Jump to content
Sign in to follow this  
MAJKMALONE

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">ODBANOWANY: </span> czitujesz!!! :DDD

Recommended Posts

Nie pamietam . Ale tutaj mam pytanie do suportu . Moglibyscie w koncu naprawic HLTV bo laguje jak skur... yn . Prosiłem też o dodanie voice'a do HLTV moze da sie przeprogramować i to by tez mi dało pewność co do oceny demek. Prosiłem o to w lutym 2017 roku.

Nie pamietam . Ale tutaj mam pytanie do suportu . Moglibyscie w koncu naprawic HLTV bo laguje jak skur... yn . Prosiłem też o dodanie voice'a do HLTV moze da sie przeprogramować i to by tez mi dało pewność co do oceny demek. Prosiłem o to w lutym 2017 roku.

Szanuje Twoja chec pomocy, ale uwazasz, ze w takim razie Twoja opinia powinna byc wiarygodna?

Nie mamy pewnosci, czy obejrzales wszystkie demka, nie mamy pewnosci ktore akcje ogladales. Szczegolnie, gdy wiekszosc z nich, tak jak wspominalem, sa na szifcie albo przeciwnik stoi bardzo daleko.

Kazdy moze wejsc napisac "da sie wytlumaczyc" "dzwieki" "czysty".. dobrze, tylko przeanalizujcie sytuacje i wytlumaczcie co takiego w tej akcji sprawia, ze nie jest spalona.

Edited by Eren

Eren oglądałem wyrywkowo nie wszystko.

Eren podam ci na przykładzie moich słuchawek i tego co ja np sądze. Podałeś akcje z AWP chyba 10:22 . Odpal jeszcze raz bo koleś wystrzelił i go słychać. Nie dokładnie ale łatwo ocenić , z której strony .

Dodatkowo tutaj nie chodzi o tylko o tupanie ale o każdy wystrzał z broni , ślady po kulach na ścianie , po kącie leżenia trupa też da się ocenić mniej więcej , z której strony gość został zabity , ślady krwi , znikające punkty na radarze + info od kolegów z teamu. Tutaj nie ma znaczenia czy on wychodzi na shifcie ale co robią inni.

Na przykładzie np traina. Przy moich słuchawkach stojąc za 5 słyszę odnogę przy ich skrzyni na respie. Wystarczy , że koleś raz tupnie.

Od strony zamku jak skróce pod rasz to słysze praktycznie do połowy respowych schodów. Dlatego kupuje tylko sennheiser bo oni produkują sprzęt audio.

Za niedługo sony będzie produkował tostery i opiekacze do kanapek. :D

Aha ja nie twierdzę , że Majk gra czysto bo ja uważam , że może mieć ESP naytomiast jak nie jestem pewny na 100% to przecież nie banuje go permanentnie :)

Edited by MATYs87src

Czy moglbys sprecyzowac o ktore akcje Ci chodzi z tym tupaniem? Bo mam jakies wrazenie, ze nie ogladales wszystkich demek, poniewaz wiekszosc akcji odbywa sie kiedy przeciwnik idzie SZIFTEM.

Nie rozglądasz się bardzo czesto i dziwnym zbiegiem okoliczności w 90% nie musisz sie rozglądać bo po prostu tam nie ma przeciwników.

Probowalem to wyjasnic adminom, ale po naszej rozmowie, juz zrozumialem, ze nie do konca rozumieja tego co napisales.

Tutaj jest inne demko z de_mirage - http://www3.zippyshare.com/v/LLICyrAk/file.html

1:39 Agresywny wjazd i szybkie sprawdzenie

9.42 Szybkie sprawdzenie bo większość CT z A już padło

11:17 -||-

16:35 W ogóle nie sprawdzam drewna bo padam na drewnie.

18:56 Nie sprawdzam drewna bo jestem zajęty strzelaniem się z Patologią , gdyby ktoś był pod drewnem to pewnie by mnie zabił ...

27:07 Mam M4 nie dgla , nasi wchodzą dopiero łącznikiem , michuj z pochy ściągnął jednego , michuj jest dobrym graczem i zakładam , że większość CT na wieść o tym , że michuj grasuje na pochylni , pochowała się w każdym zakamarku , lecą 2-3 hejdze na pochylnie , więc wiadomo , ze jest jest 2-3 na 100 procent na A , miejscówka pod drewnem chroni Cię przed pochą , łącznik dopiero podchodzi , więc wjeżdzam drabą pod drewno a nie tak jak w poprzednich przypadkach skacze prosto do bsa. Nie powtarzam wszystkich akcji tak samo , staram się urozmaicać sobie rozgrywke i próbować innych wejść/raszy. Każde wejście jest zależne od sytuacji i ilu przeciwników padło , w tym wypadku padł TYLKO 1 ZAWODNIK.

