Jump to content
Patology

Ban za 1 kill?

Recommended Posts

Specyfikacja (pytanie / problem): Opcja "ban" za 1 killa gracza ze swojego teamu...
Opis: siema, bez pretensji piszę, bo sam Waldkowi napisałem, żeby bana dał :) w skrócie: przez całą mapę przypadkiem zabiłem jednego ze swoich (Waldek) i od razu on dostał opcję, żeby mnie zbanować? to tak powinno wyglądać, czy jakiś błąd?

pozdro

Pato

Edited by Patology

zrobilem to tylko w celach testowych sam mnie do tego zmusil

Nie dramatyzuj, wychodziłem z serwa bo padakę grałem :) Mówię tylko, że chyba nie powinna się taka opcja Tobie pojawiać po 1 killlu?

Jest to zależne ile hitów w niego strzelisz, np jak byś go zabił na raz w HS to by miał tylko opcje zwiększenia TK lub wybaczenia natomiast jeżeli wywalisz full auto w klatę ręce nogi itp (mniejszy dmg) to dostaniesz pare ostrzeżeń na raz a co za tym idzie gracz będzie miał możliwość zbanowania.

Tak było zawsze nie było nic zmieniane w tym pluginie i wydaje mi się ze tak być powinno.

Temat zostawię otwarty jeżeli masz pytania to pisz dalej jeżeli nie to jutro go zamknę.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.