Jump to content
Sign in to follow this  
Mackor04

no to ten SKARGA

Recommended Posts

Twój nick: Mackor04

Godzina i data zdarzenia: 23:00-23:17; 1 kwiecien

Mapa:biebier

Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Rozgrzewka

Jego IP/Steam ID: -

Opis sytuacji: podczas, gdy pewien gracz wyzywał mnie, oraz innych graczy, bardzo dużo przeklinał, postanowiłem napisać na [email protected], że gracz mnie wyzywa na czacie głosowym, a admini nie reagują. Wtedy Rozgrzewka powiedział, że są lepsze metody od mutowania czy gagowania..........

Dowody:demko

Świadkowie: gracze

Pisząc skargi nie mam zamiaru zabłysnąć xD.

Admin jest po to, aby stosować się do regulamimu, oraz karać graczy za łamanie regulaminu, a nie rozmawiać z osobami i mieć wywalone na to, które go łamią. Przynajmniej tak mi się wydawało. Trochę masło maślane, ale na telefonie jestem i wgl ciężko mi się pisze.

Edited by Mackor04
  • Lubie to! 2

Wolałem porozmawiać z Radkiem żeby się ogarnął ponieważ każdy go zna i wie że on prowokuje administracje, potem jego zachowanie się nie poprawiło więc został ukarany.

Pisząc codziennie skargi nie zabłyśniesz w niczyich oczach.

Pozdrawiam.

• Lubie to! 1

Widzę tutaj że jeden jak i drugi wywalili stosowne argumenty ponieważ rozgrzewka jeśli z nim pogadał i ogarnął się a jak nie pomogło to na długi czas to dostał karę (Ban 4H), więc sprawa jak dla mnie została ZAKOŃCZONA.

#1 Edit. (jeśli ogarnął się Hick=Bicuś=Bluzior)

Edited by dami563
  • Lubie to! 1

Radek został ukarany mutem wiec w czym problem ? Imo skarga niesłuszna...

Może i został ukarany mutem, ale to było później jeżeli wgl dostał muta. Przy mnie powiedzial wspomniane gorze słowa, następnie ja wyszedłem z serwera

Wolałem porozmawiać z Radkiem żeby się ogarnął ponieważ każdy go zna i wie że on prowokuje administracje, potem jego zachowanie się nie poprawiło więc został ukarany.

Pisząc codziennie skargi nie zabłyśniesz w niczyich oczach.

Pozdrawiam.

Wolisz porozmawiać z graczem perfidnie łamiącym regulamin, zamiast go ukarać????? To, że napisałeś, że wolisz z nim porozmawiać, bo każdy go zna I każdy wie, że prowokuje to argument? Przy mnie ten gracz nie został ukarany, nawet go nie upomniałeś.

*pozdrawiam*

Edited by Mackor04

Może i został ukarany mutem, ale to było później jeżeli wgl dostał muta. Przy mnie powiedzial wspomniane gorze słowa, następnie ja wyszedłem z serwera

Wolisz porozmawiać z graczem perfidnie łamiącym regulamin, zamiast go ukarać????? To, że napisałeś, że wolisz z nim porozmawiać, bo każdy go zna I każdy wie, że prowokuje to argument? Przy mnie ten gracz nie został ukarany, nawet go nie upomniałeś.

*pozdrawiam*

1. Dobry Administrator to taki, który potrafi zapanować nad serwerem bez stosowania zbędnych kar - ma posłuch i szacunek wśród graczy, którzy mogą mu zaufać.

Gracz się uspokoił potem znowu zaczął odwalać i został ukarany.

Tyle w temacie więcej się tu nie wypowiem czekam na wypowiedź [email protected] ew opiekuna.

1. Dobry Administrator to taki, który potrafi zapanować nad serwerem bez stosowania zbędnych kar - ma posłuch i szacunek wśród graczy, którzy mogą mu zaufać.

Gracz się uspokoił potem znowu zaczął odwalać i został ukarany.

Tyle w temacie więcej się tu nie wypowiem czekam na wypowiedź [email protected] ew opiekuna.