Wszystkie rozpisane czasy to sa czasy wejscia Majka na bs'a A i w jaki sposob sprawdza pod drewnem. W 5 pierwszych czasach machnie celownikiem albo w ogole nie sprawdza pod drewnem. Nie ma tam nikogo. Za to w 27:07 JEDYNY raz kiedy znajduje sie tam przeciwnik, to zobaczcie co Majk robi.

Moge wygrzebac wiecej takich demek i jezeli znajda sie doswiadczeni gracze ktorzy mieli do czynienia cziterami i chca poswiecic na to troche czasu, to ja chetnie podam wszystkie swoje materialy. Specjalnie tego nie wrzucalem, bo wiekszosc nie zrozumie, ze to jest wlasnie gra gdy ktos ma za duzo infa.

Zachecam tez do obejrzenia pelnego demka i zobaczenia w jaki sposob ustawia celownik wychodzac z pochylni. Za kazdym razem inne ustawienie i oj dziwo na przeciwnika.

A i z tego demka zobaczie jest 16:31 - model.

Standardowy skrót domku A na mirage , na soplicy. Dla Ciebie wszystko jest modelem XD

DOBRA KONIEC DYSKUSJI.

Nie chce mi się rozpisywać całych demek, wiec użyje tego co już jest w temacie.

1. cpl_mill

Dziwne dla mnie jest to, że olałeś skrzynkę przy kanałach i jak już wyszedłeś z pochy to sprawdzasz chyba najmniej prawdopodobne miejsce, w którym może znajdować się drugi tt. Niby sprawdzasz miejsce, w którym ktoś może stać, co pokazuje twoje doświadczenie, a chwile potem robisz coś co temu przeczy.

2. miraże

8:03 Samo zabicie tt w domku to tam ch*j, nic niezwykłego. Natomiast dalsze pickowanie domku i wcelowywanie się w jego środek jest dziwne zważywszy na doświadczenie gracza, i to jak wychyla, gdy ktoś jest za ścianą. Dziwne ale do wytłumaczenia, +/-.

9:47 Trochę za szybko. ++/-

3. miraże - akcja z awp

Początkowe jeżdżenie celownikiem lewo prawo po tym jak wyskoczyłeś z okna. Sam napisałeś, ze okno nie było rozbite, dlatego wcelowałeś się w jedyne możliwe wyjście - drzwi. Dlatego nasuwa się pytanie, po co? Do tego samo wcelowanie się idealnie timingowo. Cała akcja na +.

4. tuskany - jedyna mapa, którą cała obejrzałem, gdyż dostałem ją w swoje owłosione łapy jakiś czas temu

7;33 twój komentarz "Jakbyś nie zauważył w awp nie ma celownika , intuicyjnie obserwuje bsa , a że na demku jest celownik i jest on na środku skrzynki to na pewno znak , że patrze na wh wlaśnie na gościa , który plantuje bombe XD"

Ale gdy typ tupnął, to już wiedziałeś, że masz celownik na środku skrzynki a nie tam gdzie ma być?(celownik na prawo, dopiero potem zoom) Chyba zaczynasz się gubić. +

12:28 Piszesz, że wcelowujesz się, żeby obserwować 2 miejsca na raz, zgadzam się to jest dobry sposób jak się umie grac z awp. Tylko po kiego wuja wcelowałeś się w tej sytuacji? Środek zajęty, wiec żeby ct wychylił musiałby mieć czapku niewidku, od futryny to samo(chwile wcześniej tt przechodzi z pochy na skrzynki. Zamiast sprawdzić jedyne jeszcze możliwe miejsce, gdzie może być ct, czyli ciemnie, nindze, czy kto jak tam woli, to wylatujesz z celownikiem w sciane... Potem sprawdzasz z awp w skoku bs, mimo ze widać tt po lewej który już to zrobił. Próbujesz sprawdzać miejsca, żeby się kryć, ale robisz to w takich sytuacjach, że ja pier**le. +

12:46 Sprawdzenie trójkąta, ale ty tak serio?(w tym momencie sprawdzam kandydatów na niebieskich misiakuf XPXPXPXPP). Coś tam pisałeś po co sprawdzić respa ct, skoro macie kontrole. Zabranie broni dla ct, sprawienie ze ew. gracz ct z awp na respie nie jebnie dwoch tt ze srodka i cos tam cos tam. Ani nie -, ani nie +, po prostu pokazanie, ze coś te twoje doświadczenie to takie se.

