Jump to content
dmn134

Prośba o Admina dMn!

Recommended Posts

Twój Nick: dMn!
Staż gry w CS'a: 10 lat
Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 5, kiedys mielismy serwery z moim klanem i cos tam sie obslugiwalo wiec dam sobie rade napewno
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: NIE
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: NIE
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Zdecydowanie dyscyplinę i kulturę gry.Prowadzenie gry TP. Opieka nad serwerem.
Jak długo jesteś w naszej sieci: około 3 lat
Posiadasz mikrofon: TAK
Płatność [sMS/PRZELEW]: Wszystko jedno
Twoje Imię: Damian
Steam Id : STEAM_0:0:16507144
Brak WARNA: brak
ID konta w sklepiku sieciowym: 5854
Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść):

- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) - Jest
- przegrane min. 150h na serwerze (swoje godziny sprawdzisz tutaj lub tutaj) - Oj godzin to znacznie więcej :)
- brak warnów - Jest
- posiadanie sprawnego mikrofonu - Jest
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM - Jest

- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki) - Jest
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP - Jest
- aktywność na serwerze jak i forum - Na serwerze jest, a na forum będzie
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku- Jest

Hahaha, spozniles sie troche, prima aprilis byl tydzien temu :biggrin:

Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Zdecydowanie dyscyplinę i kulturę gry.Prowadzenie gry TP. Opieka nad serwerem.

Dyscypline? Wyzywasz kazdego kto Ci zwroci uwage, ze blokujesz albo rzucasz teamflesze z plecow. Przedwczoraj czy czwartek na trainie, przypomnij sobie jaka wiazanke miales z Maror. I to tylko 2-3 dni temu. Z innymi graczmi tez tak jest oprocz tym ktorym dupe lizesz. Bo gdy juz wejdzie VIP to dmn odrazu na kolana kleka a gdy VIP'ow nie ma to juz calkiem inne zachowanie widzimy.

Prowadzenie gry? Nigdy nie prowadzisz a za kazdym razem kiedy ktos stara sie prowadzic gre i mowi, zebysmy wbijali, to Ty odpowiadasz "nieeee, zaczekajmy" itd. nie sugerujac innej taktyki w zamian. Twoje "taktyki" to stac i czekac az przecwnik skroci. Nawet gdy wbijamy, to zawsze czekasz na ostatniego. Ostatnio jak na trainie gralismy, to schodzisz mala drabe i stoisz przy drabinie przed ponad 30 sek. No po kij w ogole schodzisz drabina jak nie masz zamiaru wyjsc i tylko blokujesz tam ruch?

Tobie pod opieke to strach nawet dac kamien a co dopiero serwer.

Edited by Eren

Eren wiem ze mnie nie lubisz ale to co pisze to zwykłe kłamstwa. Nie obrażam graczy wiec nie pisz takich bzdur. To Ty jestes najczęstszym graczem który obraza i ma jakies spiny do innych graczy. A jesli chodzi o prowadzenie gry to nie raz prowadziłem gre ale jeśli team sie nie slucha wiec nie ma sensu dalej prowadzic gry i jeśli chodzi o wbijanie to zawsze gram TP a nie czekam na fraga jak to opisales. pzdr

Na nie. To co wyżej. Poza tym skill na minusie, a każe innym "myśleć w grze".

Btw EREN kto to jest VIP ?

Edited by Tyler Durden

Na nie. Tak jak wyzej. Do tego uwazam, ze nie jestes osoba, ktorej moglbym zaufac.

Nie nadajesz się, nic nie wniesiesz prócz zwykłego "stróżowania", chyba, że serwer potrzebuje takich adminów.

Eren wiem ze mnie nie lubisz ale to co pisze to zwykłe kłamstwa. Nie obrażam graczy wiec nie pisz takich bzdur. To Ty jestes najczęstszym graczem który obraza i ma jakies spiny do innych graczy. A jesli chodzi o prowadzenie gry to nie raz prowadziłem gre ale jeśli team sie nie slucha wiec nie ma sensu dalej prowadzic gry i jeśli chodzi o wbijanie to zawsze gram TP a nie czekam na fraga jak to opisales. pzdr

dMn, ja Ciebie nie znam, nie wiem jaki jestes w realu, wiec nie moge Cie lubic albo nie lubic. Relacje internetowe pozostawiam lamusom. Ty i ja mamy wspolne zainteresowanie - CS. I na podstawie moich doswiadczen z Toba w grze uwazam, ze nie posiadasz kwalifikacji w ktorych powinien cechowac sie admin.

Btw EREN kto to jest VIP ?

VIP'y mialy byc w cudzyslowie. Inaczej admini =]

Póki co adminów jest nadmiar, trza zrobić selekcje i się pomyśli ;)

Pozdrawiam

Edited by MarioWWA

Wszystkie wypowiedzi negatywne podanie odrzucam.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.