Skocz do zawartości
EnZo420

Blokada komunikatów

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mała propozycja 

Zablokować przyciski z,x,c które odpowiadają za tak zwane komunikacje radiowe typu Ruszać sie, Zauważyłem wroga....

Na internecie jest masa AUTORSKICH pluginow tego typu ktorę odpowiadają za blokade tego, ale takie autorskie że każdy ma te same błedy XD

Jezeli jestescie zainteresowani tym pluginem napiszcie do mnie bo taki plugin edytowałem pod siebie i wszystko jest w nim sprawne 

Amen

@EDIT : Kurku nie syfi sprawdzalem to na jeden jz testowek zadnych errorow w ciagu 24H nie bylo :)

@EDIT2: Kurku chce zauwazyc ze osoba ktora dostanie gaga to i tak bedzie miala mozliwosc spamowania pod z,x,c na zlosc 

Edytowane przez EnZo420

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny pomysł

na tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł 

Na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę ze przyda się to do uspokojenia użytkowników którzy tym Spamią.

Na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jeżeli ten dodatkowy plug nie spowolni pracy serwera, nie będzie sie wykrzaczac, ani powodować problemów to tak, ale w mojej opinii to tylko niepotrzebne zasyfianie plików serwera pluginem, bo w zasadzie rzadko trafia sie ktoś kto irytuje spamowaniem tymi komendami.

Edytowane przez kurku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pomysł. Niech ktoś w końcu wybierze tego nowego supporta który wybierze nowego opiekuna, który bedzie miał dostęp do ftp i bedzie robić sobie wszystko na bierząco. Po co wgrywać plugin na pusty serwer? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł dobry na tak. Night myślę że wszystko już niedługo ruszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

imo gicik pomysł, bo nawet mute w tabeli nie pomaga 

na hak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem na tak, bo to dość często i gęsto irytuje. Ale z tego co pamiętam do wyłączenia tego nie jest potrzebny żaden plugin :v istnieje komenda na to wystarczy ją dodać do parametrów startowych serwera i po problemie bądź ktoś z dużą ilością flag z poziomu SM może to ofnąć tak mi się przynajmniej kmini. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem na tak. Przeszkadzają te komendy nawet bez spamowania.

@MalaMi., szkoda, że grałem na awp dużo wcześniej jeszcze jak Nightmare (lub jeszcze wcześniej wcześniej) miał opiekuna. Zapewne godziny były resetowane, dlatego jest ich obecnie tak mało. Dlatego proponowałbym się zastanowić następnym razem.

Edytowane przez KeoN
5 sesji po 15 minut w tym roku to troszkę mało, żeby oceniać. Następnym razem przemyśl swoje wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba można zamknąc temat przez moderatora ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak myślę. Close. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u