16;26 Na początku myślałem, że +, ale podniosłeś celownik po zoomie dopiero, wiec -. za łatwe do obalenia

20;21 iks de +

22;11 - 22;30 w tym momencie już wiesz gdzie jest środek :/

niuka i dasta nie chce mi sie

Eren podam ci na przykładzie moich słuchawek i tego co ja np sądze. Podałeś akcje z AWP chyba 10:22 . Odpal jeszcze raz bo koleś wystrzelił i go słychać. Nie dokładnie ale łatwo ocenić , z której strony . :)

No i wszystko jasne. To nie jest demko rozpisane przeze mnie :P Probowalem sciagnac, ale niestety zippyshare chwilowo robi psikusy.

Edited by Eren

Nie chce mi się rozpisywać całych demek, wiec użyje tego co już jest w temacie.

1. cpl_mill

Dziwne dla mnie jest to, że olałeś skrzynkę przy kanałach i jak już wyszedłeś z pochy to sprawdzasz chyba najmniej prawdopodobne miejsce, w którym może znajdować się drugi tt. Niby sprawdzasz miejsce, w którym ktoś może stać, co pokazuje twoje doświadczenie, a chwile potem robisz coś co temu przeczy. Biorę pod uwagę to , że Eren ma awp a Vanilla ak , zabijam gościa na środku , ze znajomości gry vanili i przebiegu całej akcji domyślam się co mówi Eren(grałem z nim sporo sporo) "VANILA TY KRYJ ŚRODEK JA BIORĘ POCHE" , Eren jako "doświadczony gracz" zabezpiecza się przed moim ewentualnym wejściem środkiem i zabiciem Vanili tym , że chowa się za ścianą przy trójkącie żeby osłonić się od mojego wejścia środkiem (sam bym tak pewnie zrobił) , nie sprawdzam skrzynek bo:

1.Eren wchodząc na skrzynki naraziłby się na szybkie ściągnięcie ze środka gdybym nim wbił

2.Ma mniejszą osłonę na tych skrzynkach i zejście z nich i ucieczka zajęła by ułamki sekund więcej , które mógłbym wykorzystać

3.AWP i skrzynki od pochy? No różnie róznie to bywa , jedyni opór drudzy 0 , nigdy tam nie widziałem Erena

4.Sam bym tam stał wcelowany z awp i krył poche dokładnie w tym miejscu , założyłem sobie , że może tam stać i postawiłem wszystko na 1 kartę

Weź pod uwagę ile czasu mam na przemyślenie i analizę całej akcji od czasu kiedy podchodzę pod pochę , działa bardzo mocno wtedy moja wyobraźnia i znajomość gry obu graczy.

Sam po tej akcji , powiedziałem sobie w myślach "ZROBIŁEM TO JAK [email protected]!$!$ CZITER XDDD" i zacząłem się śmiać.

2. miraże

8:03 Samo zabicie tt w domku to tam ch*j, nic niezwykłego. Natomiast dalsze pickowanie domku i wcelowywanie się w jego środek jest dziwne zważywszy na doświadczenie gracza, i to jak wychyla, gdy ktoś jest za ścianą. Dziwne ale do wytłumaczenia, +/-. Łapie celownikiem środek , żeby w razie czego być przygotowany na wychylenie z lewej lub z prawej za boxami.

9:47 Trochę za szybko. ++/- Najczęściej po samym wybuchu smoga gracz od razu wychodzi , tak samo jest z fleszami , od razu po wybuchu flesza się wychyla najczęściej pod wcelowanego gracza (wielu graczy ściągnąłem na wyczucie na full fleszu bo po prostu bylem wcelowany w pozycje z której zaraz może wyjść i jej nie zmieniałem- nie panikowałem gdy dostałem full flesza). Co do samego strzału był to prefire w smoga , okazał się celny :)

3. miraże - akcja z awp

Początkowe jeżdżenie celownikiem lewo prawo po tym jak wyskoczyłeś z okna. Sam napisałeś, ze okno nie było rozbite, dlatego wcelowałeś się w jedyne możliwe wyjście - drzwi. Dlatego nasuwa się pytanie, po co? Do tego samo wcelowanie się idealnie timingowo. Cała akcja na +. Już Ci mówię , dostałem info "resp ct , kuchnia" dlatego się wcelowałem w 1 możliwe wyjście , a że zostałem sam(?) lub z kolegą z drużyny (nie wiem bo nie mam tego demka przed sobą i nie pamiętam już jak dokładnie było) bomba już podłożona , tt znajduje się w kuchni i ma tylko 1 możliwe wyjście , żeby wyjść po cichu , więc je kryje. Co do samego wcelowania się , fakt masz racje akcja jest na + bo idealnie timingowo , mogę to jedynie wytłumaczyć fartem i domysłem , że skoro jeszcze nie wyszedł i nie słychać jak tupie to zaraz może wyjść na walku z tego wyjścia a jak już wcześniej wspominałem byłem przygotowany na szybkie wyjście dlatego nie włączałem zooma , żeby zabić go fast zoomem , poruszam się adadada - robie mikromovment , żebym był trudniejszy do trafienia , w czasie tego przemyślałem , że może wyjść na walku i włączyłem zooma , cała akcja zgrała się tak w czasie jak się zgrała , na moją niekorzyść :)

