Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A więc...

Jestem na NIE, czemu?

Już Ci mówię... Miałaś już swoją szansę, i nie wykazałaś się... Są kandydaci którym warto dać szansę :) Ty już swoją wykorzystałaś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałaś już moderatora i sprawowałaś się na tym stanowisku bardzo dobrze, dodatkowo na plus jest również staż w sieci, wiek oraz to, że jesteś komunikatywna osobą(chociaż czasem Ci mikrofon nie działa ;)).

Na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałaś już swoją okazję, powinnaś dać szansę innym. W tej rekrutacji złożyły podanie bardziej kompetentne osoby. Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy piszecie że miała swoją szanse, jaki w tym jest sens? Radziła sobie świetnie na stanowisku moderatora, poza tym jest dojrzałą i przesympatyczną osobą. Duże TAK.

bardziej kompetentne osoby

= zwalające na siebie jeszcze większe obowiązki przy swoich obecnych rangach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak
- kulturalna
- miła
- pomocna
- chętna do pracy
- aktywna
- lubiana wśród użytkowników

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że można na Ciebie liczyć, komunikatywna, widuję Cię.Większość wymagań spełniona, jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na nie. Nie znam cię nigdy cię nie widziałem słyszałem że miałaś moda ale jak tutaj inni mówili miałaś swoje 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bojowka swego czasu miałaś już stanowisku moderatora i wypełniałaś swoje obowiązki nienagannie. Twoja rezygnacja była nagła i spowodowana sytuacją prywatną o czym większość ludzi piszących w Twoim podaniu negatywne opinie zapewne nie wie. Na aktualnej rekrutacji jesteś jedyną osobą, co do której nie mam żadnych zastrzeżeń, bo wiem, że na stanowisku poradzisz sobie nawet z zamkniętymi oczami.

Jestem na wielkie tak. Witamy z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bojowka, uważam, że jesteś najlepszą kandydatką w tej rekrutacji. Na forum byłaś praktycznie cały czas, natychmiast rozpatrywałaś zgłoszenia i tak jak zostało wspomniane - robiłaś to z głową.

Kiedy zostałaś moderatorem, po raz pierwszy nie miałam co robić na forum!

Już Ci mówię... Miałaś już swoją szansę, i nie wykazałaś się... Są kandydaci którym warto dać szansę Ty już swoją wykorzystałaś.

Byłaś bardzo pracowitym moderatorem i moim zdaniem, wykazałaś się na tej randze jak mało kto. Wiemy, że miałaś powody dla których musiałaś zrezygnować.

Cieszę się, że napisałaś podanie, ale tym razem zostaw coś do roboty innym moderatorom!

Jestem na tak, podanie zaakceptowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.