Skocz do zawartości
Rozgrzewkaa

Skarga na Junior Admina Whyttiego?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie będę dawał wzoru, bo to kompletnie nie ma sensu a działu na takie skargi też nie ma, przejdę do konkretów.Chodzi oto że nie jaki pan Junior Admin Whytti staje się po prostu mocno irytujący.

Chodzi oto że wiemy że na serwerze nie ma "miodowych lat" serwer świeci pustkami po czym nagle pojawia się notka że za nie wyrobienie godzin administracja dostajemy po 25 reklam.

Oczywiście zgodziłem się na to, jeżeli  Junior Admin nie wyrobi godzinek też zostanie ukarany, czemu on ma mieć lepiej a my nie?

Po czym została mi dana odpowiedzieć że nie ja jestem od stawiania warunków.

Whytti stracił jakikolwiek posłuch u administracji czy taka osoba nadaje się na tą range? Moim zdaniem kompletnie nie.

Przez niego było wiele spin czy to z Krecikiem czy z Kirje ? Junior Admin powinien świecić przykładem i rozwiązywać problemy a nie je tworzyć.

Jego tokiem myślenia wszystko musi być po jego myśli, bo zaraz będzie spina, odkąd otrzymał range Junior Admina wylicza wszystkich z błędów (skarga na konusa,spiny o sesje gdy sam ma słabe) a dla serwera nie zrobił konkretnie nic.

A i jeszcze jedno gdy mu napisałem że będę miał swoje zdanie pan łaskawy [email protected] odpisał mi że musimy się pożegnać.

Jakie jest moje żądanie ? Oczywiście zabranie zdegradowanie z rangi Junior Admina.

Nie oczekuje ze Whytti sam zamkniesz tą skargę, czekam aż zrobi to wyższa @Vonki

#1 Nie interesuje mnie jak ty zrozumiałeś moja wypowiedź, ale dobrze wiesz że nie możesz mnie wyrzucić bo napisałem że mam swoje zdanie :danced: Może Hux czy Suprised nie narzekają bo po prostu nie chcą spin? Ostatnio pokazałeś na serwerze jak z 20 osób zrobiło sie 5 bo zaczełeś się spinać do Kirje i sam zamknąłeś swoją skargę. 

#2 @DawCioDesign @pradu. wasze wypowiedzi kompletnie nic tu nie wnoszą, idźcie sobie nabić posta gdzie indziej.

Edytowane przez Rozgrzewkaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem od tej władzy, coś mu się staneło w tej pustej główce. Sam nie wyrabia godzinek, a każe innym wyrabiać godziny. Przez ten ostatni miesiąc wyrobił ile ? Trzy i pół godziny. 

Sam napisał skarge na konusa, że nie wyrabia godzinek, a sam nie jest lepszy.

Moim zdaniem skarga słuszna i nie zmienie swojego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nawet nie chce mi się z tobą kłócić. 

Masz tu moją wiadomość, odpal szare komórki i przeanalizuj to jeszcze raz:

Dobra! Wracamy do rzeczywistości. Pomyślałem, że nie będziecie podsumowywani do nowej edycji i nie będziecie mieć godzinek do wyrobienia. Jeśli ktoś będzie miał słabą aktywność, osobiście będziemy zwracać wam uwagę z Froostim.

Pierwszy tydzień ze złą aktywnością - upomnienie

Drugi tydzień - 25 reklam

Trzeci tydzień wylot.

Jeśli będzie to funkcjonować lepiej niż podsumowanie tygodniowe, to będą tylko podsumowania miesięczne, gdzie będzie wyłaniany admin miesiąca.

Nwm gdzie ty tu widzisz godziny do wyrobienia. Nie będziesz miał godzinek. Masz być aktywny, co pozostaje do oceny mi lub froostiemu.

4 minuty temu, Rozgrzewkaa napisał:

Whytti stracił jakikolwiek posłuch u administracji czy taka osoba nadaje się na tą range?

U osób, którym się nic nie podoba nigdy się nie ma posłuchu ;p Jakoś Hux czy Suprised nie narzekają.

4 minuty temu, Rozgrzewkaa napisał:

Przez niego było wiele spin czy to z Krecikiem czy z Kirje ?

