Skocz do zawartości
M4CI3K

Miki to nie imię. Miki to stan umysłu.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:

Mac13k Kosimierz

Godzina i data zdarzenia:

~16.30

Mapa:

Mirage

Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę:

Miki 182 Samo Dobro

Jego IP/Steam ID:

---

Opis sytuacji:

Początek rundy. 3 Awp poszły patrzeć mida. Następne wbiegło kilka terrorystów i poszły 3 strzały. Wycofując się, admin zablokował mnie. Zareagowałem na to słowami "Nie blokuj!". On niegrzecznie mi odpowiedział po czym zaczął agresywnie wzywać do powiedzenia czegoś na czacie głosowym. Gdy powiedziałem, stwierdził, iż czat głosowy jest 16+ i wręczył bana. Jednak naprawdę warunek jest taki, iż trzeba mieć mutację lub 16+.

Dowody:

http://www.sourcebans.cs-soplica.com/mdc/index.php?p=commslist&searchText=mac13k&Submit=Szukaj

Ewentualne demo

Świadkowie:
Kikens, Prądu, Edward, Leni

Zgłaszam admina ze względu na:
1. Zakaz wprowadzania własnych wartości.
2. Zakaz celowego zagłuszania gry (upomnienie, blokada na mikrofon do tygodnia). 
3. Zakaz traktowania nierówno graczy.
4. Niekompetencje admina - przechodzę mutację głosu.

Dodam, iż to nie pierwsze takie zachowanie tego admina.

Przez takie zachowanie odechciewa się grać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak dokladnie Maciek... Miki to nie imie.

Wracajac do sprawy to to mute nie wspomisz ze dalem ci ostrzezenie ze micro 16+. Jesli uwazasz ze przeszedles mutacje to sie mylisz. Dmuchana lala mowi glebszym glosem niz ty.... 

Ogolnie to podpadles wszystkim na tym serwerze i najmniejsze twoje przewinienie bedzie karane SUROWO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, gram2raz napisał:

Tak dokladnie Maciek... Miki to nie imie.

Wracajac do sprawy to to mute nie wspomisz ze dalem ci ostrzezenie ze micro 16+. Jesli uwazasz ze przeszedles mutacje to sie mylisz. Dmuchana lala mowi glebszym glosem niz ty.... 

Ogolnie to podpadles wszystkim na tym serwerze i najmniejsze twoje przewinienie bedzie karane SUROWO.

1. PRZECHODZĘ MUTACJĘ. Nie każdy się drze przed komputerem.

2. To karajcie surowo, byleby była to adekwatna kara i sprawiedliwa. TO NIE BYŁO SPRAWIEDLIWE.

3. ZAKAZ WPROWADZANIA WŁASNYCH WARTOŚCI.

4. CELOWO ZAGŁUSZAŁEŚ GRĘ KRZYCZĄC.

BTW Nie łaska napisać coś pod propozycjami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikogo to nie obchodzi czy mutacje przechodziz czy nie. Jasno jest napisane ze micro 16+ lub mutacja. Sam piszesz ze dopiero ja przechodzisz. Wez chopie przestan zaprzeczac sam sobie i najlepiej zaprzestan jakiekolwiek komunikacji na tym serwerze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, M4CI3K napisał:
Zgłaszam admina ze względu na:
1. Zakaz wprowadzania własnych wartości.
2. Zakaz celowego zagłuszania gry (upomnienie, blokada na mikrofon do tygodnia). 
3. Zakaz traktowania nierówno graczy.
4. Niekompetencje admina - przechodzę mutację głosu.

1. Osoby bez mutacji mogą używać mikrofon tylko w celu podania "infa" bądź zgłoszenia ważnego faktu adminowi serwera czy zadania pytania (upomnienie, blokada na mikrofon do jednego dnia).

Miki Cię upominał, po czym  dostałeś mute na na 11 godzin, więc wymiar kary zgodny z regulaminem.