4. tuskany - jedyna mapa, którą cała obejrzałem, gdyż dostałem ją w swoje owłosione łapy jakiś czas temu

7;33 twój komentarz "Jakbyś nie zauważył w awp nie ma celownika , intuicyjnie obserwuje bsa , a że na demku jest celownik i jest on na środku skrzynki to na pewno znak , że patrze na wh wlaśnie na gościa , który plantuje bombe XD"

Ale gdy typ tupnął, to już wiedziałeś, że masz celownik na środku skrzynki a nie tam gdzie ma być?(celownik na prawo, dopiero potem zoom) Chyba zaczynasz się gubić. + Dokładnie tak jak mówisz , często w swojej grze trzymam niestandardowo celownik , żeby zrobić flickshoota i efektywnie zabić , to , że mam tak celownik wynika z mojego całego skupienia , tak się skupiłem , że postanowiłem nie ruszać myszką :) To jest mój prawdziwy komentarz do całej akcji , tamten był dla beki :D

12:28 Piszesz, że wcelowujesz się, żeby obserwować 2 miejsca na raz, zgadzam się to jest dobry sposób jak się umie grac z awp. Tylko po kiego wuja wcelowałeś się w tej sytuacji?

Żeby się upewnić , że na 100 procent jest czysto i nikt nie wybiegnie , zauważ , że moi nie weszli jeszcze środkiem na bsa.

Środek zajęty, wiec żeby ct wychylił musiałby mieć czapku niewidku, od futryny to samo(chwile wcześniej tt przechodzi z pochy na skrzynki.

Nauczyłem się na tym serwerze nie do końca ufać swojej drużynie i nawet jeżeli ktoś jest w pozycji , że widzi daną miejscówkę , wolę ją sam jeszcze sprawdzić (w tym wypadku futryne)

Zamiast sprawdzić jeszcze możliwe miejsce, gdzie może być ct, czyli ciemnie, nindze, czy kto jak tam woli, to wylatujesz z celownikiem w sciane...

Akurat tutaj widzę , że mój wbiega na boxy więc wydaje mi się , że nindże tez rzucił okiem , tu akurat mu już zaufałem bo to , ze ktoś niespodziewanie wyjdzie z nindży jest dużo mniejsze niż ryzyko , że ktoś wychyli z futryny z awp.

Potem sprawdzasz z awp w skoku bs, mimo ze widać tt po lewej który już to zrobił.

Tu akurat znowu wolę mieć pewność co do bsa , jest większym miejscem i nie za bardzo już zwracam uwage na gracza po mojej lewej stronie.

Próbujesz sprawdzać miejsca, żeby się kryć, ale robisz to w takich sytuacjach, że ja pier**le. + To Twoja opinia.

12:46 Sprawdzenie trójkąta, ale ty tak serio?(w tym momencie sprawdzam kandydatów na niebieskich misiakuf XPXPXPXPP). Coś tam pisałeś po co sprawdzić respa ct, skoro macie kontrole. Zabranie broni dla ct, sprawienie ze ew. gracz ct z awp na respie nie jebnie dwoch tt ze srodka i cos tam cos tam. Ani nie -, ani nie +, po prostu pokazanie, ze coś te twoje doświadczenie to takie se.

Przecież nigdy nie powiedziałem , że jestem doświadczonym graczem , przeczytaj jeszcze raz dokładnie opis tej sytuacji.

16;26 Na początku myślałem, że +, ale podniosłeś celownik po zoomie dopiero, wiec -. za łatwe do obalenia

20;21 iks de + Bardzo często tak robię , przy obecnych graczach wiedziałem , że nie wejdą na raz tym środkiem tylko będą się czaić , gdyby ktoś wtedy wychylił to by mnie bez problemu ściągnął , wiele razy tak padłem , staram się mniej więcej przeliczyć ile czasu mi by zajęło , żeby podejść pod zasięg hejdza i go rzucam. Podejrzane fakt , ale bardzo często tak robię.

