Jump to content
Sign in to follow this  
Dusiek

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">ODBANOWANY: </span> <span class="ipsBadge ipsBadge_blue">ANULOWANO: </span> Dusiek prośba o ub

Recommended Posts

Twój nick: Dusiek

Twój SteamID/IP: STEAM_0:0:121494598

Kiedy zbanowany: 21.12.2016 godzina 23:55

Powód bana: banowanie

Opis sytuacji: Zbanowanie dwójki graczy na ich prośbę.

pozdrawiam

Dusiek :)

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

o, kogo my tu mamy, cześć :)

Jeśli o mnie chodzi to, z uwagi na niejaki "banał" oraz odległość w czasie tamtej sytuacji uważam, że ub się należy.

Amnestie na gagi i muty już mieliśmy i, wg mnie, nie straciliśmy na tej decyzji. Teraz kolej na amnestię banów nadanych, z perspektywy czasu, za głupawne występki.

Edited by Xeros

no to i ja dodam swoje piec groszy.

"Sprawa" byla i tego nie da sie ukryc.

Jednak uwazam iz gracz powinien dostac szanse i mozliwosc wrocenia na nasz serwer.

Znam go troche :) , przegralismy "kilka" rund razem.

Kiedys gracz bardzo aktywny i rozpoznawalny.

Jest i On legenda Soplicy xD

Możliwe, że kiedyś taka była sytuacja nie pamiętam, ale przyznam, że każdemu należy się szansa nie zależnie co już wcześniej było.

Więc ogółem jestem za to żeby gracz dostał UB

W sumie... ja zrobiłem kiedyś to samo i szansę dostałem, więc dlaczego nie miałbyś ty dostać szansy.

Ja jestem skłonny dać Ci UB, lecz jest to ban Losta i Albert chce aby to on podjął decyzję.

Temat zamykam, niech się wypowie jeszcze davis i albert, a ja poproszę aby Lost jak najszybciej podjął decyzję.

EDIT:

Po rozmowie z Lostem, sprawa twojego UB nie jest taka prosta. Dodałem Cie na steam, zapraszam na rozmowę i jakoś dojdziemy do porozumienia (mam nadzieję)

Poprzednia decyzja została anulowana.

Edited by Cajdi

To ja dodam od siebie, że byłem też skłonny dać UB bo każdemu można dać szansę powrotu. Decyzja musi zapaść wyżej niż od Nas bo to nie my nakładaliśmy tego bana ale byłeś adminem, długo tu grałeś także jak dla mnie spoczko ;)

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana.
Zapraszam ponownie do gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...