Skocz do zawartości
Grzejuuu

Dzień dobry ! :3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim jestem Grzeju :D, przybywam tutaj z innej serwerowni, (gorszej xD). Przez ponad pół roku męczyłem się na serwerze aren konkurencji, byłem tam adminem. Po naprawdę krótkim przebywaniu na arenach Soplicy jestem w stanie stwierdzić, że tutaj jest o wiele lepiej. Mam ochotę poznać wiele nowych, fajnych ludzi i liczę na dobrą zabawę. Oczekuje dobrego przyjęcia i nie wykluczone że zawitam też na innych serwerach niż areny. :)

Może jeszcze się przedstawię. Moje imię to Grzegorz. Mam 18 lat, jestem fanatykiem koszykówki głownie ligi NBA, w wolnych chwilach gram w LOL'a i w CS'a. Jestem typowym humanistą, kappa. JESTEM VAPEREM... niestety los mnie tak pokarał xD. Jak na razie to tyle, zakładam że jeszcze zdążymy się poznać lepiej.

Pozdrawiam Wszystkich !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema ,zapraszam na TP CS 1.6 oraz JB CSGO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć cześć, oczywiście, że nasze areny są najlepsze... Chociaż mają swoje gorsze chwile :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema! Zapraszamy na naszego Jaila :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy, zapraszamy na Nasze serwery :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.