Skocz do zawartości
KeoN

Slayowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Ke'oN ^^

Godzina i data zdarzenia: około 17:40 20.04.2018r.

Mapa: inferno

Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Mac13k Kosimierz csgofast.com

Opis sytuacji: Przy wyniku 5:2 (chyba) zostałem sam na 3. Byłem trzymany w appsach b przez jedną osobę z ct, więc nie mogłem niczego zrobić prócz saveowania. Po czasie ct dojechał mnie, lecz go zabiłem, a po tym dostałem slaya za "granie na kille".

Świadkowie: -

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej akurat sytuacji admin mógł Ci zwrócić uwagę, a nie od razu slayować. Inna sprawa, że na 3 rundy Ty 2x chowasz broń (w sytuacji 2vs2), to tylko FFA nie major, ale Maciek najpierw powinien napisać na czacie swoje uwagi co do Twojej gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej akurat sytuacji admin mógł Ci zwrócić uwagę, a nie od razu slayować. Inna sprawa, że na 3 rundy Ty 2x chowasz broń (w sytuacji 2vs2), to tylko FFA nie major, ale Maciek najpierw powinien napisać na czacie swoje uwagi co do Twojej gry.

Sytuacja była napięta, więc nie mogłem napisać, bo grałem i oczekiwałem przeciwnika. 2. Admin powinien znać regulamin serwera :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mogłeś mnie oczekiwać jak twój kolega z ct mnie trzymał, co jest widoczne na demku ? XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się oglądać kamery gracza grajać ;V

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego się nie slayuje jak się czegoś nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego się nie slayuje jak się czegoś nie widzi.

Czyli jak gram, a ktoś trolluje i tego nie widzę (i mam na myśli to, iż ktoś rzuca flesze na 2 końcu mapy) to nie mogę dać bana? z takiego założenia wychodzisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co jeśli ktoś Ciebie oszuka z tym trollowaniem, np. osoba zgłaszająca Ci to na [email protected] Dasz bana i co wtedy? Ale jak grasz to da się wejść na specta od razu bez czekania na koniec rundy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sytuacja była napięta, więc nie mogłem napisać, bo grałem i oczekiwałem przeciwnika. 2. Admin powinien znać regulamin serw"

1. "Napięta sytuacja' jak gościu chowa broń w sytuacji 3v1 rzeczywiście.

2. Co do regulaminu jest jasno napisane:

zachowania typu kampienie jest dozwolone. Gracz jednak powinien starać się wykonywać cele mapy. . Admin dopiero gdy czas upłynie, może zeslayować NAGMINNIE kampiące osoby, które ewidentnie NIE SAVUJĄ broni, a grają na fragi.

3. Jeżeli Ty Maciek dajesz bany za coś czego nie widzisz to Ci osobiście gratuluje. XD

Keon nie grał na fragi on stał sobie w domku to ct chciało mu uniemożliwić zachowania broni, więc dla mnie sprawa jasna. Skarga słuszna, admin nie jest tylko po to aby karać graczy, warto czasami napisać na czacie jakie masz zastrzeżenia co do gry.

Zapraszam ponownie do gry /close

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u