Skocz do zawartości
valdeqq

prosba o unbana

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:valdik1ng

Data bana*: okolo 3-4 miesiecy temu XD

Mapa*: de_cache ?

Nick admina*: radek ?

Powód bana*: obraza /zle zachowanie

Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com:

Opis sytuacji*: Witam , prosiłbym szanowna administracje o odbanowanie mnie na serwerze , myślę ze miałem czas na przemyślenia ( ok 3 miesiecy) , wyciągnąłem wnioski i nie dojdzie już do sytuacji w której obrażam kogokolwiek (ustawcie mi gaga mute itp żebym nie miał kontaktu z ludźmi ) . Przepraszam wszystkich których obraziłem ( szczególnie : RADKA , ANTA , KIKENSA ) i obiecuje ze się poprawie jeśli dacie mi ostatnia szanse to was nie zawiodę. pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby . z poważaniem wasz najlepszy gracz na soplicy : vald1king

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem na tak, valdeq spoko morda, ale jakos to musisz odpracowac. moze reklamki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIE NIE NIE

3 miesiące na wyciągnięcie wniosków?

23 marca dostałeś bana na only DD2 za wyzywanie ludzi. Rozumiem że w trakcie tych 3 miesięcy przed które wyzywałeś ludzi na naszych serwerach poza MIC, wyciągałeś wnioski że tak nie można ale to robiłeś? aha XDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście na tak ale mute na mic/czat zostaje😉.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIE NIE NIE

3 miesiące na wyciągnięcie wniosków?

23 marca dostałeś bana na only DD2 za wyzywanie ludzi. Rozumiem że w trakcie tych 3 miesięcy przed które wyzywałeś ludzi na naszych serwerach poza MIC, wyciągałeś wnioski że tak nie można ale to robiłeś? aha XDDDDDDDDDD

Mówimy tu tylko i wyłącznie o serwerze MIC! co ma piernik do wiatraka ,a po 2 mam nadzieje ze kiedyś tez nikt ci nie da 2 szansy pozdro mordo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czytaj ze zrozumieniem. Wyzywałeś ludzi, adminów na naszej sieci...

problem jest w tym że ty nie chcesz drugiej szansy tylko trzecią albo czwartą.

Edytowane przez Sajsek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do momentu napisania odpowiedzi przez Sajska byłem na tak ,ale dostałeś bana za wyzywanie i piszesz, że przemyślałeś. Osobiście to mnie nie obchodzi, co o mnie pisałeś czy będziesz pisał (jak dostałbyś ub), ale nie chce widzieć później ludzi piszących skargę na Ciebie.

Piszesz tak ;"wyciągnąłem wnioski i nie dojdzie już do sytuacji w której OBRAŻAM KOGOKOLWIEK", po czym "Mówimy tu tylko i wyłącznie o serwerze MIC!"

Chyba się plączesz w zeznaniach.

To nie jest Twoja druga szansa, tylko 4. Nie raz już miałeś ściąganego gaga/mute, ale Twoje zachowanie się nie zmieniało i jak pokazuję ban na only dd2 się nie zmieniło.

Ja osobiście jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no tak widze ze te forum i tak nic nie daje bo tutaj sa tylko i wylacznie "ukladziki" nie to nie prosic sie juz nie bede -temat zamkniety , kolezenstwo rzadzi soplica niestety ! kikens " bylem na tak ale jednak jestem na nie " smiech na sali . dobra koncze z tym forum i wiecej pisac nie bede jak widac kolesiostwo wygrywa, nie obiektywizm i wlasne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u