Jump to content
Patryk Nastawniczy

Podanie na Admina

Recommended Posts

Nick na serwerze: Patrick the Signalman

Imię: Patryk
Znajomość SourceMod: 6
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 514
Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/2450459
Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/patrykosss/
Posiadasz działający mikrofon?: Tak
Kontakt: Ts Steam 
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 7
Na serwerze grywam w godzinach: Zależy od pracy a ogólnie godzinny ranne 11-13, wieczorne 19-23 

Z tego co wiem to nie mamy szybkiej rekrutacji XD 

mpF6EFz.jpg

Is it a prank bro? Masz przegrane raptem z 5 godzin od restartu. Na NIE :jester:

Edited by Shrimp
  • Lubie to! 1

8 godzin temu, Shrimp napisał:

Z tego co wiem to nie mamy szybkiej rekrutacji XD 

mpF6EFz.jpg

Is it a prank bro? Masz przegrane raptem z 5 godzin od restartu. Na NIE :jester:

Oczywiście, że na NIE
Widzę, że kolega mimo aż.. jest już na sieci nadal nie nauczył się poprawnie czytać regulaminu i zadań do składania podań.. no prosze prosze..

Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. TomQ nie wiem czy Pan czytał warunki aby zostać jednym z adminów na naszym serwerze lecz "Minimalna liczba przegranych godzin na serwerze: 25." Jak i "W nazwie tematu należy podać swój nick oraz przedrostek [ADMIN].". Osobiście widziałem dzisiaj na serwerze (brak spostrzeżeń negatywnych jak i pozytywnych po prostu był", staż na serwerze oraz brak znajomości z graczami jak i adminami przeważa szalę na NIE.

Nie spełniasz wymagań, tu przede wszystkim ilość przegranych godzin na serwie.  Nabij te 25 h i pogadaj z nami, nie zepsuj czatu i sb. Mam tylko jedną uwagę - wczoraj po zmutowaniu dziecka na serwie odezwało się kilku adwokatów, w tym ty potwierdzający rygor panujący na serwie. Mam nadzieję że to był jakiś żart ;) 

póki co jestem na nie

Serwera kojarzę lecz jesteś tu stanowczo za krótko by ubiegać się o rangę admina. To nie jest bieg szczurów i zbieranie rang na każdym z serwerów, posiedź trochę na serwerze daj się poznać ludziom jak i administracji. Na tę chwilę na NIE 

Pograj trochę dłużej i daj się poznać. Dopiero wtedy spróbuj.

Za zgodą opiekuna podanie odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.