Jump to content
Sign in to follow this  
Kirje

Skarga Whytti

Recommended Posts

Twój nick: Kirju #JW

Godzina i data zdarzenia: W sumie cały czas od kiedy jest adminem.

Mapa: ---

Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Whytti

Jego IP/Steam ID:------

Opis sytuacji:

Moje oskarżenia:

-Łamanie kodeksu admina

-Łamanie regulaminu

-Nadużywanie Admina

-Kłótnie z adminami

-Oczernianie adminów na forum publicznym

Dowody:

- Jego gameme (Łamanie regulaminu, Oczernianie adminów)

-Sam fakt, że zbanował hawuwe i oprócz degrada i niesłusznie zdjętych reklam nic nie dostał...

-Kłótnie, które były pomiędzy mną a whyttim Krecikiem a whyttim- o tym wszyscy wiedzą, ale niektórzy z admini również nie lubili whyttiego, ale nie chce wrzucać scr z prywatnych rozmów bo to nie fair.

-Rozpad administracji min przez whyttiego.

Świadkowie: Admini, gracze.

O wypowiedź nie proszę jego kumpli tj. Sowix i inni którzy nie będą patrzyli na tę skargę obiektywnie.

Zachowujecie się jak dzieci, oboje chcecie się wy***ać z SopliCy i oboje siebie nienawidzicie.

Smutne jest to, że jeden konfidenci na drugiego, a drugi na tego pierwszego.

Czy jesteśmy w epoce kamienia łupanego, ew. starożytnośći, że kierujemy się zasadą "Oko za oko, ząb za ząb"

Wk***iacie wszystkich, nie tylko siebie nawzajem, a wszystkich na całej sieci, zamiast załatwić kłótnie między sobą, gdzie wiele osób wam proponowało bycie mediatorem

Zacznijmy od tego, że wynosisz info z admin roomu, do którego już nie masz wstępu, robisz dymy na forum spinając się o to, żeby cię usunięto z listy administracji

Wyzywasz płytkę na ts3 i dostajesz bana na tydzień i kiedy whytti się rewanżuje, ty też musisz się zrewanżować!!

Czy jak w przyszłości dostaniesz prace i będziesz musiał współpracować z 176 innymi osobami, a jeden Kacper będzie cie denerwował, to twoją misją będzie wyrzucenie Kacpra, zamiast dbania o dobro firmy

Mentalnie liczę, że coś z tego zrozumiecie i zmienicie swoje relacje. Kochać się nie musicie, ale mordować też nie

Co do skargi w pół słuszna, w pół nie

Czy rozpad administracji jest z winy Whyttiego, czy może konusa czy rozgrzewkii czy bobika. Ciężko ocenić. Może w jakimś stopniu, ale niezbyt znaczącym. Bardziej się do tego inni dołożyli

Co mają kłótnie do skargi. Życie prywatne, jak się kłóci z każdym, to i tak nie jest to powodem do skargi przez szarego gracza na forum ogólnym

Za kare dla Hawuwy został ukarany przeze mnie

Spam jest dla dobra serwera, by przypomnieć o konkursie, żeby serwer się trzymał. Człowiek chce dobrze, wychodzi jak zawsze

Wyszła z tego trochę rozprawka, ale powinniście się ogarnąć i załatwić sprawę między sobą, co powinno być priorytetem w najbliższym czasie, jeżeli chodzi o forum.
Zgoda buduje, niezgoda rujnuje

Miłego wieczorku, Konus

Raczej ja mu nadałem, a bobik ukrył temat, bo się bał konsekwencji w postaci skargi

Z wynoszeniem infa to ciężko mi ocenić, może tak, może nie

Również czekam na rozpatrzenie skargi przez Vonkiego, ciekawy jestem jak się zakończy

Edited by Konus.

Jeśli mam być szczery to whyttiemu zależy cały czas na opiekunie i dąży po trupach do celu.

Nigdzie nie wyniosłem infa.