Z krecikiem się pogodziłem już dawno, a z kirje wiadomo jak jest.

5 minut temu, Rozgrzewkaa napisał:

(skarga na konusa,spiny o sesje gdy sam ma słabe)

CZyli gdy ja robię coś źle, to nie mogę zwrócić uwagi komuś, że robi coś źle?

6 minut temu, Rozgrzewkaa napisał:

A i jeszcze jedno gdy mu napisałem że będę miał swoje zdanie pan łaskawy [email protected] odpisał mi że musimy się pożegnać.

Nie, ty napisałeś, że się nie zastosujesz do nowej zasady (Przynajmniej twoja wypowiedź na to wskazywała) Masz tutaj pkt z kodeksu admina:  Jednak Starszy Admin, Admin i Młodszy Admin, powinni słuchać się [email protected]

Edytowane przez Lord Whytti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Uwaga specjalnie dla tego postu wszedłem na forum po 3 tygodniach nieobecności.  

Posiadanie [email protected] wiąże się z prestiżem i gdy już ktoś zasmakuje tego prestiżu nie będzie się chciał pożegnać z nim nawet jeśli prędzej czy później straci to przez swoją głupotę.

W tym przypadku dokładnie tak jest nie wiem czy wyższa jest ślepa czy udają głupich, ale patrzą na śmierć wielu serwerów i nic nie robią bo to nie ich bajka.  Whytti no nie oszukujmy się jest egoistą cytując słowa JKM " jest również debilem" przynajmniej według mnie patrząc na jego zachowanie i nie ma co długo dyskutować na ową rangę nie zasługuje.  Ma plecy w wyższej w postaci Pana Saygona i tylko dlatego go jeszcze trzyma na adminie ts3. 

Już naprawdę nudzi mi się wypowiadanie w licznych skargach na tego pajaca (o jejku obraziłem go już któryś raz zaraz dostanę warna) tym bardziej że po każdej skardze jest gorzej. 

Czekam na warna i na rangę "zbanowany" bo tylko takiej mi jeszcze brakuje z tych które bym chciał ;) popierajcie debili! Powodzenia! 

Skarga słuszna imo. 

POLICYJNA PROWOKACJA!

EDIT:

http://soplica.gameme.com/player_histories/sessions/1676409

SESJE WHYTTIEGO

"3 TYGODNIE SŁABA AKTYWNOŚĆ= WYLOT" 

No to whytti czekamy na wylot mam nadzieję że bilet już kupiony (w jedną stronę ofc)

LehicSt.jpg

Edytowane przez Kirje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

XDDDDDDD kirje ,a tak ogolnie polecam pojsc na ts3 z konusem i whyttim i to zakonczyc a nie co chwile skargi na [email protected] albo [email protected] .

Moj wnosi to ze po co pisac bezsensowne skargi na [email protected] jesli mozesz to zalatwic na pw - ts3 ,steam

Edytowane przez pradu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję wszystkim nieco zejść z tonu. Następne posty, które nie będą miały merytorycznego i kulturalnego przekazu zostaną ukarane warnem.

Skarga skargą, ale nie musicie nikomu ubliżać, a jeśli tak bardzo chcecie, to macie kanał na ts3 o nazwie tyralnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Well, well, well.

W dniu 3.06.2018 o 21:26, Lord Whytti napisał:

U osób, którym się nic nie podoba nigdy się nie ma posłuchu ;p Jakoś Hux czy Suprised nie narzekają.

- Narzekają, narzekają, tylko nie robią spamu skargami i nie robią syfu gdy serwer się rozpada

W dniu 3.06.2018 o 21:18, Rozgrzewkaa napisał:

Chodzi oto że wiemy że na serwerze nie ma "miodowych lat" serwer świeci pustkami po czym nagle pojawia się notka że za nie wyrobienie godzin administracja dostajemy po 25 reklam.

Oczywiście zgodziłem się na to, jeżeli  Junior Admin nie wyrobi godzinek też zostanie ukarany, czemu on ma mieć lepiej a my nie?

- Odnośnie godzinek, reklamek i degradowania. 

