Skocz do zawartości
M4CI3K

Radek śmieszek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Godzina i data zdarzenia: Mapa: Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Jego IP/Steam ID: Opis sytuacji: Dowody:Świadkowie:

Nie da rady tego usunac ^^^

Twój nick:Mac13k Kosimierz

Godzina i data zdarzenia: 18.28

Mapa: Cache

Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Radek

Jego IP/Steam ID: <?>

Opis sytuacji: Dostaję bana za wiadomość na czacie. Powód = spamming XDDDDDDDD
Rozbawiło mnie to, jak unikasz hejtu i chcesz mi zrobić pod górkę :rofl:

Dowody:

http://www.sourcebans.cs-soplica.com/mdc/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:65525759&Submit

Świadkowie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 May 2018 18:23:45 oby ci ten serwer umarl [PL] cs-SopliCa.com [Mirage/Dust2/Cache][FFA]
22 May 2018 18:22:43 radek musi do tt isc, bo sobie nie radzi xDDDD [PL] cs-SopliCa.com [Mirage/Dust2/Cache][FFA]
22 May 2018 18:19:13 w koncu s4 do czegos zobowiazuje xD [PL] cs-SopliCa.com [Mirage/Dust2/Cache][FFA]

Wydaje mi się że to wystarczy......

Skończ robić z siebie jakiegoś niedorozwiniętego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Proszę bo już mnie to nudzi:

3. Zakaz oczerniania i próby niszczenia wizerunku Sieci (upomnienie, blokada na czat i mikrofon do tygodnia).
Dziekuję @`izcoN za wycięcie czatu co napisał kochany maciuś!
Bana mogę przedłużyć, jeśli serwer ma upaść - to czemu na nim grasz? ktoś nakazuje? chyba nie :taunt:
Edytowane przez Radek5142

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze tak niedawno  starałeś się o starszego admina, ale widać, że boli Cie utrata rangi. Przymusu nie ma nie musisz grać. Skarga bezsensowna i tak 4 godziny mało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Radek5142 napisał:

Proszę bo już mnie to nudzi:

3. Zakaz oczerniania i próby niszczenia wizerunku Sieci (upomnienie, blokada na czat i mikrofon do tygodnia).
Dziekuję @IzcoN za wycięcie czatu co napisał kochany maciuś!
Bana mogę przedłużyć, jeśli serwer ma upaść - to czemu na nim grasz? ktoś nakazuje? chyba nie :taunt:

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. ^ Jest napisane o upomnieniu>blokadzie czatu i mikro, a nie banie xDDDD Ale ban był obowiązkowy żeby dogryźć.:stinker:

Mówicie, żeby nie dawać się prowokacjom, a sami ulegacie.

Gdzie wspomniałem, że serwer ma upaść? Nigdzie. Nie wiem co sobie uroiłeś w tym momencie. :clapping:

"Maciuś" możesz sobie oszczędzić. Udka z kurczaka były smaczne na obiadek?

Boli mnie, że straciłem rangę, fakt. Po co mam się starać o rangę i ma mi zależeć, skoro sami wykluczyliście mnie ze środowiska i zachowaliście się (Radziu i Kikens) jak leszcze. Edward dał wam po skinie za 10 zł? XDDDDDD Aż prychłem.:tomato:A na serwerze gram, bo lubię ten serwer. [email protected] nie do końca, ale on rzadko wchodzi jak gram, więc da się zaakceptować.

Dawaj, przedłuż do 12h. I tak jest to nie słuszny ban.  Jeszcze ten powód XDDDDD.:heat:

Można bybyło mieć 5h na serwerze grając na spinbocie to i tak byś tę osobę przyjął, byle płaciła składki. BTW Wyboostowali cię już na LEMa?:search:

Emotki specjalnie dla Ciebie :airkiss:

Edit; Gdzie oczerniam/niszczę wizerunek sieci? Wskaż, bo chyba jedziemy jednym wózkiem i nie czytamy ze zrozumieniem :D

Edytowane przez MalaMi.
Maciek, zejdź nieco z tonu, bo Cię ponosi. Jesteś na Forum, troszkę się uspokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, M4CI3K napisał:

Gdzie wspomniałem, że serwer ma upaść?

ślepy jesteś czy głupi ? Piszesz sam zacytuje "oby ci ten serwer umarł" ...