2. Nawet nie wiem co mam napisać XD. Miki krzyknął na Ciebie gdzieś 2 razy i to przez 2-3 sekundy to nie jest zagłuszanie gry.

3. Dajesz argument, a niczym go nie potwierdzasz

4. Przechodzisz  mutację więc jeszcze nie masz, lat 16 też nie masz.

Proponuje przeczytać regulamin jeszcze 2-3 razy i dopiero mieć pretensje do adminów.

Jest jedna tylko rzecz jaką mogę zarzucić Mikiemu jest to, że powinnien spokojnie tłumaczyć i spróbować nie wybuchać ;D

Na przyszłość w tytule najlepiej nick osoby na która składasz skargę, a nie bezsensowny teksty, które nic nie wnoszą do tematu.

Edytowane przez KikennS
Nie chce dodawać kolejkej odpowiedzi, a mam jeszcze zarzuty do skaldajacego skrage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spodziewam się, że dostane za ten post warna, ale no jak czytam to co piszesz Maciek to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
Odkąd straciłeś admina na MIC'u, zacząłeś szukać wszędzie problemu gdzie jest to tylko możliwe.

W poprzedniej skardze na Radka, napisałeś, że lubisz ten serwer, no ale na razie najwidoczniej jedyne do czego dążysz to do obrócenia go o 180*, jednakże nie wiem czy Ty to widzisz, ale mimo Twoich starań nie uda Ci się to.

Z mojego punktu widzenia, Twoim aktualnym celem jest to, aby ktoś również stracił stanowisko admina na serwerze, bo boli Cię to, że Ty właśnie to straciłeś.
Była już skarga na Radka, teraz jest na Mikiego, to za 2 dni znowu napiszesz na Kikensa czy edwarda czy kogokolwiek innego? Będziesz starał się działać na czyjąś niekorzyść tylko dlatego, że Ciebie spotkało coś takiego a nie kogoś innego?

Pod Twoimi ostatnimi skargami cytowałeś odpowiednie punkty z regulaminu, które starałeś się odpowiednio argumentować, jednakże nie wiem czy zauważyłeś, ale to się kompletnie nie łączyło ze sobą. 

Dobrym przykładem jest skarga, którą napisałeś we wtorek.
Napisałeś skargę na Radka o godzinie 18:31 za akcję, która wydarzyła się o 18:28. Robiąc to wszystko w takim pośpiechu, zapominasz najwidoczniej o tym, żeby przeanalizować najpierw to co chcesz napisać, zamiast na upartego starać się zrobić komuś pod górkę, ponieważ dostałeś degrada. Zamiast przyjąć to po prostu do świadomości, próbujesz się mścić, ale po co? Co Ci to da? Nic. Bo i tak zazwyczaj będziesz na przegranej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maciek, naucz się pisać skargi. Tyczy się to godziny, steam'ów id, itd. Piszesz ~16:30, gdzie ban jest nadany o godzinie 19:29. Naprawdę, tak trudno być precyzyjnym, kiedy masz zamiar poskarżyć się na czyjeś działanie? Ponadto, nie zdarza Ci się to pierwszy raz. 

Umówmy się, chciałem być obiektywny i zobaczyć demko, aby szarak z serwera mógł się wypowiedzieć. A tylko straciłem czas. 

Czy jedno słowo może zagłuszyć grę, nawet dosadne i powszechnie uważane za wulgarne? Moim zdaniem, nie.

"11. Osoby bez mutacji mogą używać mikrofon tylko w celu podania "infa" bądź zgłoszenia ważnego faktu adminowi serwera czy zadania pytania (upomnienie, blokada na mikrofon do jednego dnia)."

Jak byk napisane. Miki uznał,że nie przeszedłeś jeszcze mutacji, (pod czym mogę się podpisać) i nałożył Tobie odpowiednią karę. 