Cytat

2.1.13. Junior Admin Serwera:

a. może zostać wybrany drogą konkursu bądź decyzją Opiekuna Serwera. Musi on zostać zaakceptowany przez Support serwera.

b. jest pomagającą Opiekunowi Serwera we wszelkich sprawach serwera.

c. ma prawo do darmowego Admina z przywilejami określonymi przez Opiekuna Serwera.

d. posiada dostęp do AmxBans/SourceBans w celu zarządzania banami graczy.

e. powinien być w sposób szczególny aktywny na serwerze, aby wykonywać na nim swoje administracyjne obowiązki, a także kontrolować pozostałych Adminów.

f. w przypadku niewypełniania obowiązków, zostaje zdegradowany ze stanowiska.

- Posłuch raczej nie ale czy się nadaje na rangę to możemy polemizować.

Whytti stracił jakikolwiek posłuch u administracji czy taka osoba nadaje się na tą range? Moim zdaniem kompletnie nie.

- Racja, racja.

Przez niego było wiele spin czy to z Krecikiem czy z Kirje ? Junior Admin powinien świecić przykładem i rozwiązywać problemy a nie je tworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, pradu. napisał:

XDDDDDDD kirje ,a tak ogolnie polecam pojsc na ts3 z konusem i whyttim i to zakonczyc a nie co chwile skargi na [email protected] albo [email protected] .

Moj wnosi to ze po co pisac bezsensowne skargi na [email protected] jesli mozesz to zalatwic na pw - ts3 ,steam

Prosiłbym Ciebie, abyś zamknął swoje szanowne 4 litery.

Co do skargi. Która to już skarga na tego "[email protected]"? To już chyba został pobity rekord, więc możesz sobie małe odznaczenie dać.

Teraz tak na poważnie. Większego hipokryty oraz zakłamanej osoby pełniącej tak ważną rolę na serwerze nie widziałem.

Dana osoba miała już jedną szansę, ale to która już? Czwarta, piąta? Ale to się nie skończy bo ma takie plecy i reszta nie ma nic do gadania. Osoba, która szukała zaczepki między serwerami narobiła tyle kontrowersji w ciągu ostatnich miesięcy. Przytoczę Ci twoje zdania z przeszłości: 8 maja- "Aktualnie opiekun serwera prawie nie gra na serwerze. Jego aktywność W GameMe to 66%, a przez 3 tygodnie był na serwerze 1 raz na 50 minut." Nie ma to jak pouczać inne osoby, gdy samemu się tej aktywności nie spełnia. Co nie, Whytti?

Wiem, że te słowa i tak nic nie dadzą bo każda normalnie myśląca osoba wie jakie panują zasady na tej sieci. Faworka,faworka i jeszcze raz faworka. Tylko czekać na dzień aż SopliCa będzie świecić pustkami. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, Qucak napisał:

Dana osoba miała już jedną szansę, ale to która już? Czwarta, piąta? Ale to się nie skończy bo ma takie plecy i reszta nie ma nic do gadania. Osoba, która szukała zaczepki między serwerami narobiła tyle kontrowersji w ciągu ostatnich miesięcy. Przytoczę Ci twoje zdania z przeszłości: 8 maja- "Aktualnie opiekun serwera prawie nie gra na serwerze. Jego aktywność W GameMe to 66%, a przez 3 tygodnie był na serwerze 1 raz na 50 minut." Nie ma to jak pouczać inne osoby, gdy samemu się tej aktywności nie spełnia. Co nie, Whytti?

Czyli, że jeśli ja robię coś źle (do czego zaraz przejdę), to nie mogę zwracać uwagi komuś?

Co do mojej aktywności. Konus gdy był opiekunem mówił, że nie musimy robić godzinek, ale grać tyle ile uważamy za stosowne. W maju napisałem skargę na konusa i gdy on napisał, że nie chce współpracować, to przestałem grać na serwerze, myśląc, że zostałem zdegradowany, potem pod koniec maja wyjazd i tak zleciał maj.

