Jump to content
Switchor

Ignorowanie Graczy

Recommended Posts

Twój nick:SWR

Godzina i data zdarzenia:19:30-19:35

Mapa:deathrun__darkwoods_zn

Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę:Mackor04

Opis sytuacji:Admin nie chcial zmiany mapy gdzie 3/4 serwera chcialo zmienic mape (klamal ze nie ma permisji]

Dowody:demko

Świadkowie:Gracze

Dokładnie wymień graczy + powiedz mi czy admin zapytał was czy chcecie zmiany mapy/ jeśli nie to skarga nie słuszna.

Przecież zmieniłem mapę WTF? Z resztą Kalen też był na serwie xD tak BTW.

Skarga bez sensu..

Edited by Mackor04

Aha? Tragedia mapy nie chciał zmienić. Po to są inne mapy aby się nie zapierdzielało się ciągle na tych arctic betach. Aż takie to złamanie regulaminu że powinni mu zdjąć rangę??. Jak gracze nie chcą na danej mapie grać to wpisują rtv i czekają na glosy. I kolejna sprawa. Admin złą mapę wybierze i znowu ma zmienić najlepiej z 50 razy? To by było nadużywanie a gracze 75% czasu spedziliby nie na serwie a na ekranie ładowania i pobierania map. Myślę że wystarczająco wyjaśniłem Twój donos. Skarga bez sensu.

• Lubie to! 1

Admin nie ma obowiązku zmiany mapy,jest to jego dobra wola jeśli zmieni mape

Edited by Rozgrzewkaa

No koledzy trochę się nie znacie.

Admin ma obowiązek pomagać graczom i robić wszystko co w jego mocy aby im ułatwić, urozmaicić rozgrywkę. Do jego obowiązków należy również zmiana mapy jeśli ponad połowa graczy tego chce a brak zmiany może powodować utratę graczy na serwerze.

Mackor zmienił mapę, pośpieszyłeś się ze skargą kolego.

Edited by Kirje

Mackor zmienił mape 9 minut po tym, jak pojawiły się pierwsze oznaki, że gracze tego chcą

w 3 minucie trwania mapy wyszły 4 osoby, gracze zaczęli ci dawać argumenty, a ty napisałeś "wątpię, że większość będzie chciała" zamiast zapytać się ludu, czy tego chce, sam podjąłeś za niego decyzje, a na odpowiedź czemu nie zmienisz odpisałeś "Nie mogę"

13. Do zmiany mapy służy graczom RTV. Admin ma prawo zmienić mapę po uprzednim głosowaniu, tylko w przypadku mapy źle działającej bądź źle dobranej, które powodują małą ilość graczy bądź inny problem techniczny.

Uprzedniego głosowania nie było, a mapa powodowała wychodzenie sporej ilości graczy. Zmiana powinna być przeprowadzona

Skarga słuszna

Dzięki za zgłoszenie

-close

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.