Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przed chwilą na serwerze zauważyłem pewnego bug'a. Na mapie Lego Jail (nie pamiętam konkretnej nazwy), pewny gracz, przypadkiem, pod koniec rundy zaczął podnosić bronie z "gr'a" spam'ując przyciskiem "e". I w taki sposób w następnej rundzie otrzymał tą broń. Nie wiem czy na wszystkich mapach to działa. Proszę o sprawdzanie i pozbycie się tego bug'a. :)

@Edit 1: Jeżeli w złym dziale, to proszę o przeniesienie. :)

Edytowane przez Adirio44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakładam, że to bug o podstawie wewnętrznej CS'a, którego zbytnio nie możemy naprawić. Zawsze jest możliwość ustawienia triggera poprzez edycję mapy ale nie wiem czy komuś by się chciało to robić zwłaszcza, że takowa edycja (kompilacja) dużych map może zająć nawet parę godzin bez całkowitego dostępu do komputera (100% procesora używane).

Problemem też może być ewentualny lag, ale wtedy to jest tak nie repetetywne, że nie warto tego nawet naprawiać :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Am, sprawdzimy to.

Taka osoba na wejściu powinna dostać bana za bugowanie :v.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.