22;11 - 22;30 w tym momencie już wiesz gdzie jest środek :/

Opisałem Ci wyżej czemu tak zagrałem.

niuka i dasta nie chce mi sie

Edited by MAJKMALONE

1. de_cpl_mill

19:55-20;30 pieknie wychodzisz z pochylni i nacelowujesz sie na Erena :) ++

3. de_mirage

8;03 zaczynasz skracac domek, zatrzymujesz sie idealnie przed moim wyjsciem gdzie wgl mnie nie słychac, nie tlumacz sie głupimi tekstami że zawsze chodze domkiem a, może jeszcze w tym samym czasie wychodze z niego i to obliczyłes ? +

9;47-9;52 wychodzisz z jungli w tym momencie kiedy tamten ziomek cofa do domku a, strasznie dziwne +/-

5. de_tuscan

7;33 celownik dziwnie ustawiony +/-

12;28 dziwne wyjscie, normalnie wcelowuje się w futrynę a ty wcelowujesz się odrazu w scianę na dodatek za tą sciana jest przeciwnik +

12;46 kto normalny patrzy po scianach wokoł siebie? sprawdzales pewnie kto gdzie jest +

16:26 podnosisz celownik jakbys wiedzial ze podskoczy a nie wyjdzie +

Z góry mowię daruj sobie te swoje teksty że nie mam zadnego pojęcia o graniu w tą grę :)

1. de_cpl_mill

19:55-20;30 pieknie wychodzisz z pochylni i nacelowujesz sie na Erena :) ++

3. de_mirage

8;03 zaczynasz skracac domek, zatrzymujesz sie idealnie przed moim wyjsciem gdzie wgl mnie nie słychac, nie tlumacz sie głupimi tekstami że zawsze chodze domkiem a, może jeszcze w tym samym czasie wychodze z niego i to obliczyłes ? +

9;47-9;52 wychodzisz z jungli w tym momencie kiedy tamten ziomek cofa do domku a, strasznie dziwne +/-

5. de_tuscan

7;33 celownik dziwnie ustawiony +/-

12;28 dziwne wyjscie, normalnie wcelowuje się w futrynę a ty wcelowujesz się odrazu w scianę na dodatek za tą sciana jest przeciwnik +

12;46 kto normalny patrzy po scianach wokoł siebie? sprawdzales pewnie kto gdzie jest +

16:26 podnosisz celownik jakbys wiedzial ze podskoczy a nie wyjdzie +

Z góry mowię daruj sobie te swoje teksty że nie mam zadnego pojęcia o graniu w tą grę :)

OPISY TYCH SYTUACJI MASZ W POSTACH WYŻEJ I DUŻO WYŻEJ :)

No więc, cpl mill
Akcja na pochylni, demo nr.1 https://www.sendspace.com/file/l7vexo czas jakos 20:14 to dla mnie osobiście akcja spalona, nie z powodu strzału który oddałeś po zobaczeniu ułamka terro i odbiciu w prawo, tylko dlatego, że skrupulatnie podchodziłeś prawą stroną wzdłuż ściany, po to by przy samym wyjściu zatrzymać się, zrobić krok w tył i w lewo i ustawić się modelowo na terro, nagłe olśnienie.
Mirage, akcja z awp i kuchnią. Jak cripi wyżej podkreślił, po zeskoku oglądasz więcej ścian niż wyjść, + oczywiście timing na terro.
Akcja z d2, na podeście, decydujesz się wychylić na typow z trupa dokładnie w tym momencie, kiedy terro wchodzi na cicho na podest, co na esp wygląda jakby przeszedł za skrzynkę i podest jest czysty.
Na demie http://www114.zippyshare.com/v/nRsOB0Ss/file.htmlczas 13:46 w górę, na demie http://www114.zippyshare.com/v/xUsB2tis/file.html czas 17:25. No i akcja ze zbiciem erena w domku B na mirage, zachowanie dziwne z właśnie takim sprawdzeniem tej piwnicy po wcześniejszym biegnięciu. Ogólnie do momentu kiedy zobaczyłem te kilka akcji, uważałem wiele akcji opisanych na wrzucanych materiałach na raczej naciągane , ale po tym jak zobaczyłem te konkretne zagrania sądzę że jednak niekoniecznie są naciągane. Ogólnie rzecz biorąc patrzenie zawsze w tą stronę gdzie są przeciwnicy, nie pamiętam chyba ani jednej akcji żebyś dostał dostał kule z boku a zwłaszcza plecy na obejrzanych demach co jest po prostu niemożliwe niezależnie od stylu gry. Plus to co napisał matys/creepy odnośnie sprawdzania miejscówek, a raczej sprawdzania wtedy kiedy są faktycznie zajęte.
Raz piszesz o doświadczeniu bo masz 5k godzin, teraz piszesz że nie jesteś doświadczony. Nie spotkałem się do tej pory nigdy z kimś z podobną ilością godzin, a brakiem jakiegokolwiek śladu SID w jakiejkolwiek lidze w tą grę, czegoś na czym można by oprzeć założenia że gdzieś to doświadczenie zdobywałeś poza ffa, nie figurujesz nigdzie poza soplicą. Po zapoznaniu się z większością materiału uważam za prawdopodobne, że korzystasz z jakiegoś esp. Ale cóż, mogę się też mylić. Za stary chyba już na to jestem.

