się zaczął pojawiać na serwerze, to każdemu zwracał uwagę o byle pierdołę, zresztą często niesłusznie. Chłopak bardzo chce, ale jak się za bardzo chce, to wiadomo jak to się kończy. Jestem niemal pewny, że nie będzie trzymał ciśnienia, nie ma wyczucia w kontrowersyjnych sytuacjach i będzie tylko irytował starych pryków serwerowych. Na pewno nie podwyższy on poziomu adminowania na serwerze swoim spamem i pilnowaniem czy ktoś aby nie przeklina albo jest AFK.

Możecie go docenić w inny sposób, np. darmowy slot, bon na kredki do szkoły, ale nie takie rzeczy mi tutaj. Panowie trochę powagi, nie piszcie postów w sobotnią noc, bo potem taki cuda się objawiają następnego dnia.

Jestem na NIE

Pozdrawiam Pronda i życzę powodzenia.

• Lubie to! 1

Ja w sumie mówię ,że teraz na nie , ale za jakiś czas ponów podanie i wtedy nawinę więcej , na tę chwilę w sumie obojętnie , V

• Lubie to! 2

Widzę, że sporo osób wypowiedziało się już w tym podaniu to ja też to zrobię, nie mam nic do Twojej osoby poza kilkoma zastrzeżeniami.

Po wielu przegranych godzinach z Tobą śmiem twierdzić, że jesteś osobą która może odbierać różne sytuacje na serwerze z uprzedzeniem i zbyt pochopnie, niekiedy odnoszę wrażenie, że nie dorosłeś jeszcze do roli admina i za wcześnie postanowiłeś spróbować, co nie wyklucza tego, że masz potencjał i przyszłościową szansę. Bywają sytuacje, gdzie reagujesz zbyt impulsowo i nie potrafisz trzeźwo i z głową ocenić zaistniałej sytuacji na serwerze, co może skutkować głupimi banami, a co za tym idzie? - Skargi na forum i niepotrzebne zgrzyty zębów.

Sprawę wieku oczywiście bagatelizuję, bo w mojej opinii ten aspekt ma znikome znaczenie. Istotne jest to, co masz w kopule. Poruszę jednak sprawę Twoich warnów, które po pierwsze nie świadczą dobrze o Tobie, a po drugie przez posiadanie ich możesz być negatywnie postrzegany przez rzeszę ludzi, co generalnie nie jest niczym dziwnym, sam jeżeli miałbym styczność i spór z osobą z warnami, odbierałbym ją jako kogoś, kto często nie panuje nad emocjami i popełnia zbyt wiele błędów.

W dniu 18.08.2018 o 22:46, pradu. napisał:

- brak warnów Mam 2 warny, pozniej je ogarne.

- Słuchaj, jeżeli faktycznie by Ci tak zależało na zostaniu tutaj adminem, to już dawno zniwelowałbyś te nieszczęsne warny... Apropo tego Twojego "potężnego" zapału, dobrze, że owy posiadasz, ale proponuję abyś skupił się na zdobyciu jednej rangi i pokazaniu się z jak najlepszej strony, składanie dwóch podań na przestrzeni soboty i niedzieli mimo wszystko nie wróży niczego dobrego, wręcz przeciwnie. Odchodząc trochę od sedna sprawy, przejrzałem nieco Twoją aktywność i te wszystkie 22 pliki na uploadzie wrzuciłeś w jeden dzień, aż tak bardzo Ci się śpieszy do kolekcjonowania tych rang? :cheese:

Prądu tak jak wspomniałem na początku swojej wypowiedzi, moim skromnym zdaniem potrzebujesz jeszcze trochę czasu... Nie mówię, że się nie starasz, bo faktycznie masz zapał, na serwerze też zgłaszasz osoby łamiące regulamin, więc pod tym względem nie mam się czego czepiać. Natomiast znajomość demek też kiepska, a mamy już zbyt wiele osób w załodze, które za demka się nie zabierają i często nie potrafią odróżnić skillowego gracza od cheatera.

Kończąc już te moje wywody i reasumując jestem na nie, próbuj szczęścia w przyszłości, powodzenia.

Edited by Hashyszowy
  • Lubie to! 2

@Hash napisałem podanie na uploader'a, ponieważ dzień przed tym  @Shomek pytał się czy nie chciałbym zostać uplo, a więc sie zgodziłem i napisałem podanie. Bycie uploaderem nie jest czasochłonne, bo wymagania min. to 5 plików na tydzień więc nic trudnego. 

Na nie

- wielokrotnie mówił ze by banował, a osoby które chciał banować poprostu ogarniają w wysokim stopniu grę, wiec zero rozpoznania w sytuacji wyłapywania cziterow

- za dużo gada bzdur 

Podpisuje się pod tym co napisał Poldek 

Co do cb Alvaro, to nie wiem co masz na myśli, w kwesti adminowania byłem dobry admiem, ten kto ma wiedzieć to wie za co go straciłem i nie miało to nic wspólnego z tym ze byłem złym adminem 

• Lubie to! 1

Jesteś miłym chłopcem i z pewnością przypadłbyś do gustu naszemu Kierowi (który gdzieś przepadł) ale niestety muszę odrzucić to podanie z następujących powodów:

- wiek (chociaż nie jest to duży minus)

- pochopności decyzji o których wspominali wyżej 

- nie znasz się na demkach, a tego nam potrzeba 

- gracze są na nie a to u nich musisz mieć autorytet i respekt żeby 

- admini również na nie ( te dwie wypowiedzi na plus są nie aktualne) 

Ogólnie rzecz biorąc zachęcam do dalszej aktywnej gry, jednak nie na stanowisku admina ;) 

pozdrawiam 

• Lubie to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.