Jump to content
Sign in to follow this  
MATYs87src

Zachowanie graczy przy nieobecności adminów.

Recommended Posts

Witam zastanawiałem się od czego zacząć i jak podejść do sprawy , żebym był dobrze zrozumiany.

Otóż podczas nieobecności adminów na serwerze gracze wyzywają się od najgorszych .

Troszke nie rozumiem waszego podejścia i wyzywania się przez internet. Co wam to daje ?

Jesteście ludzie dorośli a zachowujecie się jak banda rozkrapryszonych dzieci. Admin zły bo banuje ,

admin zły bo nie reaguje generalnie admin zły.

W ogóle niedoceniacie polityki sieci jaką jest Soplica.

Po 100 przegranych godzinach macie slota za free , jak nie przegracie to macie go za 5 zł.

Chcecie wejść na specta bo np palicie lub cokolwiek też nie ma problemu. Generalnie w każdej sprawie człowiek wam idzie na rękę.Wielokrotnie przymykaliśmy oko na wiele sytuacji ale jak każdy z nas zdążył zauwazyć było tylko gorzej.

Toxic do ciebie : Gracze zwracają uwagę , że cały czas obrażasz więc co do bana jest całkowicie słuszny i tutaj nie ma żadnego pola do dyskusji. Dodatkowo trzeba powiedzieć , że byłeś adminem . O czym to świadczy? To samo się tyczy pozostałych co obrażali.

Konsekwencje będą wyciągane i tydzien nie jest wcale solidna karą za to

na co niektórzy sobie pozwalają. . Może rzeczywiście na papierze jesteście dorośli ale psychicznie to wy niedoroliście.Pozwalanie sobie na obrażanie czyjejś matki i ojca jest karygodne i dziecinne

Jesli to miałoby spotkać mnie od razu wlepiłbym bana permanentnego ale co ma zrobić gracz?

W ciągu 3 lat mojego adminowania tutaj dałem z 50-60 banów permanentnych ale jak widzę zostali jeszcze gracze , którym trzeba to wypersfadować. Ja nie pozwolę , żeby w mojej obecności ktokolwiek komuś ublizał. Wzajmeny szacunek przede wszystkim. Jesli o mnie chodzi był okres gdzie ja przez 2 miesiące dałem jednego bana. Wychodzę z założenia że lepiej się dogadać niż banować i staram się to robić do samego końca. Natomiast prośby nie przynoszą , żadnego rezultatu i niestety trzeba was banować bo nie potraficie zrozumieć prostego przekazu. Jako stali gracze powinniście dawać przykład a nie robic buractwo.

Wniosek nasuwa się taki i mówię tutaj za siebie. Mam już swoje lata i nie mam ochoty wysłuchiwać takich epitetów jak skurwy.... kur... itd itd.

Jesli w mojej obecności kiedykolwiek usłyszę obrazę rodziców nie zawaham się zbanować permanentnie i tyczy się to wszystkich graczy bez wyjątku. To samo się tyczy każdego rodzaju wyzwisk.

Będe skutecznie to tępił a jeśli to nie przyniesie rezulatut będę się żegnał z każdym po kolei.

Będziecie pisać skargi , które i tak wam nic nie dadzą bo niestety na 99% skarg gracz nie ma racji .

Jeśli ja popełniam błąd potrafie powiedzieć przepraszam a nie robię z siebie gwiazdę i drąże bez sensu do samego końca.

Reasumując chamstwo będzie tępione.

Edited by MATYs87src

Super, zobaczymy jak to przełoży się w praktyce, bo napisać każdy może, to ze grupka osób się na mnie skarży bo poprostu mam z nimi kosę to już Ci nic na to nie poradzę, bo napisać każdy może, wiec czekam na dowody na to ze kogoś obrażam. Nie mówię tutaj o aktualnej sytuacji co była wyciągnięta z logow, bo tutaj przyznaje się ze obraziłem ale miałem tez swój powod do tego. Ban jak najbardziej sluszny.

To jest moja ostatnia wypowiedz co do tej sytuacji.

Pozdrawiam i czekam na systematyczne sprawdzanie logow i aktywność adminów

Edited by Toxic01

no niestety Matys, gdyby wszyscy byli tak idealni jak ja, świat byłby nudny :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.