Skocz do zawartości
Kirje

Propozycja na konkurs #bojowkakazalakappa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano nie będę się długo wypowiadał bo mi się nie chce, ale propozycja co do konkursu byłaby następująca: 

1. Znajomość sieci 

Co tydzień w sensownych porach, nie o godzinie 19 czy 20 gdzie ludzie wracają z pracy czy idą na imprezę, pojawiałby się quiz o znajomości sieci pytania wiadomo nie skomplikowane i żeby potrafiły na nie odpowiedzieć osoby które na sieć dopiero zawitały. 

2. Quiz o znajomości gier 

To co wyżej tylko z grami ( ten kto będzie wiedział to natychmiast napisze a ten co nie to nie zdąży wygooglowac) 

3. Najlepsze zdjęcie ( przedstaw twoją grę czy coś w tym stylu)

Już kiedyś takie coś było, nazywało się chyba miss sieci? Tak? Jak nie to prosze mnie poprawic. Pomysł sam w sobie dobry i możliwy do zrealizowania.

4.Poszukiwacz 

Na sieci w różnych działach poświęconych społeczności (nie chodzi mi o serwery a raczej działy takie jak grafika, hobby, inne, czy nawet o SB)

pojawiałyby się jakieś puzle lub literki i kto pierwszy ułoży cały wyraz czy obrazek ten coś tam dostaje. Wiadomo dawałoby się info kiedy jakaś literka czy obrazek będzie pokazany. 

5. Koło fortuny 

Za każde 10 postów napisanych na forum będzie można podać literke np "t" jeśli w haśle będzie taka literka to może wybrać ktoś nagrodę z puli nagród a jeśli ktoś trafi np 3x taką samą literke to będzie mógł liczyć na lepszą nagrode hasla trafiałyby np co 2 tygodnie czyli jakoś 3 razy przez wakacje. 

W tym konkursie WARN dyskwalifikuje uczestnika aby pozbyć się zbędnego spamu w miejscu do tego nieprzeznaczonym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.