Jump to content
Sign in to follow this  
Szwagi

Skarga/Admin który nie zna regulaminu

Recommended Posts

Twój nick:Szwagi
Godzina i data zdarzenia:1,2:18 3:około 17:30-40 4;2018-04-09 16:30-16;50 5.16;55
Mapa:dr_hot_desert_nf i southpark_enw 3.forest 4.dr_soplica_final/mario 5.dr_nuke_v2_fix
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę:Enigmatyczny cs-SopliCa.com 2:b CSGO-skins.com hellcase.com 3:HeadBeachMiroлегко 4.APson 5.Miś
Opis sytuacji:1.2:Wyzywanie 3:na forescie nie upomnial graczy którzy zaczęli nadużywać niedozwolonego skrótu(skrót pozwala skrócić obydwa poziomy) Dodatkowo sam zaczął go używac, skrót swoją drogą miał zostać naprawiony na początku "nowej edycji" (mowa tu o drewnianych boxach) 4.naduzywanie mikrofonu/wyzywanie 5.naduzywanie/puszczanie muzyki
Dowody:demko
Świadkowie:-

Nie do końca, któryś z graczy zrobił sobie rekord tym sposobem i gdy gra wyglądała tak że gracze czekali aż TT odpali im boxy nic nie robiłeś

Przecież nie wskaże Ci jego nazwy wszystko jest na demku sam możesz sobie zobaczyć

Skracać, ale ten skrót wygląda tak że przejdziesz 3 pulapki wskakujesz na skrzynki i omijasz prawie całe 2 poziomy prosto do końca mapy

Edited by Szwagi

Odniosę się do skargi na mnie, Na serwerze było 7 osób (z czego 1 ja) gracze chcieli spróbować pozwoliłem. Chciałem zauważyć że żaden z graczy nie wykorzystał tego skrótu do zrobienia rekordu czy czegoś podobnego. Napisałeś że sam go używałem, raz wskoczyłem zobaczyć po czym od razu się zabiłem. gracze spróbowali okej potem upomniałem i zabroniłem.

Pokaż który gracz zrobił rekord, czekali ponieważ chcieli sobie spróbować.

Edited by HeadBeach

PRZYPOMNIENIE

Jeżeli na serwerze jest mniej jak 8 osób można skracać, lecz jeśli jest więcej niż 8 admin ma obowiązek upomnieć i ukarać.

Well, wszyscy ukarani oprócz HeadBeacha, bo według mnie jego postępowanie było słuszne

-close

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.