25 minut temu, M4CI3K napisał:

Edward dał wam po skinie za 10 zł? XDDDDDD

typowe "XDDDDDDD" gimbusa czyżby to prowokacja ?

28 minut temu, M4CI3K napisał:

Można bybyło mieć 5h na serwerze grając na spinbocie to i tak byś tę osobę przyjął, byle płaciła składki. BTW Wyboostowali cię już na LEMa?:search:

Ciekawe czy komuś dałem adminka nie odpowiedniej osobie która miała "czity" znasz taką? No jak byś mógł znać jak jesteś taki malutki ;c Nikt mnie nie boostował wbij sobie na moje konto i zobacz ile mam godzin przegranych + meczy w csk'a a dopiero potem pisz ;) Nie moja wina, że nikt z naszej administracji nie chciał i nie chcę z tobą grać jak siedzisz w silverku 4? czy silverku 5? :taunt:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

dajcie spokuj Mackowi, utwiedza nas tylko w przekonaniu ze dalej jest dzieciaczkiem. 

Mam siostrzenice, 4 letnia, ktora czasami jesli cos chce to probuje to wymusic udawanym placzem czy tam jekiem. Dokladnie taki przyklad pokazuje nam tu Maciek. Niestety nie jestesmy twoja mamusia i nie przytulimy cie do cyca. Wyjdz z pod klosza malolacie i idz naucz sie zycia. 

P.S. Ban oczywiscie sluszny. Spaming byl na admin sayu wiec !gag by nie zadzialal.

Edytowane przez gram2raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wystarczająco "dorośle" zachowałeś się jak wjechałeś jednemu z adminów na rodzinę... A teraz jeszcze twierdzisz, że czegoś nie powiedziałeś a logi mówią co innego. Hmm skończ się zachowywać jak dziecko. Chcesz żeby Cię traktować normalnie, to zacznij się zachowywać jak na to przystaje. Nie wspominając o tym, że miałeś admina. Twierdzisz żeby serwer umarł, a później sam piszesz, że lubisz na nim grać. XD 

Edytowane przez KeoN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maciek ty i tak ciesz sie  ze perma nie dostales bo w kazdej chwili mozna dostac . To co ty wyprawiasz po utracie admina to rece opadaja. Widac ze boli tyłek po degradzie ale to nie znaczy ze musisz sie zachowywac na serwie i forum jak ... 

Te skargi na radka itp ,zalosne

Nie wiedzialem ze w taki krotki okres czasu czlowiek moze sie tak zmienic 

Skarga niesluszna i znow smieszna/zalosna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, pradu. napisał:

Maciek ty i tak ciesz sie  ze perma nie dostales bo w kazdej chwili mozna dostac .

Powiedz mi tylko za co?

10 godzin temu, KeoN napisał:

Wystarczająco "dorośle" zachowałeś się jak wjechałeś jednemu z adminów na rodzinę... A teraz jeszcze twierdzisz, że czegoś nie powiedziałeś a logi mówią co innego. 

Za to już dostałem reprymendę wcześniej. Sprawę uważam za zamkniętą. \\\ Nie ja zacząłem się spinać.

11 godzin temu, gram2raz napisał:

dajcie spokuj Mackowi, utwiedza nas tylko w przekonaniu ze dalej jest dzieciaczkiem. 

P.S. Ban oczywiscie sluszny. Spaming byl na admin sayu wiec !gag by nie zadzialal.

"Spokuj" - dziękuję, do usłyszenia. \\\ Spammingu nie było. Zgłoszenie o wyzywaniu adminów od ku*w i cw*li to spam? Ciekaaaaaaaawie.

12 godzin temu, Radek5142 napisał:

ślepy jesteś czy głupi ? Piszesz sam zacytuje "oby ci ten serwer umarł" ...

typowe "XDDDDDDD" gimbusa czyżby to prowokacja ?

Ciekawe czy komuś dałem adminka nie odpowiedniej osobie która miała "czity" znasz taką? No jak byś mógł znać jak jesteś taki malutki ;c Nikt mnie nie boostował wbij sobie na moje konto i zobacz ile mam godzin przegranych + meczy w csk'a a dopiero potem pisz ;) Nie moja wina, że nikt z naszej administracji nie chciał i nie chcę z tobą grać jak siedzisz w silverku 4? czy silverku 5? :taunt:

Nigdy nie używałeś "XDDDDDD" Panie dorosły?