Za to że whytti dostał faworyzacje od ciebie bo powinien zrobić reklamy za ban hawuwy zdjąłeś mu je z każdym adminem postąpiłbyś inaczej.

Jeśli jesteś za krótko i nie widzisz tego to nie wiem jak ci to pokazać, ale możesz spytać bobika jak naprawdę kiedyś to wyglądało.

Nie mam nic do dodania czekam na rozpatrzenie skargi najprawdopodobniej przez Vonkiego.

VVV Idąc twoim tokiem myślenia gdy ktoś zostanie skazany i wyjdzie na przepustce załóżmy na 1 dzień to nie będzie musiał dalej odbywać kary?

Jesteś dość świeżym adminem więc wiele rzeczy nie rozumiesz.

"Nasze konflikty" to już nie nasze kiedy whytti nie chciał rozmowy a zablokował mnie na facebooku i nigdzie nie odpisywał.

Rozumiem, że admin może łamać regulamin i skarga nie słuszna? Z takiego założenia wychodzisz?

Nie w tym, że pozwala graczom skracać. :) Na tym kończy się moja wypowiedz tutaj.

Edited by Kirje

Jeśli coś chcesz napisać to edytujesz post a nie spamisz ;/

Według mnie skarga jest niesłuszna.

-Za zbanowanie hawuwy whytti dostał degrada tzn konsekwencje były wyciągnięte.

-Wasze konflikty powinny być rozwiązywane na priv a nie każdy na każdego napier******* aby drugi miał tylko pod górkę.

#1: W czym Whytti łamie regulamin? W tym że chce wypromować konkurs i wysyła go co pare minutek link do forum na chacie?

Edited by Rozgrzewkaa

Jak juz chcesz udupic kolege to napisz konkretnie co i jak

-Łamanie kodeksu admina gdzie jak kiedy ?

-Łamanie regulaminu gdzie jak kiedy ?

-Nadużywanie Admina gdzie jak kiedy ?

Wyciagi z gameme to nie wszystko

Jezeli zalezalo ci tylko na tym by go udupic a nie masz zadnych dowodow oprocz gameme to wychodze tylko z zalozenia ze chcialem mu zrobic na zlosc. Nie zyjemy w epoce kamienia lupanego wiec wasze problemy zachowajcie dla siebie a nie bijcie sie jak o łopatke w piaskownicy na forum publicznym ;)

EDIT: piszac ze swiadkowie to gracze to dam ci maly przyklad

Zloze na ciebie (zmysle sobie ze obrazales mi rodzicow) napisze ze dowod to gracze zawołam moich ziomkow i niech napisza ze to prawda

Gracze to nie dowod zapamietaj. Oni moga ewentualnie powiedziec swoja wersje ale niestety ss/demka to sa kluczowe sprawy co do skargi

Dla mnie napisales ten post bo masz o cos bol d*py :(

Edited by EnZo420

Hola hola to że się sprzeczam z białym to nasze sprawy i proszę o nie wciąganie mojej osoby w tą GÓWNO BURZĘ....

Rozumiem, że według Ciebie Enzo mam dawać dowody z admin roomu tak? Powiedz mi jak? Vonki czy tam bobik wie co tam jest a wam (osobom trzecim) nic do tego. Jeśli uważasz, że mam ból d*py to możesz mi powiedzieć o co? Sam zrezygnowałem bo nie mogłem z nim wytrzymać miałem od niego wyższą rangę więc też nie miałem czego zazdrościć.

Pisze to żeby w końcu coś było sprawiedliwie rozpatrzone bo uwierz że inne próby gówno dały. Nikt nie chciał go wyrzucić? Czemu? Bo napisze skargę na opiekuna, [email protected] Mam to na scr ale jak mówię jeśli te osoby się nie zgodza to ich nie publikuje. Śmieszy mnie fakt że konus co innego mówił w rozmowach A co innego napisał, ale wiadomo nikt oprócz mnie nie chce być tym gorszym i prowokatorem bo teraz według was taki jest mój wizerunek.