W dniu 7.06.2018 o 08:45, Kirje napisał:

EDIT:

http://soplica.gameme.com/player_histories/sessions/1676409

SESJE WHYTTIEGO

"3 TYGODNIE SŁABA AKTYWNOŚĆ= WYLOT" 

No to whytti czekamy na wylot mam nadzieję że bilet już kupiony (w jedną stronę ofc)

Nie musieliśmy spełniać wymogu godzinek w maju i nikt ich nie spełniał, nawet konus. To o czym ty mówisz zostało wprowadzone, bo już wielu adminów mówiło, że woleli by nie mieć podsumowań, ale aby sprawdzać osobiście ich aktywność.

a dla serwera nie zrobił konkretnie nic.

Z takimi argumentami bym się wstrzymał. Odkąd Loluś stracił pierwszy raz [email protected], to były na serwerze 3 edycje (Trzecia w drodze), które ja przygotowywałem (2 razy z Bobikiem, teraz z Froostym). Jestem na tym serwerze już prawie 2 lata i uwierz mi, że przez taki okres czasu da się coś zrobić dla serwera.

14 godzin temu, Hux napisał:

- Narzekają, narzekają, tylko nie robią spamu skargami i nie robią syfu gdy serwer się rozpada

Od tego macie temat w pokoju adminów i jak coś wam nie pasuje możecie napisać.

I nim mi rozgrzewka napisze, że on napisał, że mu się to nie podoba:

W dniu 3.06.2018 o 20:51, Rozgrzewkaa napisał:

Czekam na decyzje opiekuna bo twoje zdanie jest chu*a warte.

Twoje zdanie gdy napisałem o braku podsumowań tygodnia. Jasno można z tego wywnioskować, że nie będziesz stosował się do nowych zasad i właśnie dlatego zostałeś wydalony z administracji.

Gdy Froosty pisał do Vonkiego o zdjęcie rangi, Vonki spytał o powód. Froosty wytłumaczył, a vonki zdał kolejne pytanie: "Czy to decyzja wspólna?", na co froosty odpowiedział, że tak. Nawet Pewna osoba o imieniu kamil, mówiła, że na to zasługiwałeś ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Lord Whytti napisał:

Od tego macie temat w pokoju adminów i jak coś wam nie pasuje możecie napisać.

I nim mi rozgrzewka napisze, że on napisał, że mu się to nie podoba:

Ta... ja wiem jak to by wyglądało...

38 minut temu, Lord Whytti napisał:

Nie musieliśmy spełniać wymogu godzinek w maju i nikt ich nie spełniał, nawet konus. To o czym ty mówisz zostało wprowadzone, bo już wielu adminów mówiło, że woleli by nie mieć podsumowań, ale aby sprawdzać osobiście ich aktywność.

To nie bierzmy maja pod uwage... i tak jest słabo. Weźmy pod uwagę 5 tygodni kwietnia. Godzinki wyrobiłeś tylko w jednym tygodniu. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Lord Whytti napisał:
W dniu 3.06.2018 o 20:51, Rozgrzewkaa napisał:

Czekam na decyzje opiekuna bo twoje zdanie jest chu*a warte.

Twoje zdanie gdy napisałem o braku podsumowań tygodnia. Jasno można z tego wywnioskować, że nie będziesz stosował się do nowych zasad i właśnie dlatego zostałeś wydalony z administracji.

Gdy Froosty pisał do Vonkiego o zdjęcie rangi, Vonki spytał o powód. Froosty wytłumaczył, a vonki zdał kolejne pytanie: "Czy to decyzja wspólna?", na co froosty odpowiedział, że tak. Nawet Pewna osoba o imieniu kamil, mówiła, że na to zasługiwałeś ;p

Whytti nie oszukujmy byłeś taki pewny że Hux czy Suprised nie narzekają, a jednak kolega wyżej ci uświadomił że nie masz jakiegokolwiek poparcia w administracji. (BTW, Lajcik ma prawie miesiąc admina opłacił i wszystko a nawet do na listę go nie dodałeś ) :)))

Nie interesuję mnie co pewna osoba Kamil(JGBC KAMIL SIĘ PISZE Z DUŻEJ LITERY) bo ta pewna osoba mówiła że nie nadajesz się na Junior Admina.

