Jump to content
Whytti

[moderator] Whytti

Recommended Posts

Jestem na tak, jesteś aktywny na forum, raczej większość ludzi Cię kojarzy.

Wydaje się ogarnięty, trochę śmieszek, nigdy nie odmówił pomocy - to tyle, bo znam krótko :) Na TAK

Posiadasz admina na dr, tsie, grafika, i redaktora (swoją drogą w sumie to nic nie robisz jako redaktor :/) i jeszcze chcesz modka? Szczerze wątpię, że podołasz ze względu na brak czasu spowodowany innymi rangami. Poza tym są osoby, które bardziej się nadają.

Na nie

#nooffence

Mam wrażenie, że pchasz się gdzie popadnie, do tego doliczmy spamowanie i zbędne dyskutowanie w podaniu. Jestem na nie.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Jestem na Tak

- Miły

- Aktywny

- Chętny do pomocy

Pozdro Foka :preved:

Edited by Meurian

Śmieszą mnie wypowiedzi osób które mają ból dupska, i z uśmiechem na twarzy czytam wasze wypociny... Naprawdę dawno mnie tu nie było :D

A teraz do sedna.

Młody - Czyli chętny do pracy i działania :)

Staż - Jakiś jest.

Do tego wydaję się być ogarnięty, więcej argumentów nie mam.

TAK

Staż na forum już jakiś masz, jakieś doświadczenie z ogarnianiem forum miałeś posiadając chociażby [email protected] Obyś tylko nie miał słomianego zapału do pracy, bo w młodym wieku to tak jest, że o dam rade, dam radę, a za 2 miesiące eee... znudziło mi się.

Na tak.

Minusem w Twoim podaniu jest dyskutowanie, ale jeśli ktoś pisał o Tobie nie prawdę, jestem w stanie zrozumieć takie podejście. Nie jestem przekonana co do Twojej osoby. Masz teraz sporo rang, ale aktywność nie powala. Niekiedy dajesz się ponieść emocjom i można Cię sprowokować. Jeśli Twój zapał nie minie, w późniejszym czasie możesz mieć duże szanse na rangę.

Na ten moment jestem na nie, w tej rekrutacji jest kilku nieco lepszych kandydatów.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 4

@Lord Whytti, mieliśmy chyba największą zagwozdkę odnośnie twojej kandydatury na stanowisko moderatora. Znam Cię dobrze, chociażby z roli admina na serwerze ts3 z której wywiązujesz się dobrze, jednak moderator to już inna bajka. Wspomnę o tym co napisała również @Cotidie, że często zdarza Ci się poruszać tematy, bądź dyskutować tam, gdzie teoretycznie mógłbyś sprawę przemilczeć, co z tym idzie czasem dochodzi do zbędnej dyskusji i ostrej wymiany zdań w temacie, a takie podejście i zachowanie nie stawia twojej osoby w dobrym świetle jako kandydata na moderatora.

Powinieneś zwrócić uwagę na to, o czym wspomniałem i spróbować popracować nad tym. Predyspozycje i warunki na moderatora masz, jednak na tą chwilę uważam, że to jeszcze nie twój czas.

Podanie odrzucam. Zapraszam do spróbowania sił innym razem.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 5

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...