Skocz do zawartości
EnZo420

Drugie podejście podanka

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Imię: Kamil

Znajomość języków programowania: SourcePawn

Twoje doświadczenie: Praca nad serwerami (poprawna obsługa FTP, edycja plików/pluginów, konfiguracje/optymalizacje, korzystanie z bazy danych mysql). Z serwerami mam styczność od grudnia ubiegłego roku. Na moim koncie posiadam dwa pluginy a także poradnik dotyczący jak poprawnie wgrac i edytować/skonfigurowac plugin na auto bh. Styczność miałem z serwerami typu: bhop,minigames,ffa. Na bierząco doskonale moje umiejętnosci w pisaniu pluginów.

Jak Twoja praca mogłaby odmienić sieć: Supportowanie serwerów csgo (pomoc opiekunom a dokładniej na ich prośby napisanie/edytowanie pluginów, wgranie nowych pluginow/map itp. na serwer, nadzorowanie pracy serwera, zareklamowanie sieci Soplica) Aktywność na forum i aktywnego udzielania sie w tematach dotyczacych pomocy na temat serwera/plikow gry jak i zwyklej pomocy technicznej indywidualnie do gracza ktory tej pomocy oczekuje. Nowe pomysły na rozwój ogólny sieci.

Podaj swoje dwie najmocniejsze i najsłabsze strony:
Dobre: Dyspozycyjność pod względem czasu a także zaangażowanie w rzeczy mi powierzone.
Złe: Praca w stresie a także w niektórch sprawach technicznych musze posilić się wujaszkiem google.

Steam: https://steamcommunity.com/id/EnZoKusH/

Czekam na twoje podanie I pokazanie wszystkim twojej checi do pomocy naszym administratorom ktorzy pracuja za 3. Powodzenia :)

@Kirje tak jake wyzej.

@Cajdi No I tutaj Sam pokazujesz ze nie jestes aktywny. Odwiedzam serwer jb I Dr aktywnie rozmawiam z administratorami. Wiem o jaka osobe ci chodzi bo Sam z ta osoba jako jedyni pobieramy nauki od vonkiego

@nishimiya Robienie editów to nie jest zbędne gadanie. Jeżeli twoim jedynym powodem jest za mały staż na forum to przykro mi :(

Dodatkowa informacja mam drugie konto ktore zalozylem moze w 2K14? Bo od tamtego roku zaczalem grac na JB cs 1.6 niestety ale od tamtego momentu nie pamietam ani loginu ani hasła Oczywiscie [email protected] sieci Lost wie o tym i nie jest mi w stanie pomoc z tego powodu ze od tamtego czasu mialem takze wymieniany router co za tym idzie zmiana mego IP wiec nie bylo jak wyszukac mojego konta :/

Edytowane przez EnZo420

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK.

+Chłopak ma zapał do pracy

+czas

+miły

+kulturalny

+spełnia wymogi

Nic więcej nic ująć powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem na TAK

+ Ma potencjał

+ Wymogi

+ Dyspoczycjność

+ Odpowiedzialny

Edytowane przez Laitowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

+wie co robi

+zaangażowany

+dyspozycyjny

+pracowity

+spełnia wymogi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz pomóc z pluginami to napisz podanie jako Admin techniczny, bo [email protected] to coś więcej niż tylko pisanie plg. plus te 5 miesięcy to zbyt mało, jak dla mnie na [email protected] sieci

nope.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak.

+czas

+pluginy

+pracowity

+spełnia wymogi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Staż w sieci oraz brak głębszej znajomości twojej osoby mnie odstrasza. Zbyt szybko dostałeś [email protected] serwera i lecisz wyżej. Za mało znasz tą sieć oraz jej problemy.

W życiu potrzebna jest dłuższa stabilność imo.

Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak jesteś osobą bardzo odpowiedzialną, zawsze dążysz do swego i zawsze próbujesz każdemu pomóc, a takich osób w tej sieci potrzebna kogoś kto ma bardzo dużo czasu oraz chęci a ty je posiadasz! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

^^na jb i drze (i pewnie kilku serwerach, ktorych nie obserwuje zbytnio) jest od jakiegos czasu stabilnie po kilka osob w godzinach postrzeganych jako tzw. godziny szczytu, ot, stabilność. nie to, żebym bronił OPa, ale mówienie o "znajomości sieci" jest dla mnie niezrozumiałe. abstrahując od tego, że to pojęcie znaczeniowo jest do tego stopnia rozmyte, że bez przypisu nie znaczy niemalże nic (vide 9/10 wypowiedzi premier beaty szydło, just an example), to po prostu w obecnych okolicznosciach nie powinno byc to kluczowe.

jak, dla mnie to kazda osoba ktora ma umiejetnosci i checi prowadzace do progresu technicznego na sieci (rozumianego jako ulepszanie serwerów) jest na wagę złota, zwłaszcza jeśli (podkreślam, jeśli, nie wiem jak jest, ale się domyślam ;>) na horyzoncie nie ma zbyt wielu chętnych alternatyw. fajnie by było, jakby OP powiedział dlaczego nie złoży najpierw na technicznego, skoro tam - wydaje się - lepiej by się sprawdził. rozumiem, że splendor i prestiż związany w pełnieniu funkcji w internetowej społeczności skupionej wokół gierki jest mniejszy na jakimś tam techniku, no ale nie miałbym czelności zakładać, że priorytetem dla enzo jest coś innego, niż chęć pomocy i wspierania sieci (nawet, jeśli nie zna jej do tego wyjątkowego stopnia)

Edytowane przez ganz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty se chyba jaja robisz.

Ostatnie podanie odrzucone 4 kwietnia a myślisz, że w ten czas na tak ważną posade dasz się bardziej poznać? W dodatku akcja z cheatami do CSa wspomniana w tamtym podaniu.

DUŻE NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja nadal na Nie

Mimo wszystko styczność z czitami

I no jednak krótki staż na sieci przynajmniej według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- krótki staż na sieci

- mało rozpoznawalna osoba ( nie było mnie tu rok ale poza bhopem widzę się nie wychylasz)

- pierwsze podanie odrzucone niecały miesiąc temu

- jak dla mnie jest lepszy kandydat i kilka osób będzie wiedziało o kim pisze.

Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam tak samo jak mój poprzednik więc nie będę pisał tego samego. Odczekaj więcej czasu i pokaż się bardziej na Soplicy i daj się poznać ludziom. Na Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

- aktywnośc na innych serwerach

-duża ilość czasu

-zaangażowanie i chęć pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

-Dużo mi pomagał

-wie co robi i robi to dobrze

-dyspozycyjny

-ogarnięty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widac, ze masz zapal do pracy, aczkolwiek jestes zbyt krotko na tej sieci, zeby podjac sie danej funkcji, wiaze sie z tym to, ze jestes malo rozpoznawalny.

Takze nie podoba mi sie to, ze odpowiadasz na wypowiedzi osob w podaniu, taka dyskusja jest bezsensowna.

Poki co, na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie.

Nie potrafisz przyjąć krytyki na klatę i robisz jakieś bezsensowne edity w podaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na TAK

-Brak ludzi

-Umiejętności

Edytowane przez Lord Whytti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sory tym razem jestem na nie.

- Wypowiadasz się w swoim podaniu nie potrzebnie

- masz krótki staż

- nie jesteś za bardzo rozpoznawalny

- to jeszcze nie twój czas

- masz chęci i zapał do pracy, lecz ten staż jeszcze krótki.

Obecnie moim zdaniem jest lepszy kandydat na to stanowisko, nastepnym razem bede na tak póki co sory ale nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, jedną rzecz sobie od razu ustalmy, spór jest ku**a fundamentalny

Wiele serwerów przeżywa obecnie regres: FFA, DD2, JB, DR, ZM. Jest człowiek, który jest chętny by pomóc WSZYSTKIM serwerom, a ludzie i tak przeczepią się co do rozpoznawalności i stażu.

Wypowiada się tam gdzie powinien, na tsie siedzi codziennie, na statusy odpowiada, na czacie administracji też się często wypowiada, poznać go łatwo, wystarczy chcieć, a że nie przychodzi do was specjalnie i nie mówi "Cześć, jestem Kamil, co obecnie porabiasz?", to nie jest ogromny problem, bo jest wiele innych sposobów by poznać człowieka.