Mogę pisać co chce, a co zrobię to zrobię, sam dobrze wiesz że nie miałeś żadnych podstaw aby zdjąć mi range, jednak wyższa ma wyżej argumenty żeby tobie ją zabrać.

Więcej sie nie tu nie wypowiem, Pozdrawiam :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Hux napisał:

To nie bierzmy maja pod uwage... i tak jest słabo. Weźmy pod uwagę 5 tygodni kwietnia. Godzinki wyrobiłeś tylko w jednym tygodniu. xD

4*. Raz wyrobiłem, 2 tygodnie byłem na zwolnieniu i 4 tydzień nie wyrobiłem.

1 godzinę temu, Rozgrzewkaa napisał:

Whytti nie oszukujmy byłeś taki pewny że Hux czy Suprised nie narzekają, a jednak kolega wyżej ci uświadomił że nie masz jakiegokolwiek poparcia w administracji. (BTW, Lajcik ma prawie miesiąc admina opłacił i wszystko a nawet do na listę go nie dodałeś ) :)))

Przecież Hux na napisał:

17 godzin temu, Hux napisał:

- Posłuch raczej nie

Whytti nie oszukujmy byłeś taki pewny że Hux czy Suprised nie narzekają

Bo nic nie pisali.

Ta... ja wiem jak to by wyglądało...

Skąd niby wiesz? Jak komuś coś nie pasuje, to niech pisze. Wszystko da się naprawić czy wprowadzić.

Mogę pisać co chce, a co zrobię to zrobię

No właśnie jak piszesz coś, to raczej znaczy, że to zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dobra dobra je dobra dobra, zacznijmy od początku.

1. Nie zauważyłeś Kacper, że odkąd masz jakąkolwiek rangę. Czy to admin dr czy to admin ts3, zawsze dostajesz skargi za przewyższanie się i odpierdzielanie.. Czy to rok temu jak miałeś [email protected], czy to właśnie teraz przy nowych graczach i adminach. Nawet mi się przypomniało jak dałeś mi degrada rok temu po mimo, że nie miałeś do tego jakichkolwiek uprawnień; bobik o tym nic nie wiedział; wszyscy się ciebie czepiali czemu mnie wyrzuciłeś. 

2. Jesteś hipokłytą jak każdy. Ale to co ty robisz mnie po prostu śmieszy. Nie grasz na serwerze i nie kłam, że myślałeś że miałeś degrada bo to jest taki bullshit z twojej strony... Po co kłamać skoro możesz się przyznać i tak ciebie nikt z tego teraz nie rozliczy. A jak nadal chcesz nas okłamywać to weź przynajmniej sklej kuciapkę i nie wypowiadaj się na ten temat tylko go omiń.

3. Jeżeli dla ciebie 2 lata oznacza staż, gdzie możesz się poczuć jak weteran i pan tego serwera to radziłbym

wziąć rozbieg i walnąć z całej siły głową o mur

. Tak na prawdę jesteś jeszcze wdrażany w prawdę o tym serwerze. Radziłbym zająć się serwerem i motywować tych biednych ziemniaków do roboty, np. wbić na serwer całą administracją i grać aż się nie zapełni. 

4. Nienawidzę tego, że nic z tego nie można zrobić. Jeżeli administracja (większość) go nie chce, to czemu nic z tym nie robicie? Macie wyciumkane na wszystko jednym słowem.

Podobny obraz pana pozdrawiamy i życzymy miłego po za administracją :*

XDDD wyciągasz coś co nie nadaję się do wysłania. Początki kariery, gdzie nikt ciebie nie znał i startowałaś na jakąś tam range.. 

Hux ty nawet nie wiesz kim jestem a wyzywasz mnie, weź lepiej edytuj post a nie piszesz odnośnik do każdej jego wypowiedzi.

Edytowane przez LOREK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4*. Raz wyrobiłem, 2 tygodnie byłem na zwolnieniu i 4 tydzień nie wyrobiłem

Ahhh... to jebnij sobie na 10 miesięcy zwolnienie. 

Skąd niby wiesz? Jak komuś coś nie pasuje, to niech pisze. Wszystko da się naprawić czy wprowadzić

Bo myślę.

