Jump to content
Marta:*

Jasność ekranu

Recommended Posts

Hejka! Mam taki problem, że jasność ekranu w moim laptopie samoczynnie się zmienia. Zdarza się to wtedy, gdy np. z jasnej strony internetowej przechodzę na ciemną i na odwrót. Widzę wtedy, że obraz się przyciemnia lub rozjaśnia. To samo przy oglądaniu filmów z napisami. Kiedy pojawiają się napisy przy ciemnej scenie, obraz rozjaśnia się do momentu gdy napisy znikną. Szukałam rozwiązania w internecie, ale nie znalazłam.

Mój laptop to Acer Aspire 5 A515-51G
Windows 10
Karty graficzne: Intel® HD Graphics 620 i NVIDIA GeForce 940MX

Próbowałam już przez panel sterowania wchodzić w opcje zasilania. Mam ustawioną wysoką wydajność i wyłączyłam funkcję jasności adaptacyjnej.
W ustawieniach grafiki Intel przy zasilaniu mam ustawioną maksymalną wydajność i wyłączoną opcję technologii oszczędzania energii wyświetlacza.
Nic nie pomogło :( Proszę o pomoc!

• Lubie to! 1

Cześć, A masz może ciągle laptop podłączony do prądu? bo na przykład jak ja siedze na forum tutaj to czasami samo jasność mi zmniejsza i mam ciemniejszy ekran, ale wciskam Opcje zasilania i sobie pomniejszam i jeszcze raz zwiększam a następnie podłączam już do prądu jeżeli jest taka potrzeba i później jest wszystko okej

Edit, kurcze niestety nie mam pomysłu jak ci pomóc skoro to nie to co napisałem wyżej, spróbuje jeszcze to ogarnąć i ci może pomóc, pozdrawiam

Kurcze póki co nic :/, ale jeszcze spróbuje, pozdro ^^

Edited by Meurian
  • Lubie to! 1

Laptop praktycznie cały czas podłączony, a po odłączeniu jasność się nie zmienia.

Edit. Czekam z niecierpliwością na jakieś sugestie bo nie wiem co robić...

Edited by Marta:*

Nie Wiem, nic mi nie przyszło do głowy a nie zupełnie nic, udaj się może do Informatyka czy do jakiegokolwiek co naprawiają laptopy itp, innych pomysłów nie mam.

Pozdrawiam

• Lubie to! 1

Okey, dzięki za starania :). Jeśli nikt inny nic nie wymyśli to się przejdę.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.