Są dowody których nie da się podważyć.

Vonki albo Bobik mogą je zobaczyć w każdej chwili.

Więc bądźmy cierpliwi.

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień ;)

Enzo jesteś niepoważny. Skarga jest na forum bo na forum powinna być ty nie jesteś upoważniony do wypowiadania się w niej. Ty czy inni użytkownicy forum nie powinni się wypowiadać bo nie znacie sytuacji i tu jest twój problem kto ma wiedzieć ten wie.

Edited by Kirje

Sam sobie odpowiedziales jezeli dowody sa w pokoju adminow i nie mozesz wynosic infa z pokoju bo grozi to danymi konsekwencjami jest taka osoba jak Vonki lub Walt do ktorej z tym idziesz przedstawiasz im sprawe oni wchodza na pokoj mowisz im konkretnie w ktorym miejscu sa te dowody i potem sa z tego wynoszone konsekwencje sam w tym momencie utwierdziles siebie w przekonaniu ze ta skarga nie miala sensu na tle publicznym bo nawet gracze jak i administracja z odrebnych serwerow naszej sieci nie ma do tego wglodu :)

Dziekuje za uwage

Zacznijmy od początku.

No faktycznie przestępstwo, że do więzienia muszę iść. Nawet nie wiem dlaczego w polskim prawie nie ma dożywocia za reklamę konkursu. Śmiesznie, bo tylko raz wspomniałem o konusie, nawet nie pamiętam z jakim wątkiem związane.

Poza tym, chyba dobrze, że chcę zareklamować konkurs? Wielu graczy nie ma konta na forum i nie widzi, że takie coś organizujemy. To, że raz na 10 minut wyślę 4 linki raczej nic zlego nie robi, poprostu nie chcę, by jakieś ogłoszenie itd. mi przesunęło link, a gracze mogli widzieć go. I gdzie niby złamałem kodeks? Gdzie nadużyłem admina?

Ban hawuwy? Dostałem za niego reklamy, na których zrobienie miałem 24h, powiedziałem, że nie dam rady ich zrobić, więc mi przesunęli je do poniedziałku. W poniedziałek zachorowałem, więc wziąłem zwolnienie. Podczas tego urlopu dostałem degrada za nie zrobienie reklam (nie miałem jak). Poniosłem tego konsekwencje, więc nie ma nawet sensu do tego wracać.

Nawet nie wiem kiedy kogoś oczerniłem. Możesz pokazać?

Ty widzisz co piszesz? XD Czekaj wyselekcjonuje ci byś mógł zrozumieć:

Sam fakt, że zbanował hawuwe

i

oprócz degrada

[...]

nic nie dostał...

Dostałem za zbanowanie hawuwy reklamki, ich nie zrobiłem, za to dostałem degrada.

Reklamy zdjął mi bobik. Gdzie jest logika? Dostałem reklamy, nie zrobiłem ich, dostałem za to degrada i dalej mam zrobić reklamy?

Kłótnie, które były pomiędzy mną a whyttim Krecikiem a whyttim- o tym wszyscy wiedzą, ale niektórzy z admini również nie lubili whyttiego, ale nie chce wrzucać scr z prywatnych rozmów bo to nie fair.

Jedynie z kim się kłóciłem, to z tobą i to zawsze po twoich śmiesznych prowokacjach. Dlaczego gdy cię nie ma nikt się nie kłóci na grupie adminów na FB? Dlaczego nikt do nikogo nie spina, tylko wszystko rozwiązujemy polubownie? Krecik? Kłótnia poszła o rzecz błahą, ale on w przeciwieństwie do ciebie umiał porozmawiać i pogodzić się.

Rozpad administracji min przez whyttiego.

Jak nawet nikt nie odszedł z mojego powodu, więc nawet nie wiem jakim cudem mogłem się przyczynić do rozpadu administracji. A no tak twoje wielkie ego, jest tak wielkie, że zajmuje 4 miejsca w administracji, po twoim odejściu, to normalnie pustki były.

