Skocz do zawartości
Creszu

Ban za wh XD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Creszu

Data bana*: 1.04.2018

Mapa*: Cache

Nick admina*: Maciek

Powód bana*: rzekome Wh

Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com: nie mam skad miec takich rzeczy

Opis sytuacji*: Zabilem 3 osoby na A wiedzac ze jestem dojezdzany poczym sprawdzajac skrzynke przy connectorze i widzac kawalek ciala przeciwnika zabijam go. Po tej akcji dostaje bana za Wh XD. Typek ktorego zabilem przy conektorze byl wczesniej na respie Ct przy B wiec sie spodziewalem, ze bedzie gdzies campic, bo nie byl zadna z ofiar moich poprzednich 3 zabojstw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MIC GOTV -> Wrzucasz demko na zippyshare opierając się na godzinie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Narazie to ty mi podaj powod dla ktorego mnie zbanowales XD Na moje to banik nie sluszny, patrzac na swoj profil nie widze bym mial czelnosc uzywac wh xD a patrzac na twoj profil i twoje marne ~700h watpie bys mial predyspozycje do banowania mnie :)

Edytowane przez Creszu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.~13.48 albo coś z demem/niezłe sensitivy/aim.

2.14.18 takie podejrzane, ale ~14.23 celujesz celownikiem w jedno miejsce i tylko skaczesz żeby "potwierdzić" jego obecność tam.

Wg mnie powyższe fragmenty potwierdzają wh, a pozatym zawsze podejrzanie grałeś.

Czekam na wypowiedzenie się wyższych adminów/opiekuna.

a patrzac na twoj profil i twoje marne ~700h watpie bys mial predyspozycje do banowania mnie :)

Trochę bezczelne ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze podejrzanie gralem XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD 13.48 lagens, zdarza sie. Celowalem w jedno miejsce sprawdzajac pozycje dokladnie, nastepnie bym sprawdzil zapewne heaven i ct wiec nie wiem gdzie tu WH XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze podejrzanie gralem XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD 13.48 lagens, zdarza sie. Celowalem w jedno miejsce sprawdzajac pozycje dokladnie, nastepnie bym sprawdzil zapewne heaven i ct wiec nie wiem gdzie tu WH XD

ja też mogę grać na wh, a jak dostanę bana napisać, że ja tu tylko celowałem i bym pewnie sprawdził inne miejscówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te twoje dowody to syf, zadnego wh nie mam i nie mialem :) jedna akcja sie w zyciu uda i cie dupka boli. To ze ktos jest lepszy do ciebie nie znaczy ze ma wh :) wyjdz z silverka Maciej i popatrz na gierke innych lepszych graczy. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem demko i jak dla mnie jest czysty .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dajcie demko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WH to ty nie masz ale info na ts raz sam mówiłeś ze gadasz na ts z zeusem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Demko zostało sprawdzone, jak dla mnie #clear

/close

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u