1 godzinę temu, Lord Whytti napisał:
3 godziny temu, Rozgrzewkaa napisał:

Przecież Hux na napisał:

18 godzin temu, Hux napisał:

- Posłuch raczej nie

Teraz tak.

1 godzinę temu, Lord Whytti napisał:
3 godziny temu, Rozgrzewkaa napisał:

Mogę pisać co chce, a co zrobię to zrobię

No właśnie jak piszesz coś, to raczej znaczy, że to zrobisz.

Idę napaść na bank dziś...

*Zaraz nie wytrzymam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, LOREK. napisał:

Nawet mi się przypomniało jak dałeś mi degrada rok temu po mimo, że nie miałeś do tego jakichkolwiek uprawnień; bobik o tym nic nie wiedział; wszyscy się ciebie czepiali czemu mnie wyrzuciłeś. 

Wtedy dostałem za to zawieszenie i przez chyba 2/3 tygodnie chodziłem z Adminem na serwerze xD.

Ahhh... to jebnij sobie na 10 miesięcy zwolnienie. 

Raz miałem na ponad miesiąc. 

To akurat jest bezsensowne porównanie.

2 godziny temu, LOREK. napisał:

4. Nienawidzę tego, że nic z tego nie można zrobić. Jeżeli administracja (większość) go nie chce, to czemu nic z tym nie robicie?

A jak wielu nie chce np. Losta, jak wielu nie chce saygona? Nie zawsze gdy ktoś kogoś nie chce, oznacza, to że jest to dobra decyzja.

A jak już się bawisz Lorek w stare rozmowy...

BkXUxzl.png

36 minut temu, Fepher napisał:

Whytti czy to jest z mojego podania na admina? xD 

Tak xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Whytti czy to jest z mojego podania na admina? xD 

Hejooo :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Robi się fiesta, a nie chcąc olewać tematu, który jest +/- poważny, wypadałoby się w nim wypowiedzieć

Dlaczego wybrałem Whyttiego? 
-Jest to najbardziej  doświadczony admin z DR
-Był realnym przeciwnikiem w wojnie na Opiekuna
-Miał przeciwników, ale obiektywnie, nikogo lepszego nie było

Mawiają, że przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów, jeszcze bliżej

Mając świadomość, ze mam plecy, że mam zaufanie vonkiego, wybrałem osobe od czarnej roboty, która będzie wykonywała posłusznie polecenia, więc to nie było złe rozwiązanie.

Każdy krytykuje Whyttiego, że ch*ja zrobił, ale czy ktoś zrobił więcej? xD
Rozgrzewka wiecej gada i się buntuje jak robi
Ja zrezygnowałem ze względu na życie prywatne
Froosty chce dużo, ale nikt nie traktuje go poważnie, a szkoda

Winą rozpadu serwera, jest administracja. Nie było gorszej w historii jak teraz jest, więcej sie gada jak robi, a jak się coś chce zrobić, to gadaja xD

Whytti się stara, ale nikt go nie lubi przez wybuchowy temperament i niecierpliwość.

Miałem dylemat czy go wyrzucić, a głownie na to nalegał
ROZGRZEWKA

Kto narzekał, jak go wybrałem
ROZGRZEWKA

Kto napisał skargę na Whyttiego
ROZGRZEWKA

Kto sie spina, bo go wyrzucili (według niego bez powodu)
No własnie..

Whytti nie jest bez winy i ch*ja robi, ale jak ma gościa za plecami, który na niego ciągle gada i nastawia przeciwko, to bym czuł frustrację i nie ułatwiałoby to roboty

Lorek, Kirje
Odpuście. Prowadzicie śmieszną wojenkę z Kacprem wytaczając błędy przeszłości, olewając czasy teraźniejsze

Imo, Zostawcie Whyttiego dając mu dowolność działania, Rozgrzewke wyrzucić i dać mu dowolnośc działania

Profilaktycznie zamykam temat w celu zapobiegnięcia sporów i czekam na wypowiedź @Walt, @Vonki i @EnZo420 

Dodam jeszcze jeden powód rozpadu serwera
Rezygnacje złożyłem 18 dni temu, ranga nadal jest :)

Edit: Jednak nie zamknę, bo nie mam permisji XD

Edytowane przez Konus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Konus. napisał:

Każdy krytykuje Whyttiego, że ch*ja zrobił, ale czy ktoś zrobił więcej? xD
Rozgrzewka wiecej gada i się buntuje jak robi
Ja zrezygnowałem ze względu na życie prywatne
Froosty chce dużo, ale nikt nie traktuje go poważnie, a szkoda

Winą rozpadu serwera, jest administracja. Nie było gorszej w historii jak teraz jest, więcej sie gada jak robi, a jak się coś chce zrobić, to gadaja xD

Well.