Dlaczego moi znajomi nie mogą się wypowiedzieć? Gorsi są? Bo mnie znają? Bo staną po mojej stronie? Czy spojrzą na to ze strony innej od ciebie i pokażą coś co obali twoje dowody?

Jeśli mam być szczery to whyttiemu zależy cały czas na opiekunie i dąży po trupach do celu.

Nie, mnie opiekun narazie nie interesuje. Gdyby tak było stanął bym za konusem w skardze na bobika. Ale widzę, że tobie zależy na mnie skoro nie możesz wytrzymać bez mojej osoby i wszędzie musisz mnie zaczepiać i prowokować.

Za to że whytti dostał faworyzacje od ciebie bo powinien zrobić reklamy za ban hawuwy zdjąłeś mu je z każdym adminem postąpiłbyś inaczej.

Bobik mi je zdjął. Bo nawet nie miało to sensu, bym robił reklamy, których nie zrobiłem i za to poniosłem konsekwencje.

Jeśli jesteś za krótko i nie widzisz tego to nie wiem jak ci to pokazać, ale możesz spytać bobika jak naprawdę kiedyś to wyglądało.

Sam jestem ciekaw "co" wyglądało?

Idąc twoim tokiem myślenia gdy ktoś zostanie skazany i wyjdzie na przepustce załóżmy na 1 dzień to nie będzie musiał dalej odbywać kary?

A czy byłem na przepustce, czy jednak nie wypełniłem czegoś co mi kazano zrobić na urlopie i za to poniosłem karę? Jak dostajesz mandat i go nie zapłacisz, to zostaniesz za to ukarany, ale już nie musisz płacić mandatu.

"Nasze konflikty" to już nie nasze kiedy whytti nie chciał rozmowy a zablokował mnie na facebooku i nigdzie nie odpisywał.

Jak ja ci na fb dałem bloka w styczniu, gdy wszystko było w miarę ok, a sam blok poszedł dla beki gdy coś pisaliśmy na grupie adminowskiej. Nie chciałem rozmowy? XDDD To po co było zebranie adminów? Czy wtedy nie rozmawialiśmy? Nigdzie nie odpisywałem? Szkoda, że nigdzie mi nawet nie pisałeś XD-E.

Lepszego żartu nigdy nie słyszałem, gdzie pozwoliłem skrócić? :DDDD

Owszem, napisałbym skargę jeśli bym musiał robić reklamki, których nie zrobiłem, a za to poniosłem konsekwencję.

Nie wiem co do mnie masz. Nie wiem o co ci chodzi. Próbujesz mnie sprowokować na każdym możliwym kroku. Zachowujesz się jak dzieciak, mówisz, że nie przekraczam mentalnie 10 lat, a to z twojego zachowania śmieją się ludzie.

Tak jak enzo napisał, daj jakiś dowód, bo dowodem nie są napisane teksty, tylko coś "namacalnego".

Z góry przepraszam za błędy, krecik mnie obudził i nie chciało mi się patrzeć na przecinki itd.

Edited by Lord Whytti

1. Pozwalasz sowixowi skracać sam się do tego przyznałes więc dowód niepotrzebny

2. Wynosisz info z pokoju adminów dowód to gameme jak mówisz o niesłusznych reklamach i historii swojego degrada.

3. Każdy inny po degradzie za nie zrobienie reklam zostawał zdegradowany i dostawał dodatkowe reklamy.

4. Twoje usprawiedliwienie co do braku reklam z powodu choroby było bezsensowne bo w tym czasie wysłałeś snapy jak oglądasz coś w telewizji.

5. Nie powiedziałem że tylko przez Ciebie był rozpad administracji ale min przez Ciebie bo wiem że też się do tego przyczyniłem i z tego powodu odszedłem.

6. kłótnie nie były przeze mnie bo grupa którą mamy jb i dr bardzo dobrze funkcjonuje gdy nie ma tam ciebie.

