Jump to content
Sign in to follow this  
xBandzioRr

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">ODBANOWANY: </span> <span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZBANOWANY: </span> Niesłuszny ban !

Recommended Posts

Nick: BandzioRr

Data bana: 01-28-18 22:41
Mapa: nie wiem
Nick admina: eva
Powód bana: wh/multi konto
Screeny/demko: nie mam
Opis sytuacji: Chciałem jak zwykle pograć sobie na serwerze i nagle dzisiaj wchodzę i mam bana o co chodzi z tego co się dowiedziałem to ,że gram na wallhacku śmieszna opcja ale u mnie nie możliwa dlatego proszę taką administrację degradować jeżeli nie znają się jak wygląda wh a jak gra lepszych graczy. To że szybciej ich zabijam i mam dobre słuchawki to słyszę skąd wychodzą a nie jakieś wh no śmiech na sali dlatego proszę o jak najszybsze ub i pokazanie mi dowodów że mam wh a tego administratora o degrada

Pozdrawiam :D

STEAM_0:1:161101839 to jest moje steam id i nikt takiego nie ma to z jakiej racji multi konto

porażka

Edited by xBandzioRr

Oglądałem parę rund tego dema, ewidentnie latasz celownikiem po modelach, nie ma to nic wspólnego z dobrymi słuchawkami.

Spędziłem już dobrych kilka lat na tej giercę i uwierz że umiem rozpoznać czy ktoś gra czysto.

W tym przypadku nie ma mowy o UB.

Pozdrawiam

Trochę to będzie długie. Lecimy:

1. Siedzę sobie elegancko na ts'ie, gadam ze znajomymi, wbijają gracze z serwera i pytają co to za odpał lata. Sobie myślę, znowu jakiś ruski, ale nie, wchodzę lukam, słucham, Bandzior. Kojarzę typa. Znam głos, pamiętam jak grał. Wchodzę na spec, niby czysto. Coś tam strzelasz, normalka. Wychodzę. Mijają 3 minuty i dawaj znowu, poke Mała wbij bo typ jawnie śmierdzi. Zdenerwowana zaistniałą sytuacją postanawiam obejrzeć demka z poprzednich map. A tam no leciałeś stary modelowo po prostu. Istny majstersztyk. Podsyłam ku uciesze publiki, polecam od mniej więcej 3 rundy. http://e.sourcetv.pl/srv21979/auto-20180128-2153-awp_hot_summer_go_soplica.dem.zip

2. Grałeś u nas wcześniej, na swoim mainie, grałeś powiedzmy przeciętnie. Nagle stajesz się bogiem awp xD

3. Zanim cokolwiek zrobiłam, zaczęłam szperać w poszukiwaniu tych Twoich magicznych kont. Poza tym, że na mainie masz admina na innym serwerze awp, tak na smurfie bany się pojawiają. Wszędzie za to samo!

4. Demko rozpiszę, jeśli zajdzie takowa potrzeba, oglądałam je z kilkoma innymi adminami, każdy wydał ten sam werdykt. Twoim zdaniem wszyscy się mylimy?

5. Nie istnieją takie zbiegi okoliczności jak: ten sam nick, ten sam avatar, bardzo podobny głos. Jestem osobą wierzącą, ale nie wierzę w takie dziwne przypadki losowe, sorry.

6. Nie wiem, czy na mainie się odpalasz, możliwe że nie. Może tymi smurfami próbujesz podbudować swoje ego (wybacz, wybitnym graczem nie byłeś :/), ale tutaj tego nie akceptujemy. Blokad Vac już nawet nie będę komentowała.

Edit:

Po wyjaśnieniach ban zostaje zdjęty. Pozostałe konta to podszywki. Cls

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana.
Zapraszam ponownie do gry.

Edited by eva

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...