Kto napisał skargę na Whyttiego
ROZGRZEWKA

Według mnie słusznie. Ja bym nie robił burzy. Chyba każda osoba która się tu wypowiedziała jest przeciwko białasowi (widzi co zrobił). Poza tobą...

Lorek, Kirje
Odpuście. Prowadzicie śmieszną wojenkę z Kacprem wytaczając błędy przeszłości, olewając czasy teraźniejsze

Taki syf. Kłótnia o najmniejszy błąd lub specjalne prowokowanie. Zachowanie trójki dzieci (nie tylko ja tak twierdze).

Imo, Zostawcie Whyttiego dając mu dowolność działania, Rozgrzewke wyrzucić i dać mu dowolnośc działania

Wywalmy wszystkich administratorów!!!

2 godziny temu, Lord Whytti napisał:
3 godziny temu, Hux napisał:

To akurat jest bezsensowne porównanie.

Lecz pasuje do sytuacji. (Tak poza tym jeszcze nie złapała mnie policja :/)

@Kirje O tym mówiłem... nie dam się wciągnąć w twoje gierki. O to mi chodziło gdy pisałem "Zachowanie trójki dzieci"

I poproszę o jakieś słuszne argumenty...  nie w stylu syndrom gimbusa haaa... (Syndrom podstawówki :P I może jeszcze zaraz zaczniesz mi jechać po rodzicach?)

@Kirje HIPOKRYTA?

Edytowane przez Hux

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hux posłuchaj mnie dzieciaczku bo już mnie irytujesz. Nie wiesz o co chodzi w tej spinie więc łaskawie się zamknij po 2 grasz tutaj może kilka miesięcy A uważasz się za kogoś wielkiego syndrom gibusa się kłania.  Po 3 najważniejsze robisz się drugim whyttim bo wiesz komu się podlizywac A kogo oczerniac żeby wyjść na tym jak najlepiej.

Polecam zacząć ogarniać ten serwer od podstaw A nie robić edycję która jedynie co zmienia to zabiera kredyty graczom i ranking za kilka skinow i map Good Job. 

Ogarnięcie adminów też by się przydało bo jak słusznie konus powiedział jest to najgorsza administracja jaka była na DR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
19 minut temu, Kirje napisał:

Polecam zacząć ogarniać ten serwer od podstaw A nie robić edycję która jedynie co zmienia to zabiera kredyty graczom i ranking za kilka skinow i map Good Job. 

Od podstaw to znaczy od waszych kłótni? Strata czasu.. Poza tym czy jest tu osoba która zrobiła coś więcej niż on? Zajmował się mapami, ty coś zrobiłeś? (oprócz wcześniej wspomnianego kłócenia się)

Ludzie, k**wa uspokójcie się..

Edytowane przez SUPRISED?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Hux, powiedz mi kim ty jesteś? Grasz tutaj nawet nie 4 miesiące a nazywasz nas trójką dzieci.. Serio zapoznaj się z tajemnicami, sprawami i informacjami na serwerze i potem komentuje że to kłótnie są bezsensowne. Pewnie nawet nie wiesz o co chodzi...