Zapomniałbym.. Chwilę przed nałożeniem kary sprowokowałeś Admina słowami(kiedy Miki Cie upomniał o używaniu czatu głosowego) 'No i co mi zrobisz' (Parafrazując, bo słowo w słowo nie jestem w stanie przytoczyć Twojej wypowiedzi.)

W poprzedniej skardze napisałeś,że Cie boli utrata stanowiska, no ale nie byłeś przyzwoitym adminem, muszę to przyznać. Używać czatu z prefixem Admin i pisać siema ALL, jest kpiną(to samo tyczy się innych administratorów, też nieletnich, ale to nie na temat. I tylko moje zdanie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgodziłbym się tylko z punktem 3, reszta to jakaś kpina xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, LaweK napisał:

Spodziewam się, że dostane za ten post warna, ale no jak czytam to co piszesz Maciek to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
Odkąd straciłeś admina na MIC'u, zacząłeś szukać wszędzie problemu gdzie jest to tylko możliwe.

W poprzedniej skardze na Radka, napisałeś, że lubisz ten serwer, no ale na razie najwidoczniej jedyne do czego dążysz to do obrócenia go o 180*, jednakże nie wiem czy Ty to widzisz, ale mimo Twoich starań nie uda Ci się to.

Z mojego punktu widzenia, Twoim aktualnym celem jest to, aby ktoś również stracił stanowisko admina na serwerze, bo boli Cię to, że Ty właśnie to straciłeś.
Była już skarga na Radka, teraz jest na Mikiego, to za 2 dni znowu napiszesz na Kikensa czy edwarda czy kogokolwiek innego? Będziesz starał się działać na czyjąś niekorzyść tylko dlatego, że Ciebie spotkało coś takiego a nie kogoś innego?

Pod Twoimi ostatnimi skargami cytowałeś odpowiednie punkty z regulaminu, które starałeś się odpowiednio argumentować, jednakże nie wiem czy zauważyłeś, ale to się kompletnie nie łączyło ze sobą. 

Dobrym przykładem jest skarga, którą napisałeś we wtorek.
Napisałeś skargę na Radka o godzinie 18:31 za akcję, która wydarzyła się o 18:28. Robiąc to wszystko w takim pośpiechu, zapominasz najwidoczniej o tym, żeby przeanalizować najpierw to co chcesz napisać, zamiast na upartego starać się zrobić komuś pod górkę, ponieważ dostałeś degrada. Zamiast przyjąć to po prostu do świadomości, próbujesz się mścić, ale po co? Co Ci to da? Nic. Bo i tak zazwyczaj będziesz na przegranej pozycji. 

Nie zamierzam się mścić. Tylko na początku byłem rozgoryczony, gdy pisałem skargę na Radka. Teraz piszę skargę głównie przez nierówne traktowanie. Rozumiem, że teraz jestem na przegranej pozycji, jednak nie zmienia to faktu, że powinienem być traktowany jak każda inna osoba. 

2. Nie chcę tego serwera zepsuć. Sam staram się poprawiać serwer robiąc propozycje.

3. Jak będzie trzeba napisać, to napiszę. Jednak jest to kółko wspólnej adoracji, gdzie nikt nie poczuje się do winy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, JoshuaGrey napisał:

Maciek, naucz się pisać skargi. Tyczy się to godziny, steam'ów id, itd. Piszesz ~16:30, gdzie ban jest nadany o godzinie 19:29. Naprawdę, tak trudno być precyzyjnym, kiedy masz zamiar poskarżyć się na czyjeś działanie? Ponadto, nie zdarza Ci się to pierwszy raz. 

Umówmy się, chciałem być obiektywny i zobaczyć demko, aby szarak z serwera mógł się wypowiedzieć. A tylko straciłem czas. 

Czy jedno słowo może zagłuszyć grę, nawet dosadne i powszechnie uważane za wulgarne? Moim zdaniem, nie.

