Jump to content
oTTo.supertramp

Prośba o admina

Recommended Posts

Twój Nick: oTTo-supertramp
Staż gry w CS'a: 3 lata
Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 5
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: Nie
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: Nie
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Jestem za kulturą. Gram dosyć często w nietypowych godzinach. TP. Wspomoc administracji w odpowiednim prowadzeniu serwera.
Jak długo jesteś w naszej sieci: około 2 lat.
Posiadasz mikrofon: Tak
Płatność [sMS/PRZELEW]: Przelew
Steam Id STEAM_0:1:17976231
Brak WARNA: Brak
ID konta w sklepiku sieciowym (ID: 6074)
Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść):
* wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) - Jest

* przegrane min. 150h na serwerze (swoje godziny sprawdzisz tutaj lub tutaj) -

* brak warnów - Brak
* posiadanie sprawnego mikrofonu - Posiadam
* bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM - Czysty

* brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki) - Brak
* brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP - Brak
* aktywność na serwerze jak i forum - Na serwerze jest, no i aktualnie dołaczam się powoli do forum
* zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku- (ID: 6074)
Witajcie koledzy, koleżanki. Nadeszła właściwa pora oby złożyć swój wniosek. Piszcie śmiało co sądzicie. Pozdrawiam!!!

Edited by oTTo.supertramp

Nie mam nic co do Twojej osoby,ale jestem na NIE.

Niczym się nie wyróżniasz od innych graczy.

Nie starasz się prowadzić drużyny do zwycięstwa, bynajmniej ja nigdy nie słyszałam.

Demek tez pewnie nie ogarniasz,a my właśnie potrzebujemy takich ludzi.

Zwazajac na dana sytuacje, gdzie Slepy i Pikus przepadli w otchlaniach mordoru w poszukiwaniu wiecznego szczescia, uwazam ze przydalaby sie nam pomoc, Szczegolnie w godzinach wieczornych (po 22iej) - kiedy to Otto wlasnie czesto gra. Dobry przyklad mielismy wczoraj wieczorem, kiedy to na server wbil koles (Niemiec, sic!) z calym bukietem haxow. Napisal do mnie wlasnie Otto i Majk o tym. Na szczescie bylem w stanie jeszcze wejsc na server i typa zbanowac.

Moim zdaniem Otto nadalby sie na admina, albo chociazby mozna dac Mu szanse.

- Wysoka kultura jest

- Jest obiektywny

- Mikrofon jest, co za tym idzie: daje info i udziela sie na servie

- Prowadzi w miare mozliwosci (mozna nad tym popracowac)

- Nie jest impulsywny

- Wbija na mielonke

- Kibicuje Liverpoolowi !!!

Jestem na TAK!

• Lubie to! 1

Dałbym szanse, ostatnio jest mało aktywnych adminów, a Otto ma bardzo dobrą aktywność (drugie miejsce pod wzgl. przegranych godzin wg. PS). Twój staż w tą grę nie jest za długi, ale wydaje mi się, że do zwykłego adminowania się nadasz i nic nie zepsujesz :crazy:

michuj

Edited by mickj

Miły człowiek, dużo i często gra jak napisał michujek momentami jest lekki brak adminów a potrzeba kogoś do prostych funkcji (afk, ff, kultura, zagrania 4fun myślę ze potrafi rozpoznać) tylko nie daj się zjeść tej hołocie i szczyj na prowokacje.
Pozdrawiam
Chef we dont kier pyszne.pl

też dałbym szanse. Otto nie zawiedź mnie bo będe banował :D

Żeby jakijs moderator nie sapał jak to mają w zwyczaju nasi strażnicy teksasu uargumentuje dlaczego :

• info jest+
  • prowadzenie do poprawy +/-
  • kultura jest+
  • długi staż na serwerze +
  • aktywność+
  • demka -
Edited by MATYs87src

Ja myślę, że mój uczeń nadaje się na admina (pamiętajcie, TP to nie gra na fragi 😁). Jest kulturalny, nie rzuca mięsem, nie wyzywa, gra zespołowo, daje info, śmieszkuje a nawet czasami poprowadzi. Sama nie gram dużo ale jak już mi się ostatnio zdarzyło - bydło na serwerze. Na dzień dobry po wejściu ostatnio przeczytałaam "Ty ruda ku***" 🙄 tak więc Otto się przyda!

Tez jestem na TAK. Duza aktywnosc, nie wdaje sie w konflikty, korzysta z mikro, robi co moze zeby pomoc druzynie a nie przejmowac sie statami.

I pamietaj, nie daj soba pomiatac! Te kapiszony i spoleczniaki beda Ci spamowac na [email protected] i staraly wymusic do pewnych decyzji. Nie daj sie.

Edited by Eren
  • Lubie to! 2

Często gra na serwerze i jest ogarnięty a ostatnio coś mało adminów. Jestem na tak

Ode mnie też leci plus. Nigdy nie miałem problemu z Twoją osobą.

Na serwerze gra bardzo często. Z nikim spin nie łapie - bezkonfliktowy, a do tego często upomina graczy obrażających. Od niedawna próbuje prowadzić grę i co najważniejsze - wykonuję polecenia prowadzącego. Ode mnie zdecydowane tak.

Jak napisał michuj, do zwykłego adminowania i trzymania porządku i kultury na serwerze się nada. Bezkonfliktowy i bezproblemowy.

Edited by gasek

Jesteś solidnym graczem w odpowiednim wieku i z odpowiednim stażem na serwerze, myśle że powinieneś dostać admina na próbę czy po otrzymaniu go będziesz banował i wykonywał swoje obowiązku należycie. Podoba mi się, że jesteś za kulturą bo ostatnio słabo z tym na serwie, jestem na tak, aby dać szansę i zobaczyć jak się spiszesz.

Gracz z kultura ! A to się ceni najbardziej! Prowadź trochę więcej drużynę - teraz będziesz mógł wyciągać konsekwencje niesłuchania ;)

Dużo grasz na serwerze, mam nadzieję że to się nie zmieni ;)

Podanie zaakceptowane.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.