Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick na serwerze: Ojciec

Imię: Jakub
Znajomość SourceMod: 6/10 
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: Łącznie około 3k godzin.
Link do Twojego GameMe: 
http://soplica.gameme.com/playerinfo/916052
Link do Twojego profilu Steam:http://steamcommunity.com/id/76561198028885339/
Posiadasz działający mikrofon?: Tak
Kontakt: Facebook, telefon, steam.
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 8
Na serwerze grywam w godzinach: Totalna losowość od 17:00-03:00 (minimalnie godzinka dziennie)

@Wericzita Od tamtego czasu dużo się zmieniło, a na serwerze widzieliśmy się chyba dwa razy. Także uwaga dotycząca zachowania jest conajmniej w tym momencie nie uargumentowana, tymbardziej że składam podanie drugi raz właśnie pod powodem poprawy. Gdyby zmiany nie było, to bym się tutaj nie produkował. 
Edytowane przez Ojczulo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam składasz podanie 2 raz...ale jak widzę to te Twoje sesje są takie nijaki. (I jet ich bardzo mało)

Osobiście co do Twojego zachowania na serwerze też mam dużo zastrzeżeń.

Na daną chwilę jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sesje katastrofa, choćby ze względu na nie jestem na nie. Za kilka tyg złóż podanie ponownie, nie zepsuj sobie czatu, zachowuj się i ogarnij sesje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że na serwerze grasz nie od wczoraj. Coś z gameme namieszało bo pokazuje tylko kilka twoich ostatnich sesji z tego miesiąca. Podanie składasz już drugi raz i od poprzedniego nie widziałem Cię na serwerze, być może tylko się mijamy. Zawrzyjmy więc układ, pokaż na co Cię stać do końca miesiąca (sesje, kultura ect. ) złóż podanie ponownie a obiecuję że  a będę na Tak. W chwili obecnej Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(łącznie: 102 połączeń)

czas serwerowy 3 dni 09:31:37 godzin

Ojciec osobiscie jestes moim dobrym ziomeczkiem, lubie z Toba grac mmy i ogolnie jestes spoko osoba. przy podaniu o admina nie ma kolesiostwa wiec tak. od Twojego ostatniego podania, ktore nie przeszlo byles off na  steam przez dlugi okres. byly wtedy resy gameme res sb. Ja Cie znam i wiem ze katowales arenki ale obecne gameme jest dla Ciebie niekorzystne. kilka sesji po godzince. z kulturka wiem,ze jestes powazny gosc chociaz czasem lubimy pokrecic beczke. dzis bede na NIE ze wzgledu na slabe sesje po Twoim powrocie. 

POGRAJ Z NAMI DLUZEJ I NEXT TIME BEDE NA TAK.  WIEM,ZE BEDZIESZ POMOCNYM I DOBRYM ADMINEM.   DZIS NIESTETY NA NIE. ZA WCZESNIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś nie widzę Ciebie jeszcze w roli admina. Graj i bądź dalej grzecznym graczem, a może w przyszłości uda Ci się zostać adminem.

Na obecną chwilę jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.