Skocz do zawartości
Relon

Usunięty post

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

chciałbym się dowiedzieć kto usunął i na jakiej podstawie mojego posta tutaj http://cs-soplica.com/topic/212606-pepe/page-2

Myślę, że nie łamał on żadnego pkt w regulaminie, a nawet jak łamał to od kiedy się usuwa posty jak są nie zgodne z regulaminem zamiast warnować? Ktoś nadużył swoich narzędzi moderatorskich

Edytowane przez Relon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem Ci na prywatnej wiadomości na steam nic z tym nie zrobiłeś, więc post został ukryty. Poprzez zwarnowanie post by był dalej widoczny przez co użytkownicy mogliby powielać nieprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem Ci na prywatnej wiadomości na steam nic z tym nie zrobiłeś, więc post został ukryty. Poprzez zwarnowanie post by był dalej widoczny przez co użytkownicy mogliby powielać nieprawdę.

Nie miałem powiadomienia, że napisałeś mi na steam. Po drugie co jest złego w tej wypowiedzi, jak nawet Lost ją popiera? Nie rozumiem.

Ok, nie mam zamiaru się kłócić o jakąś pierdołę.

close plz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.