No więc, cpl mill

Akcja na pochylni, demo nr.1 https://www.sendspace.com/file/l7vexo czas jakos 20:14 to dla mnie osobiście akcja spalona, nie z powodu strzału który oddałeś po zobaczeniu ułamka terro i odbiciu w prawo, tylko dlatego, że skrupulatnie podchodziłeś prawą stroną wzdłuż ściany, po to by przy samym wyjściu zatrzymać się, zrobić krok w tył i w lewo i ustawić się modelowo na terro, nagłe olśnienie. Masz opisane w odpowiedzi u creepiego.

Mirage, akcja z awp i kuchnią. Jak cripi wyżej podkreślił, po zeskoku oglądasz więcej ścian niż wyjść,

Zwróć uwagę , że zanim oglądam te ściany ginie Areq (nie jestem pewny co do tego , z tego co pamiętam te demko , a nie chce mi się już oglądać) podaje info po śmierci , skupiam się na tym infie dlatego nie ruszam myszką i jestem wcelowany w ściany+ oczywiście timing na terro.

Akcja z d2, na podeście, decydujesz się wychylić na typow z trupa dokładnie w tym momencie, kiedy terro wchodzi na cicho na podest

przecież tupie jak słoń wbiegając na podest , albo ja coś źle słyszę , co na esp wygląda jakby przeszedł za skrzynkę i podest jest czysty.

Na demie http://www114.zippyshare.com/v/nRsOB0Ss/file.htmlczas 13:46 w górę, na demie http://www114.zippyshare.com/v/xUsB2tis/file.html czas 17:25. No i akcja ze zbiciem erena w domku B na mirage, zachowanie dziwne z właśnie takim sprawdzeniem tej piwnicy po wcześniejszym biegnięciu. Ogólnie do momentu kiedy zobaczyłem te kilka akcji, uważałem wiele akcji opisanych na wrzucanych materiałach na raczej naciągane , ale po tym jak zobaczyłem te konkretne zagrania sądzę że jednak niekoniecznie są naciągane. Ogólnie rzecz biorąc patrzenie zawsze w tą stronę gdzie są przeciwnicy, nie pamiętam chyba ani jednej akcji żebyś dostał dostał kule z boku a zwłaszcza plecy na obejrzanych demach co jest po prostu niemożliwe niezależnie od stylu gry. Plus to co napisał matys/creepy odnośnie sprawdzania miejscówek, a raczej sprawdzania wtedy kiedy są faktycznie zajęte.

Raz piszesz o doświadczeniu bo masz 5k godzin, teraz piszesz że nie jesteś doświadczony. Nie spotkałem się do tej pory nigdy z kimś z podobną ilością godzin, a brakiem jakiegokolwiek śladu SID w jakiejkolwiek lidze w tą grę, czegoś na czym można by oprzeć założenia że gdzieś to doświadczenie zdobywałeś poza ffa, nie figurujesz nigdzie poza soplicą. Po zapoznaniu się z większością materiału uważam za prawdopodobne, że korzystasz z jakiegoś esp. Ale cóż, mogę się też mylić. Za stary chyba już na to jestem.

Opisałeś akcję , które dla mnie również wyglądają podejrzanie , gdybym miał je oceniać , również oceniłbym je jako spalone. Zdarza się i tak , że zagrasz jak cziter z infem z d*py.

Nie grałem nigdy żadnej ligi , jedynie liga podwórkowa i międzymiastowa w moim powiecie. Tak jak mówiłem wcześniej 5/6 razy pojawiłem się na eslu i tyle. Klanówka w moim mieście i sporo treningów , meczy i zagrywek. Figurowałem na serwerowniach które już nie istnieją :) Wróciłem do gry po kilku letniej przerwie :)

Mógłbyś mi w jakiś sposób nagrać akcję z dust2 razem z tym ESP i mi przesłać? (nie wiem czy tak da radę) ale chce to zobaczyć jak wygląda na tym ESP , poczytałem trochę o tym i widziałem nagrania , kiedyś się z czymś podobnym spotkałem i chodzi o kwadraty na modelach widocznych przez ściany.

