Skocz do zawartości
Hast

Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: ziolo

Twój nick w czasie grania: Taka Sytuacja.

Godzina i data zdarzenia:14.05.2018 około 22:15

Mapa (opcjonalnie): nie pamietam
Jego Steam ID: nie mam 
Opis sytuacji: admin sobie zrobił zabawe, bawiąc się komendami do slapowania graczy śmiał się, ogólnie jakiś dzieciaczek lvl 16 chyba skoro bawią go takie rzeczy i wprowadzajac w stan euforii. Poniżej ssy i demeczko.

Dowody:https://imgur.com/a/JlkysbP 

https://www82.zippyshare.com/v/mWVBfFqm/file.html

Pozdrawiam Taka Sytuacja. ( ten ze starego dr CS go jakby ktoś nie wiedział :c )

Edytowane przez Hast

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

we we bo ja taki punkcik chciałem na górze mapy zobaczyć, wiesz o co chodzi mordeczko :kappa:  
I on mi ogólnie pomógł to szacunek dla takich adminów 

Edytowane przez Saygon
W profilu w zakładce "Skąd" nie reklamujemy innych stron, sieci itp. Następnym razem otrzymasz ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ja się wypowiem jako iż byłem wtedy na serwerze Pan Zioło z łysym się po prostu bawili i była to zabawa obu strona więc nie widzę/czuje żeby don łysy czuł się z tego powodu obrażony itp. bo prostu zabawa kolegów, a nie psucie gry że tak powiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Puqowski napisał:

Może ja się wypowiem jako iż byłem wtedy na serwerze Pan Zioło z łysym się po prostu bawili i była to zabawa obu strona więc nie widzę/czuje żeby don łysy czuł się z tego powodu obrażony itp. bo prostu zabawa kolegów, a nie psucie gry że tak powiem.

Może nie rzadko gram na serwerku ale odniosę się do tego co napisałeś.

23. Administrator ma zakaz używania wszelkich funkcji admina dla zabawy, prywaty bądź innych celów nieokreślonych w tym regulaminie.

Tak jest napisanie w zasadach dla administracji, nikogo nie interesuje że "Zioło z łysym się po prostu bawili" według mnie administrator używający swoich uprawnień dla zabawy powinien zostać niezwłocznie ukarany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może powiem tak Łysy się na to godził i nie przeszkadzało mu to, prawda jest taki punkt ale tej sytuacji jaka zaistniała na tym właśnie serwerze po slapnięciu czas się przerywa i nie ma to największego wpływu też na grę, a sam założyciel skargi nie został pokrzywdzony i myślę że nikomu oprócz osoby składającej skargę to nie przeszkadzało bo nie miało wpływu na ich rozgrywkę tylko tej danej osoby którą slapował Zioło. Krótko mówiąc było to za zgodą 2 osób, osoby która dokonywała czynu i tej co brała w tym udział a nie całego serwera gdzie rzeczywiście bym sam mu zwrócił uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi