Jump to content

Recommended Posts

Imię: Kamil

Znajomość języków programowania: SourcePawn (w trakcie nauki)

Twoje doświadczenie: Przy pracy z serwerami csgo zacząłem startować w grudniu ubiegłego roku. Aktualnie jestem na etapie prac a także nauki nad wszystkim a dokładnie na zagłebianiu sie w pisanie autorskich pluginów jak i pracą nad mysql.

Jak Twoja praca mogłaby odmienić sieć: Jak wiadomo chciałbym pomóc w dalszym rozwoju serwerów nieść pomoc tym którzy jej potrzebują a także poszerzyć swoją wiedze. Myśle że z osobami z którymi przyjdzie mi pracować bedą zadowolone z mojej osoby i bedą miały pewność ze ode mnie tą pomoc uzyskają

Podaj swoje dwie najmocniejsze i najsłabsze strony:

Moje dwie najmocniejsze strony to:

-Powieżone mi zadanie zostanie wykonane sumiennie

-Bardzo dobra przyswajalność a także nauka nowych rzeczy (dobra dyspozycyjność pod wzgledem czasu)

Moje dwie najsłabsze strony to:

-Praca w stresie

-W niektórch sprawach technicznych musze posilić się internetem bo jak wiadomo nie siedze w tym pare lat

Steam: https://steamcommunity.com/id/EnZoKusH/

Edit 1@Qbek zobacz kiedy to zostało dodane ;) dodatkowo grałem kiedyś profesjonalnie na scenie esportowej ale mój czas został ograniczony i musiałem zrezygnować to ze napisze ci w profilu cziter to znaczy ze uzywasz haksow? :/

Edit 2 Jeżeli macie o to problem nie mowie tu o wszystkisz ze pomagalem osobie w tym a sam nigdy tego nie popieralem po prostu mój przyjaciel mnie o to poprosił i to jest wasz główny argument czemu jesteście na nie to szkoda.

Edited by EnZo420
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Imo za szybko.

Za małe doświadczenie w edycji serwerów, często popełniasz błędy itd.

Sorka, ale na nie.

Nie no nie spieszmy się tak

Jesteś krótko na sieci

Bhop wymaga dużo uwagi i narazie skup się na nim.

Jestem na tak

Gość w miarę zna się na rzeczy, pomógł mi wgrać i skonfigurować kilka pluginów na serwerze. Nauczył mnie po części jak wgrywać mapy, pluginy, skiny itd. na serwer. Myślę, że z jego wiedzą poradzi sobie na tym stanowisku, zwłaszcza, że nie ma ludzi.

Jestem na tak.

Posady i tak nie dostanie z miejsca, skoro jest dyspozycyjny, wyraża chęć ciągłego doskonalenia sie oraz pomocy sieci to dlaczegoby nie dac szansy? Okres próbny jak najbardziej się należy! :)

Jesteś osobą bardzo odpowiedzialną wywiązujesz się z powiązanych ci zadań, starasz się pomóc wszędzie gdzie tylko potrafisz widać że ci zależy aby pomóc w rozwoju sieci.

Jestem na tak.

Postawił serwer Bhop na nogi, a upadał

Bardzo miły i konkretny

Robi wszystko na 150%

Jak najbardziej na tak

Daj się komuś przynajmniej poznać xD

Na nie

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 4

NA TAK

Czemu w ostatnim czasie potrzebowałem sporo pomocy od osoby która bardzo dobrze zna się na komputerach Enzo pomógł mi bardzo szybko zawsze gdy mialem problem on byl na ts i był gotowy mi pomóc i do tej pory jestem mu za to bardzo wdzięczny Enzo jest jedna z niewielu osób które na sieci nadawały by się na to stanowisko

Jak najbardziej na tak

Gość jest odpowiedzialny, jeśli ma coś zrobić to to robi. Dysponuje duża ilością czasu i ma juz troche doswiadczenia. Postawił upadły serwer bhopa na nogi prawie sam.

Ja tam jestem na tak, przyda sie pomocna dlon, jezeli Vonkiego nie ma to tak naprawde zostaje tylko Walt jako jedyny [email protected] Jezeli chlopak ma checi pomoc sieci, to dajcie mu sie wykazac.

Edited by Wizzy

Enzo jest odpowiedzialny i robi zadanie które zostało mu powierzone oraz postawił bhop'a który leżał :)

Na Tak.

Edited by DawCioDesign

Na tak. Chłopak ma chęci i to się liczy aktualnie.

A co sądzisz o krawolu i jego [email protected]?

+

Na TAK

Odpowiedzialny i jest chętny na to stanowisko

Chłopak ma chęci i to się liczy aktualnie.

Na [email protected] sieci? Może porównywanie starych czasów do obecnych nie jest na miejscu, bo niestety jest mniej ludzi ogólnie na forach, ale to jedna z "najwyższych" rang w sieci a ja nie mam pojęcia kto to. Wiadomo, trzeba sie rozwijać pomoc ważna szczególnie obecnie, ale patrząc na posty staż itp a serwer też potrzebuje opieki. Jestem na nie

Trudnyorzech do zgryzienia. Jesteś faktycznie osobą, co praktycznie samemu postawiła tenże serwer na nogi, gdyż się na nim wyłącznie skupiałeś. Czasem, ale to rzadko zdarzało Ci się popełniać błędy (czyt. Ja xD ) wewnętrzne serwera lecz szybko je naprawiales, czy to przy pomocy strupga czy Night'a.

