Jump to content
Kams

syneK unmute

Recommended Posts

Nick: syneK

Data/godzina bana:nie dotyczy

Mapa:nie dotyczy

Nick Admina:nie dotyczy

Powód bana:nie dotyczy

Dowody:nie dotyczy

Opis sytuacji: Witam serdecznie, zgłaszam się z uprzejmą prośbą o unmuta, chciałbym zauważyć że zrozumiałem swój błąd i nie chcę już więcej w ten sposób zawinić. Gram już spory kawałek czasu na tym serwerze i aż mi przykro z racji tego, że nie mogę rozmawiać z osobami z którymi na codzień bez muta grałem tam i spędzałem dni. Zrozumiałem swój błąd i naprawdę chciałbym żebyście mnie zrozumieli, że mimo to, że jestem bardzo kontrowersyjnym osobnikiem i nie zawsze mogę zachować w pełni kulturę, moja przeszłość na serwerze też nie jest skalana dobrem, ale jednak czasem potrafiłem rozbawić nawet administrację. Nie należę do osób które potrafią ugryźć się w język i często sam prowokuje kary, które są na mnie nakładane ale jednak to również jest internet i chciałbym żebyście spojrzeli na to z pewnym dystansem. Bardzo mi zależy na możliwości używania czatu głosowego na moim ulubionym serwerze, a obiecuję zdecydowaną poprawę i jestem świadom tego wszystkiego co robię źle.Dzięki mnie też dużo osób zaczęło grać, ponieważ polecałem serdecznie ten serwer. Chciałbym jeszcze więcej zaprosić osób, móc pomagać w rozwijaniu się serwera. Wkładam w ten serwer również pieniądze, wykupując VIPA, by pokazać to, że takowy VIP się opłaca i naprawdę zapewnia lepszą rozgrywkę. Nie będę wykorzystywał tego, gdy zgodzicie się dać mi jeszcze jedną szansę i naprawdę wezmę się za swoje zachowanie. Przepraszam bardzo za swoje zachowanie, mam nadzieję również że nikt nie jest urażony przeze mnie, a jeżeli tak, przeproszę go osobiście. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej prośby, z pozdrowieniami, syneK.

Jak dla mnie ostatnia szansa należy się każdemu, szczególnie, że trochę na tym mucie przesiedziałeś. Fakt na serwerze sporo grywasz i wspomagasz kupując VIP'ka. Według mnie można dać unmute na okres próbny, ale weź samoprzylepną karteczkę napisz dużymi literami na środku "Po pijaku na soplice nie wbijam" (niezły paradoks btw XD) i przyklej to nad monitorem. Takie moje zdanie, ale decyzja należy do Wujka Patola i innych wyżej :D

// Edit:

Muta zawsze można dać na nowo :spiteful:

Edited by incre

Na nie. Ogromna ilość kar, wcześniejsze permy, mute na miesiąc. Za dużo tego, żeby teraz, tydzień po kolejnym już permie zdejmować go, bo niby "zrozumiałeś". IMO o unmute możesz się starać, ale za kilka miesięcy.

Edited by superSoniK

Ostatnią szansę to Ty dostawałeś luźno już z pół roku dzień za dniem. Za każdym razem te same powody, za każdym razem te same przewinienia. To, że wkładasz pieniądze nic nie zmienia... chyba, że ktoś trochę wyżej postawiony jest ich sympatykiem, a Ty postanowisz się nimi podzielić.

Prawdopodobnie nikt nie ma trzech stron mute'ów w sb...

Moim zdaniem mute powinien zostać

Edited by Shrimp

Gdybym miała decydować dałabym Ci ostatnią szansę ale wiadomo - na specjalnych warunkach. Zero pytania o kaczkę, zero przeklinania, bez wyzwisk, bez pytania się kto gra mma przez całą mapę.. Bo w innym przypadku niezdejmowalny perm na zawsze.

Napsułeś nam zdrowia Synek.

ja tam lubie twoje narzekanie stękanie płakanie i całą resztę (oczywiście to w przenośni bo nie będę tu przecierz wymieniał :D ) ale na serverze obowiązuje regulamin o czym ty ja administracja i reszta servera dobrze wiemy/dzą, osobiście byłbym za zdjęciem, lecz zważając na zaistniałą sytuację mój głos nie ma najmniejszego znaczenia w porównaniu do tego co jest w regulaminie i czego mamy obowiązek pilnować jak już próbowałem to wielu osobom bezskutecznie wyjaśnić.

Przez regulamin jestem neutralny :V

Ja jestem za pozostawieniem perma. Ostatnią szansę dostałeś po moim kilku miesiecznym mucie. Amen. Dla mnie każda nastepna twoja prosba o unmuta jest z góry skazana na mój sprzeciw. A to że masz vip'a nic nie zmienia.

Na nie. Tak jak duża część z nas napisała na górze Ilość kar wszystko co robiłeś wbrew regulaminowi, muty, permy po których się nic nie nauczyłeś i by było można wymieniać. Plus: Ja nie rozdaje permów bez przyczyny ;)

Jak dla mnie można by było dać unmuta. Synek jest rozpoznawalny na serwerze i czasami da się z Tobą pogadać sensownie, a często też pożartować z Tobą i z Ciebie ;).

Jednakże kilka razy byłem świadkiem(na serwerach 1.6), gdzie osoba z perm banem dostawała kolejną szansę jednak po maksymalnie miesiącu wracała do swojego dawnego "ja". I obawiam się, że w Twoim przypadku może być podobnie. Teraz wyrażasz skruchę, jednak za kilka tygodni znowu wejdziesz na serwer podpity i zaczniesz robić syf na serwerze, i skończy się sielanka...

Także jeszcze raz. Jestem za unmutem.

Temat rzeka, co admin to inna reakcja, co znaczy Synek iż jesteś osoba bardzo kontrowersyjną, nie mniej tak jak powiedziała Ania jestem za "um" na dość specjalnych i rygorystycznych warunkach. Podzielam jednak obawę Wierwiura iż z czasem powrócisz do dawnego zachowania, jesteś jeszcze osoba dość młodą, i kontrolowanie emocji czasem bywa trudne, wiec może czasem warto zastanowić się czy odpalać ten głupi przycisk od micro. może łatwiej i mniej kłopotliwie dla Ciebie było by w tym przypadku upier...lić kabel od mica? przemyśl to... Jednak pomimo wszytko za unmute :)

Jak sam zauważyłeś nie ma wypowiedzi, która by Ci czegoś nie zarzucała.
Przegadamy sprawę i poinformujemy cie o decyzji.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...