Jump to content
Sign in to follow this  
JAMBOkser

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZBANOWANY: </span> Bana proszę o zrozumienie

Recommended Posts

Nick:Jambo Eleska

Data bana:31.01.2018
Mapa:
Nick admina:Eva
Powód bana:Vac
Screeny/demko:
Opis sytuacji: Czeesc, pisze w sprawie mojego perm-bana. Powodem jest "VAC" na innym koncie. Chciałbym to sprostowac. Więc tydzien temu zostałem ofiarą keyloggera i straciłem pasy do konta, niestety hasło miałem takie same na wszystkich 2 kontach. Skutkiem była strata dwuch kont przy okazji kosy. Chwile pozniej dostałem insta VACi na dwuch kontach. Nic nie mogłem zrobić i konta straciłem. Licze na pozytywne rozpatrzenie i zrozumienie sytuacji i czekam na możliwego unbana

Nie ma najmniejszego znaczenia, za co vaca dostałeś. Vac to vac. Ban zostaje.

1.3.1. Sieć stanowczo potępia wszelkie akty oszustwa w grze. 1.3.2. Sieć respektuje tylko bany nałożone przez swoją administrację serwerów oraz bany VAC na którymkolwiek z kont danej osoby. 1.3.3. Nie interesują nas żadne powody i okoliczności dla których otrzymało się bana VAC.

PS. Nie omieszkałeś jakiś czas temu pochwalić się, że wszystkie skiny straciłeś na ruletce.

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci: @Walt

Edited by eva

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...