Moim zdaniem po otrzymaniu rangi [email protected] przeniesiesz większość swoich sił na inne serwery (gdyż tego one wymagają po odejściu Voniacza) co za tym idzie nieco podupadnie nasz BHOP, który stał się, jakby nie patrzeć, wizytówka sieci jak i światowej sceny serwerów zdobywając wysokie pozycje w tak krótkim czasie.

Uprzedzając komentarze, tak wiem, że nagle nie zrzuci na niego lost 3/4 serwerów gdyż to by było absurdalne z jego strony ale jednak po części do tego dojdzie a z każdą kolejną funkcją supporta czas na BH będzie malał. Jeśli zdołasz po części załatać swoją lukę Profeska to nie będzie żadnego problemu ale teraz też będzie trzeba poświęcić czas na naukę jego .-. i kółko czasu się zamyka.

Mam nadzieję, że albo nie mam racji, albo uda Ci się wszystko po części pogodzić. Masz mój głos, powodzenia.

Zmieniam całkiem zdanie po tym. Tfu. Na nie.

https://i.imgur.com/6CosNJS.png

Cheater TFUUU

https://i.imgur.com/B0XTIhi.png

Edited by Bethew
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Ty no już bez przesady co wy jeżeli nawet to jego konto to co ? Aktywny ostatnio 25 stycznia a mamy 4 kwiecień więc już bez przesady szpiegujecie każdą osobe która jest wam nie pasuje a na siebie czy na kumpli nie patrzycie a na pewno mają coś za uszami ... To jest dopiero dziwne zachowanie nie chce sie kłócić tylko mówię co widze... Co do podania jestem na Tak ktoś mówi w końcu działać kto ma motywacje ktoś kto bedzie cos robil.

Strzałka 😎

@cytrus224 tak to moje konto. Bardzo mi przykro ze niestety nie masz nic ciekawego w życiu do roboty tylko szpiegowanie osób trzecich. Odpowiadając na twój śmieszny komentarz dotyczący oskarżenia w moja stronę z kolega były testowane czity z tego forum na jego koncie z tego powodu ze moj kumplem który zajmuje sie pisaniem różnorakich czitow do gier komputerowych chcial tym razem zrobić do cs podawalem mu linki do download które wyglądało wiarygodnie a ze on nie miał tam konta pisalem w jego imieniu. Jak skladalem podanie i odpowiadalem na pytanie czy mialem kiedys styczność z czitami odpowiedzialem bez żadnych kłamstw czyli ze nie mialem bo nie czitowalem. Nie lubie cziterow lecz jest to moj znajoky i poprosil mnie o zwykla pomoc. Wyciąganie takiego czegoś na światło dzienne żeby pod kimś kopać dołki jest slabe. Dodatkowo ten kumpel jest moim znajomym z życia realnego i chce on tylko dopracować jego autorskie czity. Jak wspomnialem nigdy nie uzywalem czitow a po dwa no szkoda mi konta które mam juz parę dobry lat i jest na nim trochę gier. Jeżeli chcesz cos jeszcze poszukać by tu dodać to poszukaj, chociaż wątpie ze znajdziesz bo nie mam sobie nic do zarzucenia

@edit Napewno jak bym cos miał do ukrycia na cshacked bym dal sobie taki sam nick XD

Edited by EnZo420

Na nie, może sam nie czitowales, ale przyczyniłeś się do czitowania wielu osób jak dla mnie to cię skreśla.

Krótki staż masz na forum, lecz raczej można dać ci małe

Tak

- Postawiłeś serwer na nogi

- ma chęci

- szansę można mu dać

Jestem na tak:

-ma chęci, a takie osoby są potrzebne.

-postawił serwer na nogi

Edited by KeoN

Nie wiem czy masz warunki czy nie masz, ale nie widzę jeszcze możliwości do współpracy z Tobą jako opiekun - ponieważ zwyczajnie Cie nie znam.
Co do strony z czitami to wygląda to tak, że większość jest wykrywalna wcześniej czy później, więc mogę z góry założyć, że jeśli jesteś nimi zainteresowany to w końcu ulegniesz jeśli okaże się, że nie da się ich wykryć. Samo podejście: pomoc w stworzeniu niewykrywalnego czita powinna zmusić cie do przemyśleń czy nie zrobić czystek w znajomych (z gry), ponieważ po części przyczyniasz się do tego, że ludzie będą oszukiwać, a co za tym idzie niszczą rozgrywkę i przyjemność z gry... .

Na ten moment niczym nie zabłysnąłeś (moja subiektywna ocena) i nie widzę cie na tym stanowisku.
Jestem na Nie

ps. idealny timing :P

Edited by PatolEcho

Jestem aktualnie na nie. Daj się lepiej poznać i dopiero wtedy pisz śmiało ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...