Jump to content
Sign in to follow this  
Smoker_LDZ

Skarga na admina LoMo i jego kumpla któremu pozwala na wyzywanie od psów, k*rew, obrażaniu rodziców itd.

Recommended Posts

Nick podczas gry: unnamed

Data i godzina zdarzenia: ok 15:30

Nick admina / gracza na którego chcesz złożyć skargę: LoMo

Opis sytuacji: Admin grając z kolegą pozwala mu obrażać innych (w tym wypadku mnie), pozwala mu obrażać rodziców innych graczy, wyzywać ich od k**ew itd. nie reagując. Po wielu wyzwiskach kiedy dałem się sprowokować i odpowiedziałem jego kumplowi o nicku: SwirrR, od razu dostałem bana. SwirrR oczywiście grał dalej.

Tak się złożyło że grałem pierwszy raz na innym nicku na tym serwerze, wiec LoMo myślał, że to jakiś nowy gracz, wiec szansa ze zgłosze takie zachowanie jest niewielka i sprawa się nie wyda.

Nie tym razem ;)

Dowody, świadkowie zdarzenia:

Wystarczy sprawdzić logi serwera między 15:10, a 15:30. Sytuacja zapewne miała miejsce nie pierwszy raz ponieważ jego kolega który czuł sie absolutnie bezkarny, gdy już dałem się sprowokować napisał:

swirrr.png

wiedząc ze zaraz dostane bana. Parę sekund później:

lomo.png

update:

Parę godzin później wróciłem na serwer i w kulturalny sposób wyjaśniłem adminowi co myślę o całej sytuacji i oznajmiłem za to zachowanie powinien stracić status admina.

I teraz uwaga: LoMo celowo zostawał na respie bez ruchu przez kilka rund w celu jak się chwile później okazało zbanowania mnie za zabijanie w czasie poniżej 30s od staru rundy (bylem jedynym graczem w przeciwnej drużynie)

Kiedy w końcu przyłapał mnie na zabiciu go na jakieś 10s przed czasem:

Untitled.png

Godzina zdarzenia: między 17, a 18. To jest już na prawdę żałosne.

• Lubie to! 2

Chciałbym sie udzielić w tym momencie co do 1 sytuacji ty tez obrażałeś mojego kolegę jako pierwszy on też Cię obraził tak wiem ale co mam dać 2 bany na raz jeszcze zwyzywałes mnie podczas tego banu mysle ze mogłem Ci go przedluzyc jak i Ciebie i mojego kolegę ukarałem banem na 1h. Co do 2 bana nie miałem jak wejść na spec bo mnie zawołali ale za to kolega ktory był u mnie o nicku ElNostalgio

ktory takze jest adminem na surfie zauwazyl ta sytuacje wieć zaregował. Dziekuje pozdrawiam.

Witam. Co do zaistnialej sytuacji, bylem u LoMo w odwiedziny i akurat rodzice go zawolali po cos, wiec wszedlem na komputer i zagralem pare rund, kiedy to unnamed zaczal celowo utrudniac gre przechodzac z respa na resp (albo zabijal w przeciagu 10 sekund). Mysle ze nic wiecej nie mam do dodani, ban sluszny, dowody sa takze na hltv. Pozdrawiam

W obydwu przypadkach ban powinien być dłuższy. Następnym razem myślę, że @xok123 zareaguje szybciej jak i nie zważając na swoje kontakty między graczem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.