Jump to content
Sign in to follow this  
Rozgrzewkaa

Odwołanie do ostrzeżenia

Recommended Posts

Otrzymałem  warna od @Bojowka za pare literek z cyferkami.

Pisząc na shoutboxie przeklnełem ale wiedząc że jest automatyczna cenzura nie przejmowałem się tym bo doszedłem do wniąsku że jak moge dostać warna za pare literek z gwiazdkami.

No ale wyszło jak wyszło XD

Prosiłbym o zdjęcie tego warna bo moim zdaniem jest on nie słuszny.

Pozdrawiam

#Edit 1 XDXDXD na forum obowiązuje kulturka masz racje ale czy k***** jest niekulturalne? 

Edited by Rozgrzewkaa

Chyba żartujesz,  na forum obowiązuje kultura wypowiedzi i nie tlumacz sie, ze wiedziales ze mozesz przeklnac, bo cenzura jest. Tylko sie osmieszasz teraz. Tyle w temacie

• Lubie to! 3

10 godzin temu, Walt napisał:

Jest

K i parę gwiazdek jest niekulturalne ?

Przecież to może znaczyć cokolwiek XDXD

Dobra wypowiem się bo w sumie wiem na czym ten spór o mur polega i wiem jak to wyglądało na SB. A nie chce mi się patrzeć jak rzodkiewka pogrąża się coraz bardziej. 

Rzodkiewka dostałeś Warna za niekulturalna wypowiedź czyli  wypowiedź która nie wnosi żadnego sensu merytorycznego a jest wulgarna. 

I tak napisanie uwaga cytuje "k*rwa","k****", czy "k************". Jest niekulturalne. Dlaczego? 

Ponieważ osoba kulturalna dobrze kojarzy się z osobą dobrze wychowaną nie trzeba być dobrze wychowanym żeby być kulturalnym, ale jakoś się tak przyjęło, że gdy otworzysz pani z zakupami drzwi w sklepie to ona pomyśli, że jesteś dobrze wychowany a nie kulturalny czy uprzejmy. Co nie zmienia faktu, że otwierając te drzwi jesteśmy kulturalni a kulturalne byłoby wtedy przejść obok tej pani i powiedzieć cytując słowa wybitnego artysty "ty stara cho-lero"? No raczej nie.

Wracając do zagwiazdkowanych wyrazów to w poprawnej polszczyznie nie ma takich wyrazów jak x******* więc jak można ich używać w kulturalnej rozmowie? No nie można. 

Masz tyle pięknych wyrazów, którymi możesz te wulgaryzmy zastąpić a teraz płaczesz bo jadąc na rowerze wsadziłeś kijek pomiędzy szprychy i się przewróciłeś. 

• Lubie to! 6

Myślę, że @Kirje wszystko wyjaśnił.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.