Umiesz czytać ze zrozumieniem? "MOŻNA BYBYŁO" Nie piszę nigdzie, że komuś przyznałeś.

2. "Czytanie ze zrozumieniem się kłania. ^ Jest napisane o upomnieniu>blokadzie czatu i mikro, a nie banie xDDDD Ale ban był obowiązkowy żeby dogryźć."

Dlaczego dostałem bana, za coś, za co powinieniem dostać muta/gaga?

Jak już to "13. Zakaz wszelkiego wyszydzania czy też wyśmiewania innych osób. (upomnienie, blokada na czat i mikrofon do jednego dnia)." za to mogę dostać, ale to też do 1 dnia.

"

5. Administrator ma obowiązek stosować się do wykazu kar. Wykaz kar ma za zadanie pokazać od czego powinno zacząć się wymierzanie kary i jaka kara powinna być maksymalna. Kary powinny być adekwatne do przewinienia i jego celowości - lżej traktujemy osoby popełniające po raz pierwszy przewinienie, ostrzej osoby popełniające wykroczenie po raz któryś z kolei. Upomnienie może być słowne bądź pisemne na admin czacie. Jeżeli uprawnienia Administratora nie pozwalają mu na wymierzenie adekwatnej kary, powinien on przekazać sprawę komuś z większymi uprawnieniami, a gdy sytuacja wymaga natychmiastowej reakcji (np. cziter) uniemożliwić mu grę poprzez dostępne funkcje (np. slay, kick)."

1. Który raz popełniłem wykroczenie? 2. Kiedy dostałem upomnienie?

"17. Wymierzone kary muszą mieć uzasadnienie." Proszę o uzasadnienie.

"6. Zakaz nadużywania czatu kontaktu z adminem ([email protected]) (upomnienie, ban do 4h).

Admin czat służy do zgłaszania osób łamiących regulamin serwera oraz zadawania pytań odnośnie serwera." Zgłaszałem.

Powtarzam się, przepraszam.

BTW. Jak już tu jesteśmy, może odpowiecie na propozycje? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, M4CI3K napisał:

Nigdy nie używałeś "XDDDDDD" Panie dorosły? 

Używałem, ale nie w takich tematach. To jest skarga do "której" moim zdaniem podchodzi się nieco poważniej - a nie temacik w którym używam "XDDDDD" ale fajny ze mnie gimbus, rozpętam wojnę bo straciłem rangę i dostałem banika na 4 godzinki :cry:

37 minut temu, M4CI3K napisał:

Umiesz czytać ze zrozumieniem? "MOŻNA BYBYŁO" Nie piszę nigdzie, że komuś przyznałeś.

W moim zdaniu spytałem się tylko czy znasz taką osobę, że takie pierdoły piszesz.... a sam napisałeś jak jesteś ślepy "Można bybyło mieć 5h na serwerze grając na spinbocie to i tak byś tę osobę przyjął, byle płaciła składki" rozumiesz znaczenie tekstu tego co podkreśliłem ? znowu robisz z siebie jakiegoś niedorozwiniętego człowieka czy nim jesteś ?:umnik:

12 godzin temu, gram2raz napisał:

Mam siostrzenice, 4 letnia, ktora czasami jesli cos chce to probuje to wymusic udawanym placzem czy tam jekiem. Dokladnie taki przyklad pokazuje nam tu Maciek. Niestety nie jestesmy twoja mamusia i nie przytulimy cie do cyca. Wyjdz z pod klosza malolacie i idz naucz sie zycia.

Miki rozbawiłeś mnie tym porównaniem, dla mnie tekst lepszy niż kabaret :sarcastic:

12 godzin temu, gram2raz napisał:

O to jeden z powodów dlaczego dostałeś bana ->  6. Zakaz nadużywania czatu kontaktu z adminem ([email protected]) (upomnienie, ban do 4h). Spam był? dostałeś bana na 4h i napisałeś skargę... Rozumiesz, że znowu zrobiłeś z siebie pośmiewisko pisząc tą skargę ?

Temat zamykam bo nie będę tu robił wielkiej burzy jak maciuś który ma wielki ból. Jak będziesz miał czas @Walt looknij do temaciku i daj odpowiedź :)

PS: Proszę maciek tylko nie edytuj postu pod koniec - jak to zrobiłeś w ostatniej skardze na Opiekunów serwera, bo aż smutno mi się zrobiło :notme:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.