Nawet jak do niego przyjedziesz i powiesz "Siema" to już sie zacznie konwersacja. Nie pokazuje sie na sieci poprzez robienie gównoburz, ale w tym przypadku nie jest to minusem

Enzo jest na sieci od Grudnia 2k17. W ten czas rozkręcił Bhopa do najlepszego w Polsce, pomaga Deathrunowi się rozwinąć i myślę, że z JailBreakiem zrobi to samo. Gość jest stworzony do serwerów polegających na zabawie, pisaniu nowych pluginów, wrzucaniu nowych, może pierdół, ale milion pierdół dla takich serwerów daje bardzo dużo

Stara się, robi konkursy jak głupi na martwym trybie, bo takim jest bhop i go rozkręca, a przy upadających serwerach to diżo

Kolejną sprawą jest, że go po prostu potrzebuje do rozkręcenia Deathrunu. Plan rozwoju jest napisany, EnZo sam był na naszym zebraniu i powiedział wprost "Siema, mamy podobne tryby, moge wam pomóc z serwerem, bo mam po prostu ochotę na rozkręcenie drugiego serwerka" Czy to były puste słowa, no nie do końca. bo godzine później enZo pytał się vonkiego o dostęp do ftp dra i o to, czy może pomóc.

Czy nie potrafi przyjąć krytyki. Jak człowiekowi na czymś zależy, to jest to logiczne, że będzie bronił swojego stanowiska, naturalna pozycja obronna mój drogi.

Czy nie wchodzi nigdzie indziej poza Bhopem. Własnie siedzi na tsie DR, poza tym często gada z Izconem i administracją JB. Wystarczy się zainteresować mój drogi

Poza tym śmieszy mnie, że piszesz, że jest lepsza osoba na to stanowisko (Jakby limit ograniczał się do jednej xD), ale jej nie powiesz, bo nie wypada, ale inni będą wiedzieć o co chodzi, po czym jesteś pierwszą osobą, co napisała u Izona, że jest na tak. Jedyny komentarz: XDDDDDDD

Co do czasu, to na [email protected] sieci potrzeba 6 miesięcy, a enzo ma już 5. Czy będziemy się czepiać AŻ JEDNEGO MIESIĄCA, gdy w historii sieci mieliśmy 14letnich (Ogarniętych, lubianych, kochanych

Jako Admin Techniczny ma ograniczone pole działania, a najbardziej mu zależy na ROZKRĘCENIU FORUM. Na adminie technicznym może zająć się albo jednym, albo drugim. A jak Kamil jest pewny, że da rade, to udowadnianie mu, że nie da rady jest bez sensu.

Odniose się do dyspozycyjności enZa. Robi wszystko pierwszy i robi wszystko prawie idealnie (oprócz głupiej muzyki). Człowiek, który ma nad sobą Boga Bogów aka. Vonki i chęci do pracy naprawdę jest w stanie wiele zdziałać.

Jedynym minus u twojej osoby to brak cierpliwości. Ciągle pospieszasz i pospieszasz, pytasz czy już? teraz? zrobiłeś? Panie, daj czas!

To sum up w mojej mini laudacji na temat Kamila napisałem wszystko co sądzę. Jest on super człowiekiem, jeszcze lepszym opiekunem i będzie jeszcze lepszym [email protected] sieci. Szkoda, że niektórzy i tak znajdą coś, by się przyczepić, ale przecież według was jest ktoś lepszy na to stanowisko. Szkoda, że w waszej opinii piszecie, że nie znacie Kamila XD.

Na ogromne tak

u5zpWxH.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak:

-ma chęci do pracy,

-mimo, że posiada tylko opiekuna na bhopie to stara się pomagać innym serwerom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

-pomocny

-duze chęci do pracy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię kontrowersje, dlatego też przyjmuje podanie. Kolejny kandydat, który ma potencjał. Co prawda musisz popracować nad cierpliwością i to będę wytykał za każdym razem. Obecnie potrzebujemy ludzi tak też i ilość miejsc nie jest jakoś szczególnie ograniczona, ale też nie dopuszczę do sytuacji by osoba była na randze jeśli na to nie zasługuje. Może to część użytkowników uspokoi co się wypowiedziała negatywnie, a może i niektórych którzy wypowiedzieli się pozytywnie.

Jeszcze odniosę się do tego czemu nastąpiło podanie po podaniu w tak krótkim okresie. Była to moja wola, a stało się tak z powodu, że poprzednie podanie było złożone podczas mojego urlopu (jak i żartu prima aprilis) i "werdykt" wydał Walt, gdzie jak wspomniał w poprzednim podaniu, że ostatnie słowa należy do mnie lub Losta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.