Jump to content
Toxic01

Toxic druga szansa?

Recommended Posts

Twój Nick: Toxic
Staż gry w CS'a: 4-5
Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 6
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: tak
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: nie
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Porządek na serwerze, prowadzenie gry, łapanie cziterów, miałem już kiedyś tą posadę i dobrze się sprawowałem.
Jak długo jesteś w naszej sieci: ponad rok
Posiadasz mikrofon: tak
Płatność [sMS/PRZELEW]: sms
Twoje Imię: Dominik
Steam Id STEAM_0:0:4123191
Brak WARNA: brak
ID konta w sklepiku sieciowym (5605
Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść):
Wymagania:

- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) TAK
- przegrane min. 150h na serwerze (swoje godziny sprawdzisz tutaj lub tutaj) TAK
- brak warnów TAK
- posiadanie sprawnego mikrofonu TAK
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM TAK

- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki) TAK
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP TAK
- aktywność na serwerze jak i forum JEST
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku TAK

Nie wyleciałem za złe sprawowanie tylko przez co innego, wtajemniczeni dobrze wiedzą. Myślę że każdy zasługuje na drugą szansę.

ode mnie neutral z drobnym - , jak straciłeś admina pokazałeś swoją dojrzałość ;d

Edited by MAJKMALONE

Jak dla mnie nie ma takiej możliwości.Myślę ze znaczna liczba adminów tez będzie na nie.Wiadomo jakie są powody :)

Wybacz, ale Nie.

To nic personalnego, ale raz podjeta decyzja w tej kwestii musi byc konsekwetna i stanowcza.

Osobiście nic do Ciebie nie mam, bardzo Cię lubię, ale nie tym powinniśmy się kierować dając flagi. Jako admin byłeś naprawdę dobry, nic nie można było Ci zarzucić. Ale sam wiesz, że dałeś ciała i to co się stało, masz na własne życzenie.

Przykro mi, ale jestem na nie. Pogadamy o Tobie jeszcze z wyższą administracją - ale nie nastawiaj się ...

Po tej jeden sytuacji, która miała miejsca chyba nie będzie drugiej szansy.

Głos: Nie

Powód: Pokój Adminów jedna z twoich akcji.

Byłeś dobrym adminem, trzymałeś porządek i nie bałeś się karać graczy za nieodpowiednie zachowanie, ale po tym co się stało niestety nie dałbym Ci szansy drugiej, pomimo tego że w moim odczuciu serwer stracił bardzo dobrego admina, niestety na nie.

• Lubie to! 1

Jestem tego samego zdania co inni admini - było wszystko dobrze w Twoim adminowaniu. Poza jedna sprawa której nie zapomnimy ot tak. Jestem na nie.

Zamek. Wszyscy admini przeciwko i moje zdanie tez takie samo, złamałeś jedena z kluczowych reguł naszych.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.