Jump to content
Sign in to follow this  
Frosty

ODBANOWANYPoprawka unbana

Recommended Posts

Edit: sr za spam ale telefon mi zlagował i Nie widziałem ze dodaje nową wiadomosć i jeszcze jedno duzo ludzi potwierdzi ze  nie mam cheatów

Edit nr2: Oluska i lawek jeśli Nie chcecie sie skims kolegowac bo jest np.  Dziecinny to mu sie mówi a nie blok na steam i ban wszędzie gdzie sie da :)

Nick: Fr0sty :D

Data Bana: 21.06.2018

mapa: nie pamiętam nazwy

nick admina: lawek

powód: cheaty

screen/denko: nie posiadam

opis: Dostałam bana za cheaty których nie miałem admin lawek zbanował mnie tylko dlatego że miałem dobre staty a tylko Admini wiedzieli ze jestem dzieckiem lawek jak większość społeczeństwa nie uznaje dzieci z dobrym aimem odrazu jak są dobzi na pewno mają cheaty Oluska właściciel grzebała w moim komputerze przez program TeamViewer nigdy żadnego programu z cheatami nie widziała i jeśli wymówka ma byc taka ze nie zwracałam uwagi to jak dostałem bana zaproponowałem jej żeby zobaczyła czy mam cheaty ona odmówiła i razem z lawkiem usunęli mnie z znajomych

Pozdro

Edited by Frosty

No dobra, jestem już w domu więc mogę sytuację wyjaśnić.

Zacznijmy od tego, że Twój ban nie był w żaden sposób powiązany z relacjami między nami.

Przed chwilą skończyłem oglądać demko z całego tego zajścia i stwierdzam, że zbyt pochopnie podjąłem decyzję o Twoim banie.

Także zapraszam do ponownej gry na serwerze :)

@Frosty nie edytuj setny raz tego tematu, bo zaczynasz gubić się w swoich zeznaniach

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.

Edited by olaokej

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...