7. Zmieniłeś się gdy była okazja na opiekuna

BO UWAGA TAK MOŻE TO WSZYSTKICH ZASZOKOWAĆ ALE WHYTTI CHCE MIEĆ OPIEKUNA NA DR ZA WSZELKĄ CENĘ. I to widać Whytti nie możesz zaprzeczyć...

8. Bobik ci zdjął czy tam konus te reklamy bo nie chcieli żebyś napisał skargi na nich bo słyniesz z tego że lubisz udupic nawet najlepszego ziomka z administracji.

Skończyłem nie wypowiadam się już w tej sprawie.

1. Jedynie gdzie pozwoliłem mu, to na extreme, by pokazał mi op skrót, zresztą sam mu dałeś za to bana.

2. To chyba nic złego, że mówię dlaczego dostałem degrada.

3. Jakoś sobie nie przypominam, że tak było.

4. Wow, TV sobie leci, gdy ja leżę chory w łóżku. Argument kozacki. Chyba normalne, że jak leżę w łóżku chory w, to chcę coś porobić. Youtube się kiedyś nudzi. A snapy były na dni (zazwyczaj) i poprostu by zabić czas.

5. Ale skarga jest na mnie i twoim argumentem, było to, że moja osoba przyczyniła się do rozpadu administracji.

6. No widzisz, potwierdzasz moje zdanie. Gdy jesteśmy gdzieś razem, to zawsze nic dobrego z tego nie wychodzi. Gdzieś Cię prowokowalem? Gdzieś Cię zaczepialem ostatnimi czasami? Nie. Zawsze Ty coś miałeś do mnie, tak jakbyś się zakochał.

7. Zaprzeczam; Widzisz? Mogę. Nie zależy mi narazie na opiekunie. Mam tam swój cel, o którym rozmawiałem z Vonkim i Losten, a nawet administracją, ale narazie nic o tym nie będę mówił.

8. Czy kiedyś jakiegoś admina udupilem? (Pomijając Lolusia) Zawsze stawałem za administracją, nawet jak racji nie miałem. I już chyba wiem o co ci chodzi xD.

Fieste czas zakończyć

-Sam fakt, że zbanował hawuwe i oprócz degrada i niesłusznie zdjętych reklam nic nie dostał...

No tutaj większa wina leży po mojej lub bobika stronie, że nie mieliśmy jaj by mu je zostawić, lecz wykorzystywanie tej sytuacji do skargi na Kacpra jest niesłuszne

-Kłótnie, które były pomiędzy mną a whyttim Krecikiem a whyttim- o tym wszyscy wiedzą, ale niektórzy z admini również nie lubili whyttiego, ale nie chce wrzucać scr z prywatnych rozmów bo to nie fair.

Nie lubią, nie lubili, nikt każdego lubić nie każe. Kłócić to się na poważniej kłócił z tobą, a tak to z Krecikiem, froostym czy mną to były przejściowe, o jakieś gówna

-Rozpad administracji min przez whyttiego.

Może po części, ale zwalanie bezpośrednio winy na whyttiego (to skarga na niego i użyłeś własnie tego jako argumentu) jest bessensu

Według mnie, powinieneś tę skargę napisać w admin roomie, gdy byłeś adminem albo bezpośrednio do mnie czy bobika (Wtedy jeszcze był) z faktycznymi dowodami, bo takie suche gadanie nic nie daje

Może skarga słuszna, może nie, według mnie raczej ta druga opcja, ale jakbym się przyczepił i byś wysłał scr do mnie z admin roomu, rozmów na fb, cokolwiek, to może bym zmienił opinię

Whytti za czyny, które wymieniłeś za przewinienia nie zostanie ukarany, bo nie masz na to dowodów

Zakończcie tą głupią wojenkę, bo jak na to pacze, to płacze

Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku oraz zwycięstwa Areczki

btw.

Nie, mnie opiekun narazie nie interesuje.

no tak średnio bym powiedział xD

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.