Jump to content
nielqq

Wieczór map niestandardowych

Recommended Posts

Witam. Co wy na to zeby te wieczorki byly czesciej niz dwa razy w miesiacu. Wczoraj bylo duzo osob czekalem na slota 40min XD. Czesto admini graja wieczorem to mysle, ze mozna zrobic glosowanie tak/nie na serwerze 2 razy ale w tygodnniu. Co o tym myslicie? Prosze nie zamykac postu odrazu tylko chcialbym zeby gracze rowniez sie wypowiedzieli.

Podoba mi się pomysł i jestem na tak. Ogólnie na mapach niestandardowych dostaje mniejszy wp***dol, także jakbym mógł być innego zdania. :)

Wczoraj duzo osob pytalo sie o mape cs_747. Wiem ze to hosty ale mozna cos innego pograc czasami jak to i np cs_assault. Zapewne nie ma tych map wgranych. Admini co o tym myslicie?

Jasne ze tak :) Ja i tak wole czasami zagrac nistandardy niz w kolko to samo.

Jasne ze tak :) Ja i tak wole czasami zagrac nistandardy niz w kolko to samo.

Wiecej map nie bedziemy dodawac.Te co sa w zupelnosci wystarcza.

Jutro wieczór także zapraszam, co do map póki co wydaje się wystarczająca ilość i nie będzie nowych na chwile obecna.

Wieczory będą grane tylko jeżeli bedxie admin prowadzący może być co tydzień nawet o ile będą chętni.

Zamek.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.