Zwróć uwagę , że nie ma żadnej rozpiski z traina i inferno , tam nie odpalam ESP? Przecież ESP na trainie było by widać czarno na białym :) Ale to tylko takie moje małe spostrzeżenie.

WYPOWIEDZIAŁO SIĘ JUŻ SPORO OSÓB, MOGĘ LICZYĆ NA WERDYKT W SPRAWIE?

Edited by MAJKMALONE

Wszystko wyjasnione, dupsko zamknij temat i majk wypad z soplicy

Edited by nielqq

cpl_mill - wychylenie od razu na model, bez sprawdzenia boxow przy kanale, mierzenie przed wyjsciem z pochylni akurat na model + -

mirage - save awp - ma swojego kolezke w domku, spokojnie moze patrzec kuchnie do konca,akurat jak przeciwnik wychodzi przestaje sie ruszac po czym zabija go, wcelowuje sie gale (moze slyszec kroki), terro wie o nim od 10 sekund ze jest na b + -

mirage - A) majk wzial domek na siebie od poczatku rundy, dla mnie po prostu timing, choc zastanawia mnie te "ukladnie sie" Majka przed wyjsciem Toxica, to jest dziwne +

B ) strzal przez smoka ++, choc to moglbyc fart, po czym skan w tetris w ogole nieudany + -

tuscan - 7:33 - slyszal jak wbiega w bsa, naturalne wcelowanie na wyjscie z bsa -

12:28 - nic szegolnego, choc po screenie Erena, fakt wcelowanie w model + -

12:46 -

16:26 -

jeszcze dopisze cos moze, napisalem to w skrocie, bo przez przypadek cofnalem strone przy wczesniejszej rozpisce i wszystko trafil szlak, tymczasem..

Edited by mickj

serio? Te wasze demka są śmieszne. Każdemu co ma trochę pojęcia o grze zdarzały się takie akcje. Tym bardziej gdzie Majk, tak jak mówicie gra 24/7. Dużo wrogów ma bo jest od wielu lepszy, prosta sprawa.

Tak jak ktoś już napisał, niedługo zostaną na serwerze sami "gracze" z dwuletnim stażem i 10 letnim doświadczeniem ^^

Skilozord albo odnieś się do tematu i napisz coś sensownego albo się w ogóle nie wypowiadaj o akcjach bo nie masz pojęcia o czym mówisz i zaczynasz pouczać ludzi nie mając zielonego pojęcia o czym piszesz. Każdy ma takie akcje? hahahahahaha dobre k**wa .

Skoro nie umiesz odnieść się merytorycznie to nie pisz wcale.

Jak się serwer nie podoba też na niego nie wchodź. Wystarczy do mnie napisać a zbanuje permanentnie i po sprawie.

Na przykładzie innego gracza.

Michuj : koleś mógłby wbiegać w każdą jedną stronę tylko różnica polega na tym , że on zajebiście strzela i nigdy nie trzyma celownika na środku przynajmnie nie zaważyłem i ma dobry refleks. Zawsze się rozgląda praktycznie w każde stanardowe miejsce czego np Majk nie robi . Bo Majk wchodzi sobie z pochylni . Nie sprawdza kanału ani 1 skrzyni tylko jest np wcelowany miedzy trojkat a srodek .

I sytuacja wygląda tak panie Skilozord gramy 9v9. na 95-98% gosc jest kanał nie ważne czy na dole czy przy skrzyni ale jest i mózg działa tak , że jak grasz 8 lat na publiku i ludzie zawsze tam są to tam patrzysz po prostu. 1 skrzynia pocha to samo , b s to samo.

I druga strona medalu : Majk wchodzi pochylnią. Tak się składa , że od razu sie wcelowuje w środek.

I tak: 1 skrzynia clear , kanał clear. A ctki gdzie? Sam sobie dopowiedz. Pewnie , że można się wytłumaczyć i powiedzieć , że nie.

Stąd się pojawiły moje wątpliwości i to napisałem. Może się mylę i to też napisałem bo mam wątpliwości.

