Skocz do zawartości
Bethew

Propozycje bethewa v3

Rekomendowane odpowiedzi

-Propozycja mapy/zmiany/dodania*: Naprawienie zone na WIELU mapach

-Dlaczego chcesz by zostało to wprowadzone*: Bo to wk***ia ostro, moze przedłużyć czas przechodzenia danej mapy poprzez przelecenie nad zone (LSG, LG)

-Link do pobrania (wymagane przy propozycji pluginu/mapy)*:

-Dodatkowe informacje (screeny): Przykład końca, na którym da się przeskoczyć ponad zone

6DGkXiv.jpg

Jesli to jest tak wielki problem aby to naprawic ten end zone to ja to moge zrobic ;)

-Propozycja mapy/zmiany/dodania*: Zwiekszenie ilosci miejsca na wyskok przy startowej strefie

-Dlaczego chcesz by zostało to wprowadzone*: Ludzie wielokrotnie narzekaja ze jest to uciazliwe, mapa jest zejbana, serwer jest zjebany (przez ta strefe)

-Dodatkowe informacje (screeny): Jesli jest to za wielki zachod dla Enzo to niech tego nie naprawia ale zeby to robil na nowszych mapach ;)

-Propozycja mapy/zmiany/dodania*: Poprawki w "przydatnych komendach serwera"

-Dlaczego chcesz by zostało to wprowadzone*: Aby bylo dokladnie i jasno wiadomo jak dane komendy dzialaja.

-Dodatkowe informacje (screeny): Enzo wie o co chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Wypadałoby podać nazwy tych map, czyż nie?

2. Imo miejsce jest optymalne i nie ma co do popraw. Na 90% map dystans jest taki sam (wiem, bo pomagałem ustawiać :v)

3. Nie tylko enzo wie o co chodzi :). To jest już czepianie sie o byle.... Wszystko ładnie i PRAWIDŁWO chłopak opisał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. End zony są cały czas zmieniane gdy dostaje inforkacje od administracji/graczy wchodze natychmiast na serwer by tego zona podnieść/zmienić wiec wystarczy napisać mi nazwy tych map a ja to zrobię bez problemu

2. Start zony są postawione prawidłowo ludzie którzy nie potrafią lub uczą się skakać lub pierwszy raz wchodza na serwer klasycznie pisza ze to gowno ze nie da się rozpędzać na spawnie itd... Jak zmienie start zony to ludzie "profesjonaliści" będą się czepiac ze te zony startowe są za daleko i trzeba je zmienić nikomu nie dogodzisz wiec postanowilismy ze zony startowe beda postawione tak jak powinny być postawione normalnie

3. Komendy typu !r !style jest dodane na powiadomieniach na serwerze wystarczy czytać chat lub dopytac się osób na serwerze raczej jasna rzecza będzie to ze osoba która wejdzie na serwer i nie będzie wiedziała jak wrócić na spawn to nie przeczyta czatu żeby zobaczyć powiadomienia a tym bardziej nie wejdzie na !pomoc albo tym bardziej na forum tylko zapyta się innych graczy na serwerze + ozoby który mialy chociaż raz w zyciu styczność z trybem bhop wiedza ze r cofa na spawn a style to wybór styli co do drugiego typu !lsg zmienia ci automatycznie styl na lsg moim zdaniem jest to dobre i szybsze niż wpisywanie stylu klikaniu 8 i 5 czy tam 4 jakoś inni mi się na to nie skarzyli a wręcz przeciwnie każdy stwierdził ze wpisywanie komendy !lsg lub !n czyli tryb normal jest lepsze niż !style. Mimo tego komenda style i tak zostanie. Jeżeli widzisz jeszcze gdzieś niedopiski co do komend na serwerze napis z konkretnie o co chodzi mi na priv forum

ZAMEK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.