Czyli wg Ciebie zbędna kara to mute za ostre wyzywanie innych graczy? Jak masz mieć posłuch skoro nawet nie upominasz takich zachowań? Edited by Mackor04

Czyli wg Ciebie zbędna kara to mute za ostre wyzywanie innych graczy? Jak masz mieć posłuch skoro nawet nie upominasz takich zachowań?

Ostre wyzywanie? Raz cie przezwał.

Nie róbmy dziecinady i poczekaj grzecznie na wypowiedź [email protected] lub opiekuna wtedy się okaże kto ma racje.

Podsumowując-

Baks wyzywał każdego dookoła, rzucał wulgaryzmami, zdecydowanie był niemiły, chamski. Tłumaczysz to: ,,Wolałem porozmawiać z Radkiem żeby się ogarnął ponieważ każdy go zna i wie że on prowokuje administracje" , czy to, że każdy go zna I każdy wie, że prowokuje to może on robić co mu się podoba? Bobika tez większość ludzi z dr zna, to znaczy, że Bobik może wejść na serwer i wyzywać? Hmm czyżby faworyzacja?

,,1. Dobry Administrator to taki, który potrafi zapanować nad serwerem bez stosowania zbędnych kar - ma posłuch i szacunek wśród graczy, którzy mogą mu zaufać.

Gracz się uspokoił potem znowu zaczął odwalać i został ukarany."

Po 1. Dlaczego dopiero potem gracz został ukarany skoro cały czas tak się zachowywał?

Po 2. Jak admin może mieć posłuch jak ty nawet nie upominasz za złe postępowanie, jaki dajesz przykład graczom?

,,Ostre wyzywanie? Raz cie przezwał."

Z tego co pamiętam nie przezwał mnie raz, bo ten ,,dowcip" jaki to ja niski jestem, że mu dosięgam w pewne miejsce i to dobrze wykorzystuję to chyba do mnie było, a nawet jeśli to nie to do innego gracza. Jak wczesniej wspominałem Baks był mega toksyczny.

Wnioski-jak dla mnie faworyzujesz Baksa, z niekorzyścią dla innych graczy.

Wypowiem się ostatni raz.

Baks został ukarany był upominany i kare otrzymał.

Nie faworyzuje nikogo.

Gdybyś tak dobrze znał regulamin nie dostał byś degrada z rangi admina.

Tyle w temacie więcej z tobą nie dyskutuje.

Wypowiem się ostatni raz.

Baks został ukarany był upominany i kare otrzymał.

Nie faworyzuje nikogo.

Gdybyś tak dobrze znał regulamin nie dostał byś degrada z rangi admina.

Tyle w temacie więcej z tobą nie dyskutuje.

Ehhh.. Baks został ukarany po kilkunastu minutach wyzywania itd itp.

Dlaczego mieszasz w to mojego degrada? XD

Może jakieś argumenty, a nie tylko gadanie.

Edited by Mackor04

Kolejna drama, którą lekko przerwę.

Nie będę się bawiła w notatki, ale ogarnijcie takie kłótnie i spiny, bo tylko tworzycie konflikty i mega problemy wszędzie gdzie się da. Weźcie sobie moje słowa, jako osoby z zewnątrz, do serduszek.

Zamykam do rozpatrzenia przez uprawnione do tego osoby.

Do zachowania Rozgrzewki na serwerze nie mam zarzutów. Skarga niesłuszna, ilu adminów tyle decyzji

Bardziej mnie boli zachowanie społeczności DR, która utwierdza mnie i innych użytkowników, ze zachowujecie się niepoważnie

@MalaMi. zamknęła dziś drugi temat, ponieważ urządzacie sobie dyskusje. Wam wstyd nie jest? Obaj jesteście adminami i wymaga się od was trochę kultury i poważnego zachowania. Tymczasem urządzacie sobie zabawę, kto z was jest głupszy.

Dziwicie się, ze Deathrun upada? Skoro nie potraficie zapanować nad swoim zachowaniem, to uważacie, że zapanujecie nad serwerem. Może tu nie potrzeba zmian na serwerze, a zmian w administracji

Mam nadzieje, ze docenicie czyiś wkład w rozwój serwera

Jeszcze raz dziękuje @MalaMi. za sprawne ogarnięcie dyskusji, bo trwałaby ona do rana

/close

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.