Supris, gdyby kirje nie zrezygnował z [email protected] i starszego przez pewną osobe zrobiłby więcej, akurat ja dużo robiłem w latach 2014-2016 i wiem jak wyglądało to wtedy, a jak to wygląda teraz. Jest taka przepaść ogromna, że szkoda gadać. Szanujmy się, to nie przez graczy serwery umierają. Tylko przez to wszystko co tutaj sie dzieje XD

Mam wrażenie że ten "[email protected] ważniak" taki nami manipuluje, że aż szkoda gadać na prawdę. "Po trupach do celu" jak to opisano w Balladynie Juliusza Słowackiego. Byle żeby opiekuna dostać. A jak opiekuna dostanie. Po wyciumka nas wszystkich i upadniemy od jego zasad totalitarnych. Nie będzie czego zbierać i wtedy (będzie juz za późno) wszyscy zrozumieją, że gracze mieli rację, a systematyczność w graniu pana Whyttiego opadnie do minimum po tym fakcie. Zrezygnuje i zostanie sam jak palec, błagając o przebaczenie znajomych, których i tak nie ma. Nie wiem po co to mało rozrywkowe show, gdzie skarg pisać nie umiecie. Ani tu popcorn zjeść, ani tu się pośmiać z rywali. Traktujecie to tak poważnie, że zaraz wleci pozew o wyzywanie w internecie na jakiś forum, gdzie nic sie nie dzieje od 2016. 

Edytowane przez LOREK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LOREK. nie oszukujmy się sytuacja serwera jest tragiczna, a [email protected] zamiast sie dogadać z administratorami to robi spiny czy taki ktoś nadaje się na tą range? Odpowiedź sama się nasuwa.

@Konus. powiem ci że zirytowała mnie twoja osoba, ponieważ ilekroć mi pisałeś że wypie*dalasz whyttiego a ja tylko przytakiwałem dałbym potwierdzenie, ale nie zejdę do tak niskiego poziomu jak niektórzy i nie będę wstawiał prywatnych rozmów. Piszesz wyrzucie Rozgrzewkę a gdy miałeś opiekuna tak się lizałeś że ci pomagam więcej niż [email protected] nie czaje po co to robiłeś, gdy dochodzi co do czego to piszesz żeby mnie wyrzucić bo napisałem że nie zastosuje sie do zasad jeśli Whytti też sie nie zastosuje, śmiech.

@Hux rozumiem twoją osobę że dla ciebie to jest "kłótnia dzieciaczków" ale to jest już spina ciągnięta na dłuższą metę, przez whyttiego zrezygnowała duża ilość dobrych adminów czyt np. @Kirje

Ten serwer nigdy nie ruszy do przodu gdy Whytti wyrzuci całą administracje bo coś pójdzie nie po jego myśli, a ci którzy nie chcą spin sami zrezygnują :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Starczy tego spamu. Zamykam do rozpatrzenia przez opiekuna lub supporta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynając od początku bo trochę się tego zebrało

Postępowania Whyttiego co do degradacji były zgodne. Po uzgodnieniu wniosku przez obu [email protected] serwera wraz z Vonkim ranga została zdjęta. Powody tej degradacji powinny być zrozumiałe dla tych którzy się w tym środowisku obracają. Także po rozmowie z administratorami serwera było jednogłośne zdanie co do degradacji danej w tym temacie osoby. Myślę że nie muszę dalej się rozpisywać.

Drugą sprawą jest Sam Whytii który według was stracił posłuch. Chciałbym nadmienić tylko że na serwerze jak to napisałeś nie ma "miodowych lat" ale jako jedna z dwóch osób wspominając tu też o froostim stara się ten serwer przywrócić do żywych. Jako że zacząłem z nimi współprace nie mam mu nic do zarzucenia chłopak wykazuje chęci jest cały czas otwarty na zmiany i ulepszanie ów serwera.

Chciałbym się tylko dowiedzieć czy ktokolwiek z was (administratorów) DR-a nastawionych negatywnie do Whyttiego starał się w jakiś sposób zrobić coś w tym kierunku by serwer znowu "ruszył".

Co do regulaminu serwera jak i spraw organizacyjnych wszystko zostanie opracowane w najbliższe dni.

Podsumowując: Whytti obecnie zostaje przy randzie [email protected] serwera, a co do odebranej tobie rangi wrócimy do tego już w zamkniętym gronie i wyjaśnimy to wspólnie jeżeli jeszcze ci na tym zależy.

Gry mają łączyć a nie dzielić pamiętajmy o tym ! 

P.S.

Na czas nieokreślony zajmę się tym serwerem więc proszę o zrozumienie i cierpliwość. :) 

/c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u