Skocz do zawartości
DodgeR

UNBAN PLS

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

Chciałbym przeprosić i poprosić o unbana.

Moje zachowanie było bardzo głupie, wręcz żałosne. Chciałbym przeprosić za liczne prowokacje całą administrację, a w szczególności Bartka, Kikennsa, Radka i Mikiego, a także Edwarda.

Chciałbym powrócić na serwer i poprawiać swoje wyniki. Bardzo mi głupio, nawet teraz, gdy piszę tę prośbę.

Wszystko było spowodowane emocjami, które powinienem był opanować.

Proszę o wyrozumiałość. Jestem na prawdę szczery i piszę poważnie. Postanawiam poprawę.

Jako zadośćuczynienie w razie unbana proszę o knebla na czat.

Z szczerymi przeprosinami 

Maciek.

Edytowane przez DodgeR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym obnizyl mu bana do konca lipca, niech sobie dziecko pogra.

mute i gag zostawilbym do konca roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, gram2raz napisał:

Ja bym obnizyl mu bana do konca lipca, niech sobie dziecko pogra.

mute i gag zostawilbym do konca roku.

Właśnie problem w tym, że nie dam rady grać w sierpniu i chciałbym chociaż w Lipcu popykać. Rok szkolny odpada zupełnie ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie, z wszystkimi kneblami można dać pograć. Tylko ja bym dała warunek prosty, jeszcze jedna prowokacja pyskówka czy żenująco-śmieszny post na forum - ban permanentny bez jakiejkolwiek możliwości powrotu. Tyle szans co dostałeś, to naprawdę nikt już nie ma do Ciebie cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Emocjami? Pisanie na czyimś profilu, aby tylko dojść do tego - żeby sprowokować drugą osobę ?

Uważam, że banik należy się i nie można sobie zdejmować, bo ktoś piszę teraz - że nagle zrozumiał.

Niech odcierpi przynajmniej do końca lipca. Skrócić można, lecz nie w tym sensie, że od razu całego zdjąć i nadać tylko muta i gaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u