Skocz do zawartości
Stypaa

[Młodszy Admin]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick (na serwerze):Stypa
Imię:Michał
Ile masz lat:15
Znajomość sourcemoda (komendy/podstawy):5/10
Ilość przegranych godzin w CS:GO:4k
Posiadasz działający mikrofon?:tak
Przeszedłeś mutację?:tak
Link do Twojego profilu steam:http://soplica.gameme.com/playerinfo/2533370
Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin:Miłą atmosferę, spokój, porządek, Kulture i pomoc
Czy miałeś kiedykolwiek problemy z czitami?:tak :)
Forma zapłaty (sms/reklamy/przelew):psc
Kontakt:ts3, skype, steam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słabe sesje

Nie spełniasz minimalnych wymagań

Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie.

Mało widoczny na serwerze.

Słabe sesje.

Zamiast linku do steam, dał link do Gameme.

Bogata lista banów, a najnowszy nosi powód: Zabijanie się w TT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie, sesje słabe (1 sesja powyżej 1h, 1 powyżej 2h i 2 sesje powyżej 5h <-- te sesje spoko ale reszta słabo), na serwerze aktywnością nie grzeszysz grasz od początku lutego a wbiłeś tam 10 razy. 115h na koncie gdzie chcesz Admina to za mało moim zdaniem. Plus twój SourceBans.

Czy miałeś kiedykolwiek problemy z czitami?:tak :)

Tym raczej skreśliłeś swoją szansę na Admina. Na forum jest taki temat gdzie możesz odwołać się od Vac`a (jeśli takiego dostałeś: http://cs-soplica.com/topic/209249-masz-bana-vac-temat-dla-ciebie/)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram trochę i rzadko kiedy Cię widziałem. Nien słyszałem Cie chyba nigdy i twoje sesje też nie są zbyt dobra. NO I TO PIEKNE PYTANIE O CZITSY. Po adminie. Załatw to z pewnymi osobami, poprzez pewne sposoby i pograj na serwerze. na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety Stypa jestem na NIE ponieważ masz w gameme tylko 10 dni/ gdzie nie masz najlepszych sesji,troszkę mało rozpoznawalny co też jest podstawą, nie jesteś jakoś za bardzo rozpoznawalny na serwerze i co lepsze miałeś problem z cheatami co według mnie od radu skreśla cię jako administratora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem na NIE

- Słabe Sesje

- Nie spełniasz wymagań

- Bogata Lista banów

Edytowane przez KaleN 37

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odrzucone

Masz słabe sesje, bogatą liste banów, problemy z cheatami (Sieć potępia wszelkie oszustwa w grze) i mało się odzywasz na mikrofonie

-zamek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.