"11. Osoby bez mutacji mogą używać mikrofon tylko w celu podania "infa" bądź zgłoszenia ważnego faktu adminowi serwera czy zadania pytania (upomnienie, blokada na mikrofon do jednego dnia)."

Jak byk napisane. Miki uznał,że nie przeszedłeś jeszcze mutacji, (pod czym mogę się podpisać) i nałożył Tobie odpowiednią karę. 

Zapomniałbym.. Chwilę przed nałożeniem kary sprowokowałeś Admina słowami(kiedy Miki Cie upomniał o używaniu czatu głosowego) 'No i co mi zrobisz' (Parafrazując, bo słowo w słowo nie jestem w stanie przytoczyć Twojej wypowiedzi.)

W poprzedniej skardze napisałeś,że Cie boli utrata stanowiska, no ale nie byłeś przyzwoitym adminem, muszę to przyznać. Używać czatu z prefixem Admin i pisać siema ALL, jest kpiną(to samo tyczy się innych administratorów, też nieletnich, ale to nie na temat. I tylko moje zdanie)

1. Używałem klawiatury numerycznej; mój błąd.

2. Może zagłuszyć.

3. Fakt, sprowokowałem.

4. Nie widzę problemu aby pisać "siema all" będąc adminem. W niczym to nie przeszkadza, gdy na serwerze są "ziomale", których znasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, M4CI3K napisał:

ednak nie zmienia to faktu, że powinienem być traktowany jak każda inna osoba. 

W takim razie, skoro chcesz być traktowany jak inni, to zachowuj się jak inni. Takie szopki również Ci nie pomogą. :) 

19 minut temu, M4CI3K napisał:

Nie chcę tego serwera zepsuć. Sam staram się poprawiać serwer robiąc propozycje.

Wualaaa! Jak można być takim hipokrytą? Niby nie chcesz tego serwera zepsuć usprawiedliwiając się tym, że dajesz propozycje, a jednak.

22 May 2018 18:23:45 oby ci ten serwer umarl

^ mówi Ci to coś? Aj... Pewnie zaraz napiszesz, że pisałeś to pod wpływem emocji, no ale..  Ty nie myślisz co piszesz, tylko wypisujesz co Ci przyjdzie do głowy.

Jak to się mowi.. Nawarzyłeś sobie piwa, to teraz je wypij. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, LaweK napisał:

W takim razie, skoro chcesz być traktowany jak inni, to zachowuj się jak inni. Takie szopki również Ci nie pomogą. :) 

Wualaaa! Jak można być takim hipokrytą? Niby nie chcesz tego serwera zepsuć usprawiedliwiając się tym, że dajesz propozycje, a jednak.

22 May 2018 18:23:45 oby ci ten serwer umarl

^ mówi Ci to coś? Aj... Pewnie zaraz napiszesz, że pisałeś to pod wpływem emocji, no ale..  Ty nie myślisz co piszesz, tylko wypisujesz co Ci przyjdzie do głowy.

Jak to się mowi.. Nawarzyłeś sobie piwa, to teraz je wypij. :) 

xDDDDD Ale co to ma do rzeczy?

Mogę ci napisać "Życzę Ci, aby Ci pies zmarł" =/= robienie wszystkiego aby ci pies zmarł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miki upomniał, że masz się nie odzywać bo nie masz mutacji dostałeś ostrzeżenie, potem gaga na 11 godzin i napisałeś skargę.

11 godzin temu, JoshuaGrey napisał:

23 godziny temu, LaweK napisał:

Tutaj się z Wami zgodzę :)

5 godzin temu, LaweK napisał:

W takim razie, skoro chcesz być traktowany jak inni, to zachowuj się jak inni

18 minut temu, M4CI3K napisał:

xDDDDD

No chyba to jest nie możliwe, znowu typowe " xDDDDD" było -> no comment.

Dla mnie skrótem skarga jest śmieszna, jeśli nie zgadzasz z moją decyzją masz prawo do odwołania.

/cls

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.