Tutaj nikt nikomu nie zazdrości skilla i umiejętności. Chłopaku to jest gra i tylko gra :D ,

Edited by MATYs87src

Matys to , że Ty nie miałeś takich akcji , nie znaczy , że nikt nie miał.
Mówisz , że grałeś z takimi oporami kupe lat temu , że przewyższają nas poziomem o kilka razy , a po Twojej grze i "częstym zamuleniu" niestety tego nie widać. Może czasami pomyślisz i coś wykombinujesz ale już nie te lata mi się wydaje ;)

Matys aka osiedlowy cwaniak :king: wystarczy napisać do Ciebie ? Nie ośmieszaj się :)

Osiedlowy cwaniak... Dzieciak zachowujesz sie jak frajer obgadujesz za plecami , jesteś leszczem :D , i prujesz sie jak stare prześcieradło na forum bo wiecznie coś ci nie pasuje :D

Dajcie mi warna to na inny temat. :D

Matys Ty chyba sobie jajca robisz. Dzieciak? Widać po twojej kulturze, frajer, leszcz?. hahahahah proszę Cie mówisz, że na serwerze graja same "j**ane jednostrzałowcy, leszcze" po czym wchodzisz na serwer za jakiś czas i piszesz na [email protected] WITAM GRACZY. . . Poniżej krytyki. Dwulicowy nastolatek będzie od frajerów pisał. Kogo za plecami obgaduje? Ciebie ? mi co leży to od razu mówię, a takich dwulicowych lamusów bym się pozbył bo niczym Ciekawym się nie wykazujesz na serwerze.

Nie tu nie chodzi w ogole o mnie tutaj chodzi o ciebie tylko i wyłącznie i nie mów o graczach bo takie słowa padły ale puentę każdy slyszał.
Te słowa były prosto do ciebie i o takich jak ty. Czasami wyobraź sobie ludzi graja na innych nickach a moze mają 2 steam i sobie słuchają np takich jak ty. Nie będe przytaczał twoich słów ani mówił o kim i oczym mówiłeś ale myślę , że nie ma sensu dalej dyskutować i robić burzę bo było też tak że ironizowałeś na nasz temat nawet w obecności niektórych na serwerze.

Wiesz chłopie nie ja ale zycie to zweryfikuje :) Bo karma brutalna jest :)

jesteś żałosny. nie wiem o czym piszesz teraz, ale chętnie bym się dowiedział, a Ty mi o brutalnej karmie, hahah chłopie za dużo telewizji. dwulicowy przyjacielu :D

dobry fantasta :D

dobra i tak dużo na ciebie zmarnowałem temat koncze.

Wiemy jaka jest prawda wiec po co ja mam to ciagnac dalej.

Edited by MATYs87src

Podest na D2 - Dziwne akcja, przyznam, że pierwszy raz chyba coś podobnego widzę, ale czy to jest +b ? Wątpię, dziwne nie znaczy odpalony, jakby ktoś mi ta akcję pokazał ot tak z d*py to bym prędzej powiedział, że to jakiś nieogar.

Domek na mirage - Każdemu z was chyba przydarzyła się sytuacja, że timing był akurat po waszej stronie i to przeciwnik akurat kurwował na was. O żadnym +b tutaj nie można mówić, każdemu z was (jakby mi się chciało oczywiście) znalazłbym akcje gdzie wyłazicie na typa sekundę po tym jak się akurat odwrócił albo trzymał w łapie granat czy też zrobił krok do przodu. O żadnym +b tu nie można mówić, może inne akcje ale nie ta.

Resp CT na mirage - to jest dla mnie +/-, ręki tutaj nie dam. Sam miałem podejrzenia. Chociaż można się doszukiwać podobieństwa z podchodzeniem środka na inferno w dwóch terrorystów.

Mirage, 9:50 przez smoke - moim zdaniem na siłę. Prefire czy kill przez smoka to nie powinien być żaden argument wśród ludzi, którzy w tą grę grają pół życia.

Obejrzałem jeszcze tą akcje na millu, ale tutaj +/- wg mnie, też ręki nie dam. Każdy z nas ma sytuację gdzie śledzi przeciwników przez ściany, a sami o tym nie wiemy.

Na bana to jest dzisiaj za mało. Wg mnie.

Aha jakby ktoś chciał mnie podsumować, że gówno się znam na demach to od razu wam przyznam rację, więc sobie oszczędźcie czas.

Moze lekki offtop, ale co do kwestii jakosci demek musze przyznac racje. Kiedys zadowolony wszedlem na forum soplicy zeby sciagnac demko, gdzie zostalem 1v8 i ubilem cale ct z awp. Sciagnalem i co zobaczylem - przeskok o prawie minute, gdzie "wciagnelo" moje 6k. Jeden jedyny raz w zyciu zajrzalem na hltv soplicy i od razu taki klops. Albo mam najwiekszego pecha albo hltv dziala tragicznie.
Co do glownego tematu - na dniach cos tam obejrze i wypowiem sie jako bezstronny laik, szeryf soplicy lapiacy w 100% legitnych oszukistow.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.