Jump to content
Sign in to follow this  
ByatyFull

Proszę o wyjaśnienie, ewentualnie jakaś kara.

Recommended Posts

Twój nick: 繊貳 .|. BjutiFull ツ
Nick oskarżonego: Admin Debeciak
Steam ID:-
Data i godzina:jakoś 16:30-45
Mapa: clouds_beta 2 i minecraft
Która runda:1
Opis:Jest kil day (mapa minecraft) jestem w celi obok medyka wcelowany w ucieczkę w ścianie obok izolatki. Zabijam 1 gracza po czym przechodzę do medyka (przechodzę i zauważam gracza na murach strzelam do niego i go zabijam) następnie nie kampiąc w medyku po zabiciu przechodzę do celi obok medyka przez ucieczkę, po chwili dostaje sleja za "to że niby kampiłem w medyku" chociaż byłem tam zaledwie przez 5 sekund, zobaczylem, zabiłem i przeszedłem potwierdzić to może gracz RAMON Przed końcem mapy na free day admin Kniaziu zmutował gracza Darkus za to że nadużywał mikro. Mapa sie skończyła gdy zaczeła sie nowa to w 2 rundzie admin Debeciak powiedział "o Kniazio już wyszedł to Cię odmutuje" czy jakoś tak , dał mu unmute. Chcialbym się dowiedzieć na jakiej podstawie go odmutował
Dowód:-
Żądania Zdegradowanie z admina na młodszego admina

Chciałbym zaznaczyć że nie dałem unmute darkusiowi, mute jest zbugowany i po nowej mapie się usunął. Jeśli chodzi o slaya tłumaczyłem ci że kampiłeś ponieważ przebywałeś tam dłuższy czas i strzelałeś do innego gracza. Sami gracze mówili że kampisz.

P.S A i jak chcesz degrada za to że dostałeś slaya to nie wiem z jakij choinki się urwałeś.

Edit. Kierowałem się tym co widziałem fakty są takie że nie wiem o co ci chodzi.

Drugi P.S Daj na pw adres to ci wyśle jakiś podręcznik do polskiego.

Edited by Dbesciaczek
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 5

Mogę się odnieść tylko do pierwszego, Debeciak słusznie zeslayował gracza za kampienie w medyku, ponieważ w nim kampił ,zabił 2 osoby (1 z nich byłem ja) i strzelał do innych. Pełno osób to widziało.
edit:
zabiles mnie w medyku i dobrze to pamietam :)

Edited by jaru
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Odnosząc sie do posta Jaru ciebie zabiłem w celi nie w medyku potwierdzi to Ramon a tamtego w medyku kiedy wyszedłem do medyka przez ucieczkę to zobaczyłem gracza zabiłem go i wróciłem do celi więc nie oszukuj Jaru tutaj innych graczy bo kłamiesz

P.S Slay nie był słuszny ponieważ nie kampiłem

Nie wiem Debeciak czym się kierujesz regulaminem admina czy tym co inni gracze mówią

Odnoszę się do mute.
Dostałem go niesłusznie, jednak admin ktory dawał mi go w ostatniej rundzie miał swiadomosc tego ze sie zbuguje i mi zejdzie.
I tak było.

Edited by xDarkDevil

Akurat jednego gracz zabił w celi z uczieczką do medyka.

Dobra, zacznijmy od tego, że chyba przesadą jest robić takie wielkie halo o jednego slay'a.

Debeciak z tego, co widzę nie masz 100% pewności, czy faktycznie kampił. Mógł wejść do medyka, żeby się wyleczyć i w tym czasie ktoś zaczął do niego strzelać. Nie myśli się wtedy "o matko wyjdę z medyka, bo kampię" tylko o zabiciu tego drugiego. Więc następnym razem przeanalizuj sytuację dokładniej zamiast slay'ować, bo gracze Ci powiedzieli, że kampił.

Mam nadzieję, że ta skarga będzie dla Ciebie wystarczającą przestrogą na przyszłość.

Zamek.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...