Skocz do zawartości
Bethew

Batefa propozycja v2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

-Propozycja mapy/zmiany/dodania*: Vip na serwerze za wbicie ponad 2000 punktów

-Dlaczego chcesz by zostało to wprowadzone*: Zachęcenie do tryhardowania innych trybów lub samo częstsze granie na serwerze

-Link do pobrania (wymagane przy propozycji pluginu/mapy)*:

-Dodatkowe informacje (screeny)

-Propozycja mapy/zmiany/dodania*: Dodanie + X kredytow za przejscie danej mapy i + X za wbicie WR na mapie

-Dlaczego chcesz by zostało to wprowadzone*: Bo kredyty się ślamazarnie nabija (W 18h gry nabiłem 1250 kredytów)

-Propozycja mapy/zmiany/dodania*: Czapeczki jakieś :D

-Dlaczego chcesz by zostało to wprowadzone*: Wincej rzeczy w store

-Link do pobrania (wymagane przy propozycji pluginu/mapy)*: Jest multum takich na necie. Na JB były kiedyś takie, można poprosić

Edytowane przez Bethew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vip mnie nie przekonuje, te coinsy za przejscie mapy itp spoko opcja to byloby dobre, wiecej rzeczy w store nie wydaje mi sie ze to dobry pomysl bo wiekszosc jest zbugowanych i ogolnie ludzie tego nie biora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

1. Useless pomysł. 2k punktów bo co, bo ty tyle masz? :kappa: To będzie ciut niesprawiedliwe wobec osób, które płacą/wygrały vipa w konkursie. (jak już to od 3k i nie tylko "vip")

2. Nope. Obecny system "zdobywania" kredytów jest gut gut. No chyba że... pomysł do przedyskutowania.

3. Właśsnie wywaliłem czapki ze store, na prośbę @EnZo420. Na nie.

Edytowane przez Streepy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Można to przedyskutować ale dla większej ilości punktów: http://stats.cs-soplica.com/bh/index.php (i może coś innego niż vip)
2. Dobry pomysł.
3. Według mnie store jest i tak zbyt zaśmiecony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mozna w sumie dodac bhop_dull_fix i bhop_fur to takie moje propozycje xD A i ten pomysl z coisami za ukonczenie mapy jest nawet dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja bym wolał dodać po prostu taki bajer, który dawał by możliwość losowania vipa dla jednej osoby co jedną mape. Wystarczy tych vipów moim zdaniem. I tak już nie kosztuje dużo

-Dlaczego chcesz by zostało to wprowadzone*: Zachęcenie do tryhardowania innych trybów lub samo częstsze granie na serwerze

-Propozycja mapy/zmiany/dodania*: Dodanie + X kredytow za przejscie danej mapy i + X za wbicie WR na mapie

-Dlaczego chcesz by zostało to wprowadzone*: Bo kredyty się ślamazarnie nabija (W 18h gry nabiłem 1250 kredytów)

Spoczko, mi tam pasuje takie rozwiązanie

Pamiętaj, że JB to nie BHOP. Tutaj się skacze i nabija rekordy lub dla przyjemności.. Po co więcej skinów i dodatków jak nikt większości nie tyka lub nie wie, że coś takiego jest.

-Link do pobrania (wymagane przy propozycji pluginu/mapy)*: Jest multum takich na necie. Na JB były kiedyś takie, można poprosić

Nie, nie. Bez sensu pomysł. Wywal to sobie z głowy.

Nie.

Edytowane przez LOREK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kredyty spoko mi pasuje, ale raczej tylko za wr bo za przejście mapy to za łatwo. Reszta według mnie niepotrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jak dla mnie zły pomysł.

2. Jak dla mnie nawet spoko pomysł.

3. Czapeczki zostały usunięte, ponieważ są zbugowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Vip za 2K pkt? Jest to bardzo zły pomysł.

Uzasadnienie : Po wprowadzeniu tego pomyslu funkcja ta stracilaby sens. Jedyna mozliwosc na zdobycie vipa/premium jest sledzenie forum i branie udzialu w konkursach lub samo kupno. Pamietaj Vip jest to ranga premium za ktora serwer sie utrzymuje !

Wypowiem sie o twoim nabijaniu pkt. Jest to powolne poniewaz serwer sluzy skakaniu funkcje takie jak modele postaci traile lub laser po strzalach są to rzeczy ktore wyrozniaja graczy stalych od nowych. Zostala dodana fukacja !daily ktora co 24H daje ci mozliwosc pobrania kredytow za 7 dzien logowania otrzymujesz ich az 130! Dodatkowo fukacja VIP i Premium dostaje o 10 kredytow wiecej na 5 minut niz podstawowy gracz. Jezeli kredyty by byly wbijane w szybkim tepie takie cos jak sklep za coinsy !store nie mial by sensu bo kazdy by mial wszystko co zapragnie a wlasnie nie ma tak byc. Dodatkowo w konkursach rowniez jest mozliwosc wygrania darmowych coinsow!

Są one popsute i w dzisiejszym fixie zostaly usuniete i nie mamy zamiaru ich wprowadzac ponownie poniewaz !store jest i tak wypelniony masa modeli trailow itd..

ODRZUCAM

@ZAMEK